Rob'un Metro UK İle Röportajı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Rob'un Metro UK İle Röportajı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rob'un Metro UK İle Röportajı

2 posters

Rob'un Metro UK İle Röportajı Empty Rob'un Metro UK İle Röportajı

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Haz. 25, 2012 12:56 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

O, 30 milyon dolardan daha fazla bir servet değeriyle Daniel Radcliffe ardından İngiltere'nin 30 yaşın altındaki ikinci en zengin aktörü. O Time dergisinin dünyada en etkili 100 insandan birisi. O dünyadaki en seksi erkek. Ama büyük bir hata yaptı.

'' Özür dilerim, henüz Mc Donalds'tan yedim. Karnımın ağrısı devam ediyor. “Raaargh!”. Her zaman Mc Donalds'ın iyi bir fikir olduğunu düşünürüm. Bu hiçbir zaman iyi bir fikir olmamıştı. Şimdi Pattinson hakkında bildiğinizi düşündüğünüz şeyleri unutmak için harika bir zaman olurdu.Şöhreti , parayı, delice ödülleri, vampir filmlerini, çığlık atan gençleri, Kristen Stewart ile olan olmayan şeyleri unutun.

Sadece film yapımcısı David Cronenbergsin gösterişli, seksi, konuşkan yeni psiko gerilimi Cosmopolisi muhtemelen yılın en garip filmi. Bu bize yeni çeşit bir Robert Pattinson veriyor.O bir saç tıraşı için beyaz geniş bir limuzin içinde Manhattan arasında yolculuk yapan sıkılmış bir multi milyarderi oynuyor. Yalnızca o bundan biraz daha fazlasını alıyor.Yolda, o Oscar ödüllü Fransız aktris Juliet Binoche ve bir eli silahlı fahişe tarafından vidalanmış , protestocular tarafından rahatsız edilmiş , bir krem pasta ile yüzüne vurulmuş , saplanmış, vurulmuş ve boşanmış olacak. Saçı jölelenmiş kan emiciler yok.Kesik kotlu kurt adamlar yok.

'' Bu benim bunu izleyebildiğim yerde olan ve sadece kendimi öldürmek istemediğim ilk filmlerden bir tanesi. '' diyor Kanadalı orkestra şefi Cronenber onu rol için aradığında şaşırıp kalan aktör. '' Bunu yapmaya başlayana kadar gerçekten çok gergindim. Ve s*ks sahnelerinin orada olacağını bilmiyordum. Senaryoda sadece s*ks yapacaklar denildi.Ve iki gün David onlar sahne sırasında s*x yapmalılar diye düşünüyor gibiydi. '' Tamam, endişelenmeyin. Haydi başlayalım ve ne olacağını görelim.'' dedi David.

Bu gerçekten ciddi bir şekilde inişli çıkışları olan emniyetlenmiş, Pattinson'un kariyerinin en akıllı, karanlık performansı oldu.Onun ilk büyük sahneye çıkışı, dönem draması Vanity Fair'de ReeseWitherspoon'un oğlu olarak dondurucu oda zemininde bırakılmasıydı.O dünyada en büyük ayrıcalıklı bir rolü oynadı ( Harry Potter ). Londra'da bir oyundan kovuldu ve Los Angeles'ta iş dışı internet üzerinden seyahat eden bir aktör olarak bir bir buçuk yıl geçirdi. Dünyadaki en büyük genç rolünü oynadı ( Twilight ).

5 yıl önce o hiç kimseydi. Şimdi, bir daha halk arasına bira içmeye asla gidemeyecek kadar çok ünlü.Geçen ay 26 oldu ve bunu hissedebiliyor ; değişiklik. Birşeyler kazandı, birşeyler kaybetti. '' İnsanlara karşı oldukça duyarlıyım '' diyor. '' Bence ruh hallerini daha hızlı alıyorsun. Ayrıca eğer birisi etrafındaysa bunu algılamada gerçekten iyiyim. Bu garip, 6. his gibi. Eğer birisi iyi resim çekiyorsa daima bunu biliyorum.Bu örümcek hisler karıncalanmaya takıldı.Kaçınılmaz olarak, şöhret Pattinson için bir tahliye oldu.'' Sadece farklı masada tesadüfen fotoğraf çeken insanlar görüyorsunuz. '' omuz silkerek gülüyor. Flaşlı telefonum ile insanların yanına gitme ve sadece yüzlerinden iki inç uzaklıkta fotoğraf çekmeye başlama alışkanlığım var.

İstedikleri tabiki de Rob değil. Bu Edward Cullen. Bu ‘R-Pattz’ . Madam Tussauds ona balmumu heykelini verince, o kelimenin tam anlamıyla yerini aldı. Gerçekten ama gerçekten korkunç bir balmumu heykeli. 'Bu, Hugh Jackman gibi görünüyor "diye haykırıyor.'' Bence bu kendisinin heykeli. Sadece birazcık değiştirmişler'' yada belki deTwilight tarafından eritilmiş hisseden biri, iç Pattinson. '' Eğer ünlü olursanız, bunu gerçekten severek alabilirsiniz.Sonra çıldırırsınız. Ama ben gerçekten rahat hissedemedim. Evet, ünlüyüm ! Nedenini bilmiyorum.

Onun cesurluğu,Cosmopoliste ki karizmatik harmanlanması daha iyi bir zamanda gelemezdi. 16 Kasım'da son Alacakaranlık filmi yayınlanacak. Bu yüzden Pattionson Stephen Meyer'in gençlik destanından büyük coşku umuyor.

Bunu izlememiz için bize bir sebep verebilir mi? '' Sonuncusu gerçekten komik.'' diye kıkırdıyor. '' Yani komik ve tamamen delice. 3 ay içinde 11 yaş büyüyen kızıma aşık Jacob var. Çok tuhaf hissettiren çok fazla sahne vardı. 5 yıl, 4 film, birazcık saç jölesi, çok ağlama ve çığlıklardan sonra Pattinson Alacakaranlık bölgesine fırlamak için hazır.Bunun yanında Oz mafya draması Animal Kingdom dedektifi müdürü tarafından olan bir polisiye filmi var ( '' Guy Pearce beni kaçırıyor ve vurulmuş oluyorum.Bu çılgınca bir şiddet gibi.'' ) ve Psikolojik drama Mission: Black List'te Saddam Hüseyin'i bulan sorgulayıcı bir Amerikan askerini oynuyor.( '' Bu şeylerin bazıları inanılmaz derecede delice.'' )

Düzeltmesi gereken sadece son bir problem var : insanların onu R-Pattz diye çağırmalarını nasıl durduracağı. '' Evet, bundan nasıl kurtulacağımı bilmiyorum.'' diye iç çekiyor. '' Bu en sinir bozucu şey.Bunu kim uydurdu bilmiyorum. Bu şey takma bir isim. Herkes takma isimleri sever.Bu çok rahatsız edici ama çokta akılda kalıcı.''

Cosmopolis İngiltere'de bugün çıktı.

Kaynak: twilight - türkiye
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Rob'un Metro UK İle Röportajı Empty Geri: Rob'un Metro UK İle Röportajı

Mesaj tarafından Bella_Ceren Ptsi Haz. 25, 2012 1:01 pm

Çok az önce paylaşmışım meleğim. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam