MTV Avustralya Röportajı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

MTV Avustralya Röportajı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTV Avustralya Röportajı

:: Genel :: Haberler

MTV Avustralya Röportajı Empty MTV Avustralya Röportajı

Mesaj tarafından lincolngamze Çarş. Ara. 22, 2010 6:42 pm

[i]Avustralya'daki Twi-hard fanlar Kristen Stewart ve Taylor Lautner Down Under'a (Avustralya'nın Ekvator çizgisi altında kalan kısmına öyle deniyor) vardığından beri çılgına dönmüş durumda. Buna biz de dahiliz!

4000 muazzam takipçi dün gece şiddetli rüzgar ve yağmura rağmen sırf idollerini bir anlığına görebilmek için bu büyük yıldızlarla Sidney Luna Parkı'nda gerçekleştirilen soru-cevap oturumuna katıldılar.

İkili sıkı Alacakaranlık destekçilerinin evlilik teklifini de kapsayan soru sağanağına cevap verirken alandan çığlıklar yükseliyordu.

Avustralya'da yeni filmleri Tutulma'nın tanıtımı sırasında MTV bu ünlü ikiliyle rekabet, öpüşme ve Taylor'ın kasları üzerine konuşma şansı yakaladı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MTV: Fanlar Alacakaranlık'ın üçüncü filmi Tutulma'dan neler umabilir?

Taylor: Eğer kitabın hayranıysanız, o zaman filmi de seveceksiniz. Biz filmi yaparken çok eğlendik ve benim içinse -bunu söylemem şart- Tutulma favori kitabımdı. Sonuç olarak filmin gerçekten iyi olduğunu söyleyebilirim.

Kristen: Aksiyon açısından kesinlikle bir adım ötede. Çok fazla olay gelişiyor, karakterlerin dinamizminden çok yenidoğanların olaya girmesi ve Volturi'nin geri gelişi daha fazla yer alıyor. Daha fazla tehlike, daha fazla risk söz konusu.

MTV: Alacakaranlık çok büyük bir olay, böylesine bir fenomenin parçası olmak nasıl bir duygu?

Kristen: Benim için bu daha önce parçası olduğum herhangi bir şeyden çok farklıydı. Her zaman çok uzun olduğu için asla TV dizisi yapmayacağımı söylüyordum, çünkü bu çok büyük bir sorumluluk ve çok organize bir iş. Ama aslında bir karakteri bu kadar uzun süre takip edebilmek güzel birşey. Çünkü neredeyse tüm filmlerimin sonunda kendimi bir projeden koparılmış gibi hissediyorum fakat bu durumda bu bir avantaj. Sanki aylarca tek bir karakterin üzerinde çalışıp ardından gelecek yıl yine aynısını yapacakmışım gibi. Bu da gerçekten güzel.

MTV: Ekip olarak gerçekte birbirinize ne kadar yakınsınız?

Taylor: Birlikte çok fazla vakit geçirdiğimiz için zamanla çok yakınlaştık ve hepimiz gerçekten çok iyi arkadaşız. Şunu söylemeliyim ki eğer birbirimizi sevmiyor olsaydık bu seriyi çekmek tam bir kabus olurdu. Gerçekten kötü olabilirdi, bu yüzden şükürler olsun ki hepimiz çok yakınız ve çok eğleniyoruz.

MTV: Eğer Alacaranlık'ın bir parçası olmasaydınız ne yapıyor olurdunuz?

K: Hiçbir fikrim yok.

T: Bilmiyorum ve bunu gerçekten düşünmek istemiyorum. Sadece böyle bir şeyin başıma gelmiş olmasına minnettarım.

MTV: Duyduğumuza göre buraya geldiğinizden beri Featherdale Vahşi Doğa Parkı'nı da içeren birkaç turistik yeri görmüşsünüz. Nasıldı?

T: Gerçekten güzeldi.

K: Evet inanılmazdı! Düşünebiliyor musun bir kanguru ortaya çıkabilir ve seni tutup kesesine atabilir, inanılır gibi değil.

T: Benim için bir numaralı şey kesinlikle yavru yaban köpekleriydi, çok sevimlilerdi.

MTV: 'Harry Potter' ekibiyle tanışsaydınız aranızda herhangi bir rekabet olur muydu?

T: (gülüyor) Sanmıyorum, filmlerin hayranıyım.

K: Ben de. Kitaplar ben daha küçükken çıkmışlardı bu yüzden hepsini okudum.

T: Buna rağmen onlarla tanışmadım.

K: Ben de tanışmadım. Ama Rob onlardan biri sayılır ve onları gerçekten çok seviyor, haklarında çok iyi şeyler söylüyor.

MTV: Gerçek hayatta bir kurtadam veya vampir olabilseydiniz hangisini seçerdiniz?

T: Gerçek hayatta bir kurtadam veya vampir olmayı seçmek zorunda kalsaydım, bahtsız bir durumda, muhtemelen bir kurtadam olmak zorunda kalırdım.

K: Ben de bir kurtadam olurdum. Böylece daha az problem olurdu.

MTV: O zaman sonsuza kadar yaşamak istemiyor musun?

K: Hayır, kesinlikle hayır!

MTV: MTV Film Ödülleri'nde 'Uluslararası Yıldız' ve 'En İyi Öpüşme' dallarında adaysın. Kazanacağını düşünüyor musun?

K: Eh ben ve Dakota En İyi Öpüşme ödülünü alacağız diye düşünüyorum, buna eminim.

T: Evveet!

K: Bu çok eğlenceli ve şahane olurdu.

T: Komik olurdu. Böyle bir şeyin daha önce olduğunu sanmıyorum. Kız kıza veya erkek erkeğe bir öpüşmenin MTV Film Ödülleri'ni kazanması.

K: Evet ben de sanmıyorum o sebepten bu güzel olurdu.

T: Göreceğiz. Aday olmak bile bir onur.

MTV: Tutulma soundtracki oldukça epik, fakat herhangi bir filmden kişisel olarak favori şarkın nedir?

T: Manhattan'da Sihir (Enchanted) filminden Amy Adams'ın şarkısı.

K: (gülüyor) Seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin? Cidden.

MTV: 'Jersey Shore'un (bir reality şov programı) finali çok yakın bir zamanda MTV Avustralya'da yayınlandı. Şovun bir hayranı mıydınız?

K: İzlemedim, fakat insanlarla 'Jersey Shore'daki çocuğa benziyorsun' diyerek dalga geçenleri tanıyorum, görünüşe bakılırsa kötü birşey.

MTV: Jersey Shore'dan bir karakter, The Situation kaslarıyla ünlü. Taylor senin kaslarının onunkinden daha iyi olduğunu düşünüyor musun?

T: (gülüyor) Muhtemeln hayır, ama sanırım onun kaslarını görmem gerekecek.

K: Ahh onunkiler daha iyi!

kaynak:kstewartfans-tr
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler