Vampir Günlükleri Serisi Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Vampir Günlükleri Serisi Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Günlükleri Serisi

2 posters

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap

Vampir Günlükleri Serisi Empty Vampir Günlükleri Serisi

Mesaj tarafından TutKu~ C.tesi Ocak 08, 2011 9:57 pm

Vampir Günlükleri Serisi 000000030693951

1)Vampir Günlükleri:Uyanış Ve Savaş

Arka Kapak

Elena: Altın kız, lider, gözüne kestirdiği herkesi ele geçirebilecek biri.
Stefan: Düşünceli ve gizemli, geçmişi lanetleyen bütün kötülüklerden Elena'yı korumak için mücadele ederken bile, kızın
cazibesine bir tek o karşı koyabiliyor.
Damon: Seksi ve tehlikeli, kendisine ihanet eden kardeşi Stephan'dan intikam almaktan başka bir şey düşünemiyor.
İki kardeş vampir ve aralarına giren güzeller güzeli kızın hikayesi!
Yazar:L. J. Smith
Çevirmen:Selim Yeniçeri
Sayfa Sayısı: 486
Yayınevi: Artemis Yayınları

Vampir Günlükleri Serisi 000000030723951

2)Vampir Günlükleri:Öfe Ve Karanlık Buluşma

Arka Kapak

Elena: Altın kızken başından beri korktuğu ve aslında imrendiği bir 'şeye' dönüşür. Elena'nın artık kalbi atmıyordur.
Stefan: Elena'yı kaybettiği için büyük acılar çekerken Damon'a düşman kesilir. Ve daha sonra yavaş yavaş farkettiği üzere, Abisi onun tek düşmanı değildir.
Damon: Elena'yı saplantı haline gelir. İntikama susamışlığı Stefan'ı zehirleyip Damon'a başarıyı kazandırabilecek mi?
Vampir Günlükleri'nin 3. ve 4. hikayelerinin toplandığı bu kitapta heyecan verici olaylar, iki vampir kardeş ve onarlın arasında kalan güzel kız için acıklı bir hale gelir.
Yazar:L. J. Smith
Sayfa Sayısı: 440

Vampir Günlükleri Serisi 000000031439651

3)Vampir Günlükleri:Dönüş:Çöken Karanlık
Arka Kapak

Sevgili Elena,
Er ya da geç günlüğüne bakacağını biliyordum ve bunun bir an çnce gerçekleşmesi için dua ediyordum.
Sevgilim, artık kendi başının çaresine bakabileceğine inanıyorum. Hayatımda senden daha güçlü bağımsız bir kız görmedim.
Artık zamanı geldi. Gitme zamanı… Seni tekrar vampire dönüştürmeden aynı anda, aynı mekanda birlikte olabilmemiz mümkün değil. Buna gücümüz yetmez.
Lütfen beni bağışla. Lütfen beni unut. Ah, aşkım, gitmek istemiyorum ama mecburum.
Yardıma ihtiyacın olursa Damon'ı bul. Seni koruyacak, söz verdi bana. Asla incinmeyeceksin ve o varken Fell's Church'te kimse sana dokunamayacak.
Aşkım, meleğim, sevgilim, seni daima seveceğim…
Stefan
Yazar:L.J. Smith
Sayfa Sayısı: 561

Vampir Günlükleri Serisi 000000030774751

4)Vampir Günlükleri:Dönüş:Gölge Ruhlar

Arka Kapak

Kaçak…
Elena Gilbert’ın aşkı,vampir Stefan Salvatore,Fell’s Churc’de karışıklık çıkaran şeytani ruhlar tarafından ele geçirilmiş ve hapsedilmiş.Arkadaşları Bonnie ve Meredith kasabayı ele geçiren kötülüğü keşfederken,Elena Stefan’ı aramaya gider.
Onu bulmak için,kendi hayatını Stefan’ın kardeşine emanet eder, etkileyici fakat ölümcül bir vampir olan Damon Salvatore,Elena’nın bedenini ve ruhunu ister.Yanında çocukluk arkadaşı Matt ile kenar mahallelerin karanlık boyutuna gitmek için yola koyulurlar.Burası Stefan’ın esir olduğu yerdir.Ayrıca söylentiye göre vampirlerin ve iblislerin rahatça dolaştıkları bir dünyadır fakat insanlar doğa üstü efendilerine köle olarak yaşamalı…
Elena,Stefan’ı serbest bırakmadan asla durmayacak.Ama her geçen gün Elena ve Damon arasındaki gerilim büyüyor ve Elena korkunç bir kararla karşı karşıya:Hangi kardeş Elena’yı gerçekten istiyor?
Geride,Fell’s Church’te,Bonnie ve Meredith bazı korkunç keşifler yaptılar.Aceleyle Elena’yı uyarmak için takip etmeye çalıştılar-sadece Elena’nın şimidye kadarki en tehlikeli macerasına yetişmiş oldular.
Yazar:L.J. Smith
Sayfa Sayısı: 608
Yayınevi: Artemis
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

Vampir Günlükleri Serisi Empty Geri: Vampir Günlükleri Serisi

Mesaj tarafından KristyNesty Ptsi Ağus. 01, 2011 1:20 am

Hiihihiii (: Yazarı kovuldu şimdi bu serinin :)
KristyNesty
KristyNesty
Yenidoğan
Yenidoğan

http://www.twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap