Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs

3 posters

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap

Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs Empty Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs

Mesaj tarafından TutKu~ Ptsi Ara. 27, 2010 9:52 pm

MERCEDES THOMPSON SERİSİNİN İLK KİTABI OLAN "AYIN ÇAĞIRDIKLARI" DOĞAÜSTÜ OLAYLARI KONU ALAN SÜRÜKLEYİCİ KURGUSUYLA OKURLARINI BÜYÜLEYECEK!

Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs Ayinairdiklari

Kurt adamlar yollarına çıkarsanız tehlikeli olabilirler ama tedbirli olduğunuz sürece size asla bulaşmazlar. Savaşmak için yaratılmış oldukları bir gerçek… Ve sadece savaşmanın ortaya çıkarabildiği ölümcül bir güzelliklerinin olduğu da! İnsanlar arasında gizlenebilme konusunda çok yetenekliler ancak ben insan değilim. Onlarla karşılaştığım zaman onları tanırım, onlar da beni tanırlar…

Mercy Thompson’ın hayatı aslında göründüğü kadar normal değildir. Komşusu yerel Alfa olan bir kurt adamdır, tamirhanesinde onarmaya çalıştığı VW minibüsün sahibi ise bir vampirdir. Bir gece hiç beklenmedik bir olay gerçekleşir ve Mercy kendini adrenalin dolu bir maceranın ortasında bulur.

İRADE, İÇGÜDÜ, KONTROL, CESARET VE GÜÇ... HAYATTA KALMAK İÇİN BAZEN SADECE BUNLARA İHTİYAÇ DUYARSINIZ!

“Kurt adamların, şekil değiştirenlerin, büyücülerin ve vampirlerin göz kamaştırıcı dünyası.” Lynn Viehl

“Mükemmel… Baştan sona tatmin edici.” Kim Harrison

“Okunmayı hak eden, baştan çıkarıcı bir seri…” Crescent Blues

“Tüm zamanların en ilgi çekici serilerinden biri.” Romantic Times
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs Empty Geri: Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs

Mesaj tarafından yasemin Perş. Ocak 06, 2011 12:39 pm

okudum çok güzel bir kitap iki günde bitirdim
yasemin
yasemin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs Empty Geri: Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs

Mesaj tarafından ♥kristalkelebek♥ Perş. Ocak 06, 2011 1:30 pm

Okumadım ama okumayı isterim.. Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs 449591
♥kristalkelebek♥
♥kristalkelebek♥
Vejeteryan

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1327471113

Mesaj tarafından TutKu~ Perş. Ocak 06, 2011 3:56 pm

Kesin oku Kristalim Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs 757762 Mercedes Thompson Serisi: Ayın Çağırdıkları ~ Patricia Briggs 757762
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

- Similar topics

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap