Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri)

+2
Bella_Ceren
nessie!!
6 posters

:: Eğlence :: Kutlama

Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) Empty Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri)

Mesaj tarafından nessie!! Paz Ağus. 14, 2011 11:53 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bıcırığım doğum günün kutlu olsun,bu yeni yaş sana bol bol mutluluk ve başarı getirsin.

Tabii bir de rahatlatsın seni.Yaniiii en küçük bir şeyde küstüğümü sanma meselaaaa :)

Neyse,seni çok seviyorum fıstığım.İyi ki doğmuşsun ve iyi ki tanışmışız. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241

Nice nice senelereee inşallah! Doğum günün kutlu olsuuuuuuuuuuuuun! Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 509668
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Ptsi Ağus. 15, 2011 2:28 pm

Canım benim, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın tüm güzellikleri de beraberinde getirir inşallah. Dilerim ki güzel yüzün her daim gülücüklerle aydınlanır. Yeni yaşın sana tüm umutları, heyecanları, mutlulukları ve şansları da getirsin. Her daim mutlu, huzurlu ve başarılı olursun inşallah. İyi ki varsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 391819
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) Empty Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri)

Mesaj tarafından sunshine Ptsi Ağus. 15, 2011 2:36 pm

Aaa ben açacaktım başlığı yaa Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762 Tabi öğlen 3'te kalkınca olmuyo Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762 Neyse...

Canım benim, dert ortağım, iyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 Bu aralar pek konuşamıyoruz gerçi ama telafi edeceğim sözz Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 391819

Çok mutlu çok başarılı ol yeni yaşında inşallah (: Doğum günün kutlu olsun (:

Bak pasta da aldım sana Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762 Beğenmezsen başka da alırım Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762
l
sunshine
sunshine
Vejeteryan

Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) Empty Doğum Günün Kutlu Olsun! ♥

Mesaj tarafından qizolum. Ptsi Ağus. 15, 2011 6:13 pm

Kuzuuu. İyi ki doğmuşsun! :) Geçen seneki gibi seni hediyelere boğmak isterdim ama bir yılda yaşlandım galiba, dermanım yok. /: Fakat seni sevdiğimi biliyorsun. Bir şey olduğunda direk bana koşabileceğini :) Seninle az konuşmadık geçlik iksirim. Yeni yaşın hayatına yepyeni güzel renkler katsın, umutsuzluğun hayatına yön vermesine izin verme. Mutluluk bazen detaylardadır. :) İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun! Ablandan sana bol bol öpücükler yanağına konsun :)

qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından rens-peri Salı Ağus. 16, 2011 1:54 pm

nessie!! demiş ki:

Bıcırığım doğum günün kutlu olsun,bu yeni yaş sana bol bol mutluluk ve başarı getirsin.

Tabii bir de rahatlatsın seni.Yaniiii en küçük bir şeyde küstüğümü sanma meselaaaa :)

Neyse,seni çok seviyorum fıstığım.İyi ki doğmuşsun ve iyi ki tanışmışız. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241

Nice nice senelereee inşallah! Doğum günün kutlu olsuuuuuuuuuuuuun! Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 509668

Teşekkür ederim Melike Ablam'ya. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 :) Beni çok fazla mutlu ettin. :) Tamam Melike Ablam. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762 Bende seni çok seviyorum Melike Ablam,iyi ki tanımışım senii Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 :)
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından rens-peri Salı Ağus. 16, 2011 1:57 pm

Bella_Ceren demiş ki:
Canım benim, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın tüm güzellikleri de beraberinde getirir inşallah. Dilerim ki güzel yüzün her daim gülücüklerle aydınlanır. Yeni yaşın sana tüm umutları, heyecanları, mutlulukları ve şansları da getirsin. Her daim mutlu, huzurlu ve başarılı olursun inşallah. İyi ki varsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 391819

Teşekkür ederim Ceren'im benim. :) İyi dileklerin için çok teşekkürler birtanem Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 Sende iyi ki varsın iyi ki. :) Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından rens-peri Salı Ağus. 16, 2011 2:01 pm

sunshine demiş ki:
Aaa ben açacaktım başlığı yaa Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762 Tabi öğlen 3'te kalkınca olmuyo Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762 Neyse...

Canım benim, dert ortağım, iyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 Bu aralar pek konuşamıyoruz gerçi ama telafi edeceğim sözz Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 391819

Çok mutlu çok başarılı ol yeni yaşında inşallah (: Doğum günün kutlu olsun (:

Bak pasta da aldım sana Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762 Beğenmezsen başka da alırım Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 757762
l

Teşekkür ederim canım benim. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 :) Bende iyi ki seni tanımışım olsun bebeğim konuşuruz az konuşmadık daha önce gine konuşuruz ama işte şu TL'ler ayırıyor bizi. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 :) Tekrardan teşekkür ederim Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 :) Pastayı çok beğendim dün de konuştuğumuz gibi :) <3 Sende benim dert ortağımsın. :)
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından rens-peri Salı Ağus. 16, 2011 2:09 pm

qizolum. demiş ki:
Kuzuuu. İyi ki doğmuşsun! :) Geçen seneki gibi seni hediyelere boğmak isterdim ama bir yılda yaşlandım galiba, dermanım yok. /: Fakat seni sevdiğimi biliyorsun. Bir şey olduğunda direk bana koşabileceğini :) Seninle az konuşmadık geçlik iksirim. Yeni yaşın hayatına yepyeni güzel renkler katsın, umutsuzluğun hayatına yön vermesine izin verme. Mutluluk bazen detaylardadır. :) İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun! Ablandan sana bol bol öpücükler yanağına konsun :)

Teşekkür ederim Aslı Ablam. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 :) Ne demek kutlaman bile yeterli benim için...Evet saatlerce konuştuğumuz bile oldu Aslı Ablam senin yardımlarını asla unutamam az koşmadan dertlerimin peşinde:) İyi ki varsın,iyi ki seni tanımışım. Doğum Günün Kutlu Olsun Bir'tanem(rens-peri) 367241 :)
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Ağus. 17, 2011 2:10 pm

:( Jelibon'um. Çok özür dilerim, kutlamakta geciktim doğum gününü. =( Neyse geçen geçti. Yine de doğum günün kutlu olsun geç de olsa.

Forumda yüzümde tebessüm bırakan çok tatlı, çok cici bir kızsın sen.İnşallah bu canlılığını ve çocuksu yanını kaybetmezsin hiç. Seviliyorsun Jelibon Kız'ım bunu unutma. =) İnşallah daha nice güzel günler görür, başarılı biri olursun. Nice mutlu yaşlara.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama