Judi Shekoni Kristen Ve Bella Karakteri Hakkında Konuşuyor  Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Judi Shekoni Kristen Ve Bella Karakteri Hakkında Konuşuyor  Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Judi Shekoni Kristen Ve Bella Karakteri Hakkında Konuşuyor

:: Genel :: Haberler

Judi Shekoni Kristen Ve Bella Karakteri Hakkında Konuşuyor  Empty Judi Shekoni Kristen Ve Bella Karakteri Hakkında Konuşuyor

Mesaj tarafından Bella_Ceren Cuma Ağus. 03, 2012 11:39 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Judi Shekoni: ''Ben gerçekten bütün oyuncular ile çalışmak için çok heyecanlıydım çünkü daha önceki filmleri izlemiştim. Ayrıca, gerçekten Kristen ile çalışmaktan çok heyecan duydum. Çünkü kitap Bella'nın bakış açısından olduğu için. Kristen ile tanışmak o kadar güzeldi ki ve Bella'yla aynı sahnede yer almak. Zafrina'nın Bella karakteriyle gerçek yakın bir bağlantı varmış gibi hissettim. Ben Kristen'ın harika olduğunu düşünüyorum. O küçük bir oyuncak bebek gibi. Son derece cömert ve çok zeki görünüyor. Bence Bella ve Zafrina karakterleri arasında ilginç bir ilişki var çünkü o (Bella) Renesmee'nin annesi. Başka bir kadın gelip kendi kızıyla ilgilendiği zaman, bu her zaman anne ve diğer kadın arasında garip bir şey yaratır. Benim karakterim de Bella ile özel bir ilişki varmış gibi hissettim.''

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Genel :: Haberler