Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik)

4 posters

:: Eğlence :: Kutlama

Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) Empty Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Eyl. 07, 2011 2:54 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tatlı Büş'üm, hayalyoldaşım, canım kardeşim...♥️ Sen en büyük iyikilerimdensin. Yaşamım boyunca desteğini her daim hissedebileceğim, dostum diyebileceğim nadir insanlardansın. ♥️ İyi ki tanışmışız ve iyi ki canım Büş'üm, tek hayalyoldaşım olmuşsun. Kurduğumuz hayaller ve o hayallerle mutlu oluşlarımız, kendi dünyamız ve imkansızı imkanlı kılmalarımız... Unutulmaz anılar bunlar. Hepsi benim için çok çok çok değerli. Yüreğimin ve zihnimin en derin ve en güzel yerlerindeler. :)

İyi ki doğdun canım benim, iyi ki varsın. İyi ki hayatıma konan tatlı mucizelerimdensin. Yaşam karşına her daim iyi, doğru ve güzel insanlar çıkarır inşallah. O güzel yüzün dilerim ki her daim mutlulukla ışıldar. Sevdiğin insanlar her daim yanında olsun, yeni yaşın tüm güzellikleri de beraberinde getirsin inşallah. Mutluluk, huzur, başarı ve şans her yeni yaşında sana eşlik eden unsurlar olsun. Her yeni yaşın, getirdiği onca güzellikle kutlu olsun.

Her yeni yaşında yanındayım, sana desteğim. Ne zaman istersen bir telefon ve internet kadar uzağındayım. :) Gün gelecek, canlı kanlı da yanında olacağım inşallah. Ama yüreğim her daim seninle, bunu biliyorsun. :) İyi ki varsın Büş'üm, seni çok seviyorum. ♥️

NOT:Erken kutlamalara bayılırım. Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) 757762 ♥️
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik)

Mesaj tarafından qizolum. Perş. Eyl. 08, 2011 5:34 pm

Canım benim, iyi ki doğdun. =) Mutlu, huzurlu, sağlıklı daha nice yaşlara inşallah balım. :) Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. =))

-Not: Kız sen nereye kayboldun, bir buçuk aydır yoksun? /:
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik)

Mesaj tarafından soğuk_prenses Perş. Eyl. 08, 2011 8:53 pm

qizolum. demiş ki:Canım benim, iyi ki doğdun. =) Mutlu, huzurlu, sağlıklı daha nice yaşlara inşallah balım. :) Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. =))

-Not: Kız sen nereye kayboldun, bir buçuk aydır yoksun? /:

Aslım artık yoklama almaya mı başladın :)) Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) 682184 Doğum Günün Kutlu Olsun Büş'üm♥(JustyKolik) 641938

Doğum günün kutlu olsun canım, nice senelere..
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Eyl. 09, 2011 4:51 pm

Doğum günün kutlu olsun Biberci'm. =) Daha nice dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı geçecek yıllara. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama