Robert Kristen Hakkında Konuşuyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Robert Kristen Hakkında Konuşuyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Kristen Hakkında Konuşuyor

:: Genel :: Haberler

Robert Kristen Hakkında Konuşuyor Empty Robert Kristen Hakkında Konuşuyor

Mesaj tarafından nessie!! Paz Ekim 28, 2012 8:50 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ciak Fanlarla yaşadığın en garip deneyimin nedir?

Geçen yılki Comic Con'a Kristen'la beraber katılmıştık, kendisi aynı zamanda Pamuk Prenses ve Avcı filmini tanıtıyordu ve bir kız yanıma gelip bana Beyaz Atlı Prens olmaktan memnun olup olmadığımı sordu. Kızı, Prens olmadığıma inandıramadım...

Peki bu olay egonu zedelemedi mi?

Hayır, sadece beni güldürdü.

Cinemania Kristen Stewart'ın belirli bir profesyonelliğe ulaştığını görüyoruz, elbette bunun nedeni bahsettiğin o sistem. Onunla birlikte geçirdiğin süre boyunca daha cesur ve risk alan birine dönüştün mü?

Çok daha fazlası. Bana Cosmopolis'in senaryosunu gönderdikleri günü hatırlıyorum, Şafak Vakti çekimlerine başlamak üzereydik ve etrafımdaki herkese 'rolü kabul etmeli miyim?' diye sordum. Projeyi sevdiğimi biliyordum ama ne gariptir ki ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yoktu. Kristen'dan senaryoyu okumasını istedim ve bana "Neden bahsediyorsun Tanrı aşkına? Bu projede yer alman gerektiğini biliyorsun! O Cronenberg!" (gülüyor). Ve tabii bu benim fikrimi çok etkiledi. Kristen, sadece kendince ilginç bulduğu projelerde yer alan ve bu konuda büyük başarı yakalayan ve bunu herkesin yapabileceğini kanıtlayan biri. Kariyerini düşünerek tercihler yapmıyor ve bu durum zaman geçtikçe çok daha iyi işliyor. Bu metotun biri için işlediğini görmek güzel.
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler