Deborah Ann Woll NY Magazin Röportajı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Deborah Ann Woll NY Magazin Röportajı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deborah Ann Woll NY Magazin Röportajı

Deborah Ann Woll NY Magazin Röportajı Empty Deborah Ann Woll NY Magazin Röportajı

Mesaj tarafından qizolum. Salı Ağus. 23, 2011 9:14 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Deborah Ann Woll, NY Magazin dergisine bir röportaj verdi ve bu röportajında onu vampire dönüştüren Bill, erkek arkadaşı Hoyt ve Ryan ile nereye gittiği belli olmayan ilişkisi hakkında konuştu.

Soru: Vampir olmanın bir parçasıda seni vampir yapana sadık kalmak. Bill Compton bu kadar kötü bir siyasetciyken onu nasıl savunabilirsin?

Deborah: O inanılmaz bir baskı altında ve onun kararlarını etkileyen bir insan var. Bill şu an gerçekten yanlız ve onun Jessica’ dan başka ailesi yok ve bu sezon Bill ve Jessica arasında bir bağ oluşuyor. Jessica’ nın insan sevgilisiyle işler iyi gitmiyor ve Jessica yanında Bill olduğu için mutlu.

Soru: Jason Stackhouse ve Jessica? Bir gelecekleri yok gibi?

Deborah: Aslında ben hikayenin bu kısmı için çok heyecanlıyım. Hoyt harika bir insan ama annesinin hala hayatının içinde olması gerçekten üzücü. Hoyt annesine karşı açık görüşlüğü olduğunda daha geleneksel şeyler istiyor. O bir eş ve normal bir hayat istiyor, bunlar Jessica’ nın verebileceği şeyler değil.

Soru: Yani Jessica insan olsaydı Hoyt ile güzel bir gelecekleri olurdu?

Deborah: Kesinlikle haklısın. İlk başta Jessica’ yı bir ev hanımı olarak bekliyorduk ama bir yıl sonra her şey değişti. Jessica, Hoyt’ u sevdiği için onunla birlikte.

Soru: Brooklyn’ de büyüdün o zamanlar isyankar mıydın?

Deborah: Hayır değildim. Ben çok sessiz ve utangaç bir kızdım.Kendimi çekici bulmuyordum. Solgun görünüyordum ve bu yüzden 14 yaşımdayken saçlarımı kırmızıya boyadım. Tiyatro ve dans dersleri alıyordum.

Soru: Rutina Wesley(Tara)’ de dans eğitimi almış.

Deborah: Biz çok farklı dans geçmişlerine sahibiz. Benim ki aslında daha çok bir partnerle yapılan bir dans. Biliyor musun internette Bad Things(True Blood’ ın jenerik müziği) şarkısı ile dans eden bir grup insan buldum.

Soru: Senin karakterin diğerlerinden daha çok mu ağlıyor?

Deborah: Oh! Evet. Kan göz yaşları. Bu gerçekten acı verici. Temelde fiziksel olarak bunu yapıyoruz ama tabi dijital olan bir kısmıda var. Bazen gerçek göz yaşı kullanım bunu daha sonra dijital ortamdan onları vampir göz yaşlarıyla eşleştiriyoruz. Bu sezon maskara ile seyreltilmiş gerçek kan kullandık. Bu sezonun sonuna doğru insanlar daha çok göz yaşı görecek.

Soru: Kan konusunda.. Senin karakterin birini ısırdı ve nasıl bir tat alıyorsunuz?

Deborah: Biz iki farklı kan kullanıyoruz. Ağızda kullanılan kan ‘chocolate-y’ ve naneli bir tadı var. Yüzde ya da başka bir yerde kullanılan kan ise sanırım mısır şurubu tabanlı bir şey. Vampirler ”True Blood” içerken de mor havuç suyu kullanılıyor.

qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

- Similar topics