Stephenie'nin Hayallerinin Forks'una Kavuşma Anıları Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Stephenie'nin Hayallerinin Forks'una Kavuşma Anıları Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stephenie'nin Hayallerinin Forks'una Kavuşma Anıları

Stephenie'nin Hayallerinin Forks'una Kavuşma Anıları Empty Stephenie'nin Hayallerinin Forks'una Kavuşma Anıları

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Ağus. 21, 2012 10:09 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Forks’a 2004 yazında gittim. Washington’un bir bölümünde ilk kez bulundum. Kız kardeşim Emily’i de yanıma aldım. – O gerçek anlamda sportif birisidir ve bu esnada yedi aylık hamileydi. Küçük bir uçakla Seattle’dan Port Angeles’a gittik, ikimiz içinde bir ilkti. Daha sonra bir araç kiraladık ve Forks’a doğru yola koyulduk. Seattle’dan ayrıldığımız için çok korkuyordum. Hayal kırıklığına uğramaktan korkuyordum. ‘Benim’ Forks’um kafamda gerçek bir yer haline gelmişti ve bu yüzden gerçeğin sarsıcı bir şekilde farklı olacağından emindim. Resimlerdeki gibi değildi belki... Belki de benim hikayem, onunla ilgili büyük bir kusur şeklini alacaktı. Fakat uçaktan indiğimiz anda, alçak yeşil tepeleriyle inanılmaz Cascades Dağlarının güneyden bulutlara dokunduğunu gördüm ve endişelenmeyi kestim.

Tabii ki biz indiğimizde yağmur yağıyordu. Biz Port Angeles’tayken birkaç gün yağmur yağdı. Ancak, Forks’a vardığımız andan itibaren güneş parlamaya başladı. Hala bunun iyi bir kehanet mi yoksa kötü mü olduğunu bilmiyorum. Konuştuğumuz her yerel sakin bizim nadir şanslılardan olduğumuzu söyledi.

Forks’ta olmak inanılmaz bir deneyimdi. Birkaç küçük farklılıklar vardı. Bunlardan bazılarını kanıt olarak resimledim. – Net olmak gerekirse, ağaçların kesildiğini gördüğümde boğazımda bir yumru oluştu ve ıslak otoyolda,kaya kamyonlarının günlük yüklerini taşıyışları esnasında heyecanlı bir sürüş yaptık. – Ve sözünü ettiğim gibi, hava güneşliydi. Bunun haricinde, düşüncelerimle neredeyse aynıydı. Main caddesinden aşağıya yürümek, Thriftway’de alışveriş yapmak (Makbuzu hala saklıyorum!), Charlie’ninkine benzeyen bir ev buluncaya kadar caddeden aşağıya doğru arabayı sürmek ve ardından sadece yön bulmak için aracın yönünü değiştirdiğimizde, sokağın köşesinde bir zamanlar kırmızı olan, ellilerin başında bir Chevy kamyonet görmek... Bu biraz klişe gibi olacak ama tıpkı bir rüyanın içinde dolaşmak gibiydi. Yarım gün kadar da La Push’da geçirdik ve o daha da esrarengiz oldu. Forks gibi değildi. Benim hayalimdeki La Push ile gerçeğinin arasında en ufak bir fark bile yoktu. Tüm sabah değişik bir beklenti içerisindeydim. Sanki her an bir köşeyi döneceğiz ve Jacob Black bize doğru koşuyor olacak gibiydi.

Çok erken ayrılmak zorunda kaldık. Tekrar dönmek ve tüm ailemi getirmek üzere söz verdim kendi kendime. (Oğullarım plaja bayılacak!) Bir kavanoz dolusu gökkuşağı gibi renkli taşları topladım ve biriktirdim. First Beach’te oturdum ve onları topladım. Şimdi bilgisayarımın bulunduğu masada duruyor. Gelecek sefere, umarım yağmur yağar.

Gezintimden birkaç resim var. Ne yazık ki geri kalanını 5 Şubat’ta ki muhteşem bilgisayar arıza günümde kaybettim. Tüm yıl içinde olan, doğumgünü partileri, Cadılar bayramı kostümleri, ve aile portreleri gitti. (Bilgisayarınızı yedekleyin, millet. Bunu şimdi yapın!). İşte kurtulan resimler. Tadını çıkarın."

Çeviri: Twilightfan FD ( [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics