Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!)  ♥ Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!)  ♥ Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!) ♥

2 posters

:: Eğlence :: Kutlama

Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!)  ♥ Empty Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!) ♥

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Eyl. 05, 2012 5:30 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Seninle geçen her zamanım değerli ve anlamlı meleğim. Bugün de seninle geçen o güzel günlerimden biri kuzu. Öyle güzel bir yerin var ki yüreğimde, yaşamımda bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Doğum günün de yaşadığın her gün gibi kutlu, mutlu, huzurlu ve yaşam dolu olsun kardeşim. Yeni yaşın sana en güzel pırıltıları, ışıltıları sunsun. Hep iyikilerin seninle adım atsın. Keşkelerin hiç olmasın, olanlar da geride kalsın. Çünkü yeni yaşın yeni güzel zamanlar, yeni yaşanılacak heyecanlar, mutluluklar olmalı senin için. Bir yaş çok şey demek. Yeni başlangıçları, adımları ve aydınlıkları da beraberinde getirir çünkü.

Hayatıma geldiğin günden beri gerçekten her şey çok güzel çünkü hep yanımdasın. Biliyorum ki gelecek nice yaşlarında, nice yaşlarımızda da hep yan yana, birlikte olacağız. Çünkü biz biriz. Birbirimizi tamamlıyoruz. Mucize gibi kondun kanatlarınla yüreğime ve kalbimi sevginle, ilginle, saygınla sardın meleğim. Kardeş olduk biz ve hep böyle kalacağız bunu biliyorum. Farklı şehirlerde olmak bize bir engel değil çünkü birbirimize olan sevgimiz mesafeleri kırıp geçiyor. Hissedebiliyoruz her daim birbirimizi. Hiçbir şey buna engel değil, olamazda zaten. Dilerim ki gelecek yeni yaşlarında kurduğumuz o güzel hayallere kavuşuruz, o hayallere sıkı sıkıya tutunuruz. Biliyorum ki bir gün canlı canlı sarılacağız, sohbet edeceğiz, birbirimize bakabileceğiz kuzu. Her daim dualarımda ve iyi dileklerimdesin.

Varlığıyla huzur ve mutluluk duyduğum yeryüzüne kanatlarıyla inmiş bir meleksin. Bu kanatlar ve bu melek olduğu sürece benim için her şey mutluluk, huzur ve neşe. Seninle paylaştığım her şey gerçekten bir tek seninle. Resimlerimiz, anılarımız, sırlarımız ve daha nice şey. Paylaşacağımız daha çok şey olacak kuzu ve birlikte bunun tadını çıkaracağız. Birbirimizin kelimeleriyle, sesiyle, yazdıklarıyla hayata birçok adım atacağız.

Yeni yaşının yüreğine koyduğu o ışık atacağın her adıma öncülük etsin, sana destek olsun meleğim. Ha olurda o sönmeyecek olan ışık bir gün sönerse benim ışığımın imdadına yetişeceğini bil. Her daim elim eline, yüreğim yüreğine, ışığın ışığına kenetlenmiş olacak. Seni çok seviyorum her şeyim. İyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım, iyi ki vazgeçilmezim, mucizem, meleğim, kuzum olmuşsun. Yeni yaşın getireceği onca güzellikle kutlu olsun güzel yüreklim. Mutlu yaşlar. Hep mutlu, çok mutlu kal. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!)  ♥ Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!) ♥

Mesaj tarafından nessie!! Perş. Eyl. 06, 2012 2:07 pm

Meleğimm güzel yüreklim nasıl duygulandım anlatamam sana.Sen nasıl iyi yürekli sevgi dolu bir varlıksın,asıl mucize sensin.Bana bu büyük sevgiyi bahşettiğin için ne kadar teşekkür etsem az kalır biliyorum.Onun için hep şükrediyorum Allahım'a,seni karşıma çıkardığı için.Her cümlen her sözün öyle anlam katıyor ki hem bana hem hayatıma ne kadar kıymetli bir yazı bu bilemezsin kuzu.Asıl sen iyi ki varsın güzel yürekli anlayışlı meleğim benim.Nasıl özledim seni nasıl hasretim sana bilemezsin.Çok ama çok teşekkür ederim,biliyorum az kalır bunlar ama inan hissettiklerimi kelimelere dökmem imkansız.Öyle yüce duygular hissettiriyorsun ki bana söyleyecek söz anlatacak güç bulamıyorum kendimde.Seninle bir yılı daha devirdik,nice yılları da devireceğiz inşallah.Nice bizli senlere meleğim,çok ama çok teşekkür ederim.Hayatıma ve kalbime girdiğin için...
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!)  ♥ Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim (nessie!!) ♥

Mesaj tarafından Bella_Ceren Perş. Eyl. 06, 2012 2:35 pm

Asıl ben teşekkür ederim güzel yüreklim bu değerli satırların için, bana verdiğin sevgin için. Kardeşiz biz, biriz. Daha nice güzel senelerimiz olacak inşallah. Nice mutlu seneler göreceğiz seninle. Çok öpüyorum meleğim seni. İyi ki varsın.
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama