STEPHENIE MEYER ŞAFAK VAKTİ SET ANILARI: Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

STEPHENIE MEYER ŞAFAK VAKTİ SET ANILARI: Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STEPHENIE MEYER ŞAFAK VAKTİ SET ANILARI:

STEPHENIE MEYER ŞAFAK VAKTİ SET ANILARI: Empty STEPHENIE MEYER ŞAFAK VAKTİ SET ANILARI:

Mesaj tarafından Elly Paz Şub. 12, 2012 10:07 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şubat 11, 2012

Çeşitli muhabirlere Şafak Vakti ile ilgili birçok şey söyledim, yani bunların çoğu büyük bir ihtimalle haber olmayacak. Birçok yönden gerçek üstü bir yıldı ve film yapımıyla ilgili çılgıncasına bir kurs gibiydi.

Sırasına bakılmadan BD 1&2 Yapım aşamasında benim favorim olan anılarım:

- Brazilya’da adada bulunduğumuz anlardan birisinde tüm ekip ve kalabalıkla birlikte balayı sahnelerini çekiyorduk. Deniz kabardığı için gece adada mahsur kaldık. Rahat 130 insan bir evin içinde, sekiz yatak vardı, yiyecek yoktu ve çok küçük bir miktarda içecek suyumuz vardı. Geceyi merdivenlerde geçirdim. Set fotoğrafçısı, set yayıncısı ve EPK ekibiyle birlikte eski bir şilteyi paylaştık. (Merdiven çetesi için bağırın! Asla unutmayacağım!) Aslında kaçmak gibi bir şansım vardı. Teklif edildi. Bill Condon’a da öyle. Ancak ekibi yüzüstü bırakmak yerine, ikimizde gemiyle birlikte batmayı seçtik.

- 3. Cullen Evi’ni keşfediş… A.K.A. Howl’s Moving Castle. Şimdi her zamankinden büyük ve iyi. Sonunda Alice’in odasının ne kadar harika olduğunu gördük.

- Kristen’in ilk gelinlik deneyişi için oradaydım. Sihirseldi. Hatta Summit’in Pazarlama Başkanı bile ağlamaklı oldu.

- Yeni vampirlerle takılmak. Bizimle birlikte olan çok sayıda harika insan vardı. Bu günlerin çoğu yeşil ekranlarla duvardan duvara geçti. Ve solunumu zor duruma getiren sahte karlarla. Çok eğlenceliydi.

- Farkle oynadık. Taylor ile birlikte ve ekiple. Evet, bu gerçek bir oyun. Ve sadece yenmiş olmam hile yaptığımı göstermez.

- Pemberton , B.C setinde bugüne kadar giydiğim kıyafetlerden daha çok kıyafeti tek seferde giydim. Arizona’lı insanlar Şubat ayında Kanada’da dışarıya çıkmamalılar. Sadece kendinizi utandırırsınız.

- Öğle yemeği aralarımızda çoraplarımızı kuruması için çıkarttık.

- Noel ve Guri’nin üzerlerinde Romanyalı kıyafetleri varken, Romanyalı aksanıyla Madonna şarkısını söylemelerini izlemek…

- Sonunda Edward ve Bella’nın evlendiğini görmek. Hatta bu popomun donması anlamına gelse bile. Richard Sherman’ın tasarımı beklentilerimin fazlasıyla ötesindeydi.

- Kulübe! Çocuk odası! Odaya giren her kadın kendisini spontan olarak gebe hissediyordu ve bu sette şaka haline gelmişti. Çok güzel.

- Son gecemizi güzel St. Thomas’ta geçirdik. 101 günlük çekimin ardından sona erdirmek için en güzel yoldu.

Şu anda Breaking Dawn 2 düzenleniyor ve özel efekt eklenmeleri yapılıyor. Hala yapılacak bir çok karmaşık efekt var. Daha önce hiç yapmadığımız bir şeyler yapıyoruz. Şimdiye kadar birkaç sahne gördüm ve her şey öylesine harika ki. Bill Condon resmen bir hediye. Oradaydım, her şeyin filme alındığını gördüm ve hala sadece bazı bölümlerin özeti olan kısımları nasıl bir araya getirip, koyuyor ve ortaya böyle bir şey çıkarıyor şaşırıyorum.

Breaking Dawn 1 DVD ‘sinin bu hafta çıkmasını bekliyorum. Aslında içinde ne olduğunu hiç bilmiyorum. Hatta filmde yer almayan ama benim favorim olan sahneleri içermesi için parmaklarımı çapraz yaptım.

Önümüzdeki aylarda Breaking Dawn Part 2’nin halk gösteriminde bazılarınızı görmeyi dört gözle bekliyorum. Sona geldiğini düşünmek çok garip! Bazı yönlerden mutlu, bazı yönlerdense depresif. Benim için en üzücü kısımsa önümüzdeki prömiyerde hepinizi bir arada son kez göreceğim. Bu benim için her zaman beklediğim bir şey oldu. Hatta tam olarak kimseyle konuşma şansı bulamasam bile. Umarım birkaçınızı The Host Prömiyerinde de görebilirim.Tüm bunlar olurken benimle birlikte bulunduğunuz için teşekkür ederim. Sizler olmadan bunların hiçbir eğlencesi olmazdı. Gördünüz mü duygulandım. Sanırım ağlamadan önce çıksam iyi olacak.

Çeviri: Elly (Twilightfan FD)
Alıntıda Lütfen Sitemizin Linkini Belirtiniz. Teşekkürler.

---Stephenie Meyer'ın Resmi Sitesinden Alınmıştır---
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics