Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!)

5 posters

:: Eğlence :: Kutlama

Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) Empty Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Paz Eyl. 04, 2011 2:13 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Melike'm, güzel meleğim, can dostum, kardeşim, her şeyim... ♥ Benim için o kadar özel bir gün ki bu gün, kelimelerle anlatamayacağım kadar hemde. Güzel yüreğin seneler önce bugün dünyaya sesini duyurdu ve o ses gelip benim yüreğimin yanına yerleşti. Ben o yüreği hep hissettim biliyor musun? Ve 2 sene sonra bende dünyaya gözlerimi açtığımda taa içimde hissettim o güzel yüreği. Attığım her adımda, her mutluluğumda o yüreğin sesi vardı. Canım kardeşim benim, seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam. Aldığım her nefeste, benliğimde her daim sen varsın. En değerli ve en büyük iyikilerimdensin. Senin için o kadar çok iyikim var ki bitanem, saymakla bitmez. İyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki yanımdasın canım kardeşim, meleğim. Sevgin yüreğimde her daim ebedi ve içimi aydınlatan, bana yol gösteren bir ışık. Ve o ışık benim yaşam kaynağım.

Yüreğim her daim seninle güzel kardeşim. Ben hep yanındayım. Her zaman, her şekilde yüreğim seninle. Sen mükemmel bir kardeş ve ablasın. Bana destek oluşların, iyi günümde kötü günümde hep yanımda oluşun yüreğimin en güzel yerlerinde bitanem. En değerlim, en kıymetlim diyebileceğim yegane dostlarımdansın. İyi ki doğmuşsun kuzum. İyi ki benim vazgeçilmezim olmuşsun. Senin hakkında yazmak istediğim öyle çok şey var ki, ama kelimeler kifayetsiz kalıyor diyorum ya, aynen öyle. Sen biliyorsun sana karşı beslediğim mükemmel duyguları.

Ortak yönlerimiz, ortak sevdalarımız, paylaştığımız nice şey her daim benliğimin içinde, yüreğimde, zihnimde. Hele basket sohbetlerimiz! Ben maçı izlemediğimde telefondan bana canlı yayın bildirimi tadında skorları iletmen. Bunlar benim için tarifi imkansız duygular. Ve hep senin için iyikim diye bahsetmek benim için büyük bir onur, mutluluk. İyi ki varsın can tanem. "Sen olmasaydın ne yapardım ben?" demiştim basket maçını izleyemediğimde, hatırlıyorsun değil mi kuzu? "Ama ben varım, korkma kuzum." demiştin. O anda telefonun ekranına nasıl yapıştığımı görmeni öyle çok isterdim ki bitanem.

Seni çok çok çok çok..... seviyorum canım Melike'm. İyi ki hayatıma geldin, mucizem, vazgeçilmezim oldun. Benliğim ve yüreğim her daim seninleyiz. Doğum günün kutlu olsun bitanem. Dilerim ki o güzel yüzün her daim mutlulukla ışıldar. Yeni yaşın tüm güzellikleri de beraberinde getirir inşallah. Yaşamın böyunca sevdiklerinin her daim yanında olması dileğiyle güzel yüreklim. Ve ben hep senin yanındayım. :) Hep birlikte nice yaşlara bıcırığının her şeyi. ♥

NOT:Bir gün önceden yapılan erken bir kutlama oldu, ama sabremedim işte. :)

Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!)

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Paz Eyl. 04, 2011 8:24 pm

Doğum günün kutlu olsun tatlım. İnşallah gül yüzün hiç solmaz, hep sevdiklerinle huzurlu, başarılı ve sağlıklı bir yaşam sürersin. Nice mutlu yıllara. =) İyi ki yaşlandın! :))
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!)

Mesaj tarafından rens-peri Paz Eyl. 04, 2011 8:46 pm

Melike Ablam doğum günün kutlu olsun canım ablacığım. :) Son zamanlarda her ne kadar konuşamasakta seni çok ama çok özlediim. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 367241 Yardımlarını benden asla esirgemedin. :) Bulduğun karakter resimlerini asla unutamam. :) Böyle kutlamaları hiç güzel yazamam o yüzden içimden ne geliyorsa onu yazıyorum sadece. :) Biricik ablam sen benim için iyi ki tanımışım dediğim insanlardan birtanesisin Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 367241 :) Senin bir abla olarak yaptığın yorumları,dertleşmelerimizi,senin benim kaprislerime dayanmalarını :) benim çenemi çekmeni asla unutamam iyi ki tanımışım seni iyi ki de ablalarımdan biri olmuşsun. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 367241 :=) Umarım hayatta karşına hep iyilikler çıkar tertemiz kalbin hep mutlulukla dolar.Hayatında hiç bir zaman keşkelere yer olmaz umarım :) Umarım yıllar yıllar ablam olarak kalırsın. :) Bu sitede tanıdığım,iyi ki tanımışım dediğim insanlardansın. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 367241 :) Gülen yüzün hiç solmasın,iyilik meleklerin hep seninle olsun hep. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 367241 :) Her zaman hayatında mutluluk ve iyilik olsun . :) Mutlu yıllar,birlikte nice senelere :) Muhabbetlerimizi çok ama çok özledim. :) Pek görüşemedik şu sıralar ama en yakın zamanda görüşürüz inşallah :) Nice senelere,gülen yüzün hiç solmasın. :) Tüm iyilikler seninle olsuun. :) Mutlu yıllar Melike Ablam. :) ♥️
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından Büsra Paz Eyl. 04, 2011 11:37 pm

Doğum gününü kutlamaya doyamıyorum ya. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 757762 Az önce facebooktan gönderdiğim mesajı kardeşim gördü ve ilk tepkisi bunu kime yazıyorsan hayatta okumaz insanları doğum günü olduğuna pişman edersin dedi. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 757762 Ben daha uzatacaktım ama onun yüzünden yarım kaldı o yüzden dedim bir de forumdan kutlayayım. Biliyorum uzattım doğum gününü kutlamak yerine boş konuşuyorum mutluluktan olsa gerek kusura bakma. :) Meleğimmmm bitanemmmm iyi ki varsın. Sen olmasan ne yapardım ben? Aynı şeyleri tekrar etmek istemiyorum bendeki değerin kelimelerle anlatılmaz. Çoook seviyorum seni iyi ki hayatımdasın. Doğum günün kutlu olsun bitanem yüzün hep gülsün bütün dileklerin gerçek olsun inşallah. :) Harika bir yaş diliyorum sana nice yıllara doğum gününü birlikte kutlayabileceğimiz yıllar da gelsin bir an önce. :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Eyl. 05, 2011 10:23 am

Şuan resmen gözlerim dolu dolu.Gerçekten insan düşünmeden edemiyor.Bu kadar güzel sözü nasıl hakettim ben diye? Ya da nasıl bu kadar sevilebiliyorum diye soruyor kendine.Hiç bir cevabım yok.Çünkü aynı şekilde seviyorum sizleri.Sözcüklerle sınırlandıramayacağım kadar çok.
---
Cerenim.Benim küçük bıcırık kardeşim,telefonumdaki mesajları yeni gördüm.Seni bir sürpriz bekliyor demişsin.Ama siteye girdiğimde haberim yoktu ve kutlamanı görmemiştim.Daha yeni okuyorum yazını.O kadar çabuk etkilenen ve duygulanan birisiyimdir ki daha kutlama başlığını görür görmez hüzünlendirdin beni.Seninle o yolladığın kısa ama sevgi dolu mesaj sayesinde tanıştık ama buna sebep olan basketbol sevdamızdı.Nerde bir basket sözcüğü duysam aklıma düşüyorsun hemen.Ceren bunu duymalı ya da izlemeli diyorum.Zaten hemen mesajla haberdar ediyorum seni.Hiç ayrılmayacağız biz,bırakmam seni ben.Hayallerimde hep başrollerde olan bir gün sıkı sıkı sarılacağımdan emin olduğum bıcırıksın sen,ne kadar teşekkür etsem ne için teşekkür etsem az.Ama en çok hayatıma girdiğin ve beni bu kadar çok sevdiğin için teşekkür ederim sana meleğim.Emin ol senin sevginin büyüklüğü kadar seviyorum seni♥
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Eyl. 05, 2011 10:25 am

Mervecim.İyi dileklerin için sonsuz teşekkürler.Bir insan için böyle güzel dilekler dileyen yakınları olması kadar güzel bir şey yoktur.Çok teşekkürler canım benim.Birlikte yaşlanalım inşallah kuzumm:)

En son nessie!! tarafından Ptsi Eyl. 05, 2011 10:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Eyl. 05, 2011 10:30 am

Senam.Sen akıllanmassın diye başlıyorum söze.Çünkü ÖM'lerini gördüm ve beni yine telaşlandırdın.Bence ikimizde fazla telaşlıyız.Sen bana öyle mesajlar atınca ben kendimden şüphe ediyorum ben cevapları geciktirince sen de kendinden şüphe ediyorsun.Buna bir çözüm bulmalıyız balım,olmuyor böyle.Hani demişsin ya dertlerimi sıkılmadan dinledin bana yardım ettin diye.Bunları söylemene gerek bile yok kuzucum.Biz bu günler için varız.Şu yaşıma kadar hayatıma giren ve çıkmasını asla istemediğim nadide insanlardansın,emin ol.Zaten sevdiklerimin yakasını kolay kolay bırakmam ben.Seni de asla bırakmam.Ceren ve sen benim küçük uslanmaz bıcırıklarımsınız.Yazdıkların öyle anlamlı ve sevgi dolu ki.Resmen yanımda hissettim seni kuzu,yapmayın böyle çok kötü ağlarım ben Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 832695 Asıl sen iyi ki varsın Senam,çok teşekkür ederim :)
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Eyl. 05, 2011 10:38 am

Büşram.Can dostum,dert ortağım.Beni sakinleştiren hayata pozitif bakmamı sağlayan yegane insan! Kardeşine kızdığımı bil,biz seninle birbirimize uzun mesajlar atmak için yanıp tutuşan iki deliyiz.Kader ortağıyız.Hayat resmen aynı şeyleri yaşatmış bize,o yüzden çok bağlıyım sana.Hatta geçen gün facebook hesabını kapatırsan nasıl kopmayız diye konuşuyorduk.İşte biz asla kopamayız canımın içi.Face'e girmek nasip olmadı daha,ama arkadaşımın dediğine göre o kişilik doğum günümü kutlamış Büşram! Ayy Allahım buradan yazdığım şeye bak.İflah olmaz çenemiz bile aynı bizim Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 757762 İyi ki girdin hayatıma kuzum,ne kadar teşekkürler desem az.Ölçülemez ki bu minnettarlık nasıl sevgim anlatılamaz ise şuan nasıl teşekkür edeceğimi beni nasıl mutlu ettiğini anlatamıyorum.Kelimelerin işe yaramadığı noktada bizim sevgimiz.
Hepinizi çok seviyorum.Çok çok teşekkürler hepinize.

----

Hele bu kutlamayı yapan bıcırığım,Cerenim sana binlerce teşekkürler Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Meleğim ♥(nessie!!) 367241
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından Bella_Ceren Ptsi Eyl. 05, 2011 4:09 pm

Canım Melike'm, sende yazdığın bu mükemmel satırlarla beni nasıl mutlu ettin ve aynı zamanda nasıl duygulandırdın anlatamam sana. Asıl ben teşekkür ederim bıcırığının bitanesi. Her şey için. Bende seni hiç bırakmam, hiç hemde. Yaşamım boyunca attığım her adımda yanımdasın, yüreğin yüreğimin yanında. Seni çok seviyorum canım meleğim. ♥
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından rens-peri Ptsi Eyl. 05, 2011 5:28 pm

Birtanem,beni çok endişelendirmiştin fakat şimdi sayende için o kadar rahat ki sana anlatamam birtanem seni çok seviyorum ablacım benim en nadide ablalarımdansın iyi ki varsıın. :)
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama