Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun.

+18
qizolum.
culkalen
melisesmerim(Dilek)
Büsra
Rebellious
RpAtTz_hbt
soğuk_prenses
' UnbaLanced ~(:
Bella_Ceren
tutuldum
~SeDeF~
MeLody
sahra
thedream
ember
JustyKolik
Dejavu.Bella
arlemcans
22 posters

:: Eğlence :: Kutlama

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. Empty Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun.

Mesaj tarafından arlemcans Çarş. Mart 09, 2011 12:01 pm

Açılmış bir başlığın olduğuna öyle emindim ki, senin adına doğum gününü kutlama başlığını açtığıma çok memnunum. Yeni yaşın kutlu olsun canım. Bu yıl sana mutluluk getirsin, huzur getirsin. Bu yıl dostların ve kardeşlerin her istediğinde yanıbaşında olsun...

Bir yıl daha büyümüş olduğuna inanamıyorum kuzum.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sevgi ve hasretle yanaklarından öperim.

arlemcans
arlemcans
Admin
Admin

Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. Empty Geri: Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun.

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Mart 09, 2011 12:19 pm

Sağol canım ablam benim =) Gerçekten çok mutlu oldum. Keşke mesafeler olmasa da sarılabilsem sana/size...
Çok seviyorum seni., Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 832695
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. Empty Geri: Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun.

Mesaj tarafından JustyKolik Çarş. Mart 09, 2011 12:51 pm

Ooy.İyiki doğdun hayatıım.
İnan senin gibi birisini tanımak çok çok güzel birşey. Kendimi çok şanslı hissediyorum.
Seni çok seviyorum.Umarım yeni yaşın gerçekten sana mutluluk ve sağlık getirir. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ember Çarş. Mart 09, 2011 2:05 pm

Canımmm nice mutlu yıllara ama dediğin gibi bizlerle beraber ;)
ember
ember
Admin
Admin

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Mart 09, 2011 2:16 pm

Sizilerle!!
Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Teşekkür ederim abla'mmm :)))
teşekkür ederim JusBüş'ümmm :))))
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından thedream Çarş. Mart 09, 2011 3:10 pm

Doğum günün kutlu olsun Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
thedream
thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından sahra Çarş. Mart 09, 2011 3:15 pm

Elif'im... Benim tatlı gevezem. :)

Doğum günün kutlu olsun. Güzel günlerle, güzel anılarla donatılmış, çevrenin sevdiğin insanlarla sarmalandığı güzel bir yıl olsun yeni yaşın. :)
sahra
sahra
Admin
Admin

Mesaj tarafından MeLody Çarş. Mart 09, 2011 3:32 pm

Güzelliklerle dolu bir yıl geçirmen dileğiyle... İyi ki doğdun yavru! (=
MeLody
MeLody
Vejeteryan

Mesaj tarafından ~SeDeF~ Çarş. Mart 09, 2011 3:46 pm

doğum günün kutlu olsun Elifcimm iyiki doğdun iyiki bizimlesin Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
~SeDeF~
~SeDeF~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Mart 09, 2011 3:49 pm

Dejaaa her taraftan bu mutlu günün kutluyorum Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Face ,açıksa msn ,forum ...
Canlı canlı kutlamak isterdim ama işallah bir gün o da olur.
Mutlu yıllar canım !!
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Mart 09, 2011 4:11 pm

Elif'im, canım, her şeyim. Seni tanıdığım için kendimi öyle şanslı hissediyorum ki. Hayatımdaki en değerli dostlarım, kardeşlerimdensin. O güzel gözlerinin parlayışıyla yeni bir yaşa adım attın. İyi ki doğdun canım benim. Yeni yaşın kutlu olsun. Tüm güzellikler her daim seninle olsun. İyilik, başarı ve huzur sana en yakın, kötülük, mutsuzluk en uzak kavramlar olsun. O melek yüzün hep gülsün. Meleklere gülmek çok yakışır, sende o en değerli ve özel meleklerdensin tatlım. Yaşamın boyunca tüm güzellikler seninle olur inşallah. Seni çok seviyorum Elif'im. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Çarş. Mart 09, 2011 4:28 pm

Doğum günün kutlu olsun fıstık :)) Nice seneleree :)
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından soğuk_prenses Çarş. Mart 09, 2011 4:57 pm

Doğum günün kutlu olsun :) Nice senelere ... =)
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Çarş. Mart 09, 2011 5:11 pm

Dejaaa'mmm doğum günün kutlu olsun Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
Kocaman oldun yakında evlendireceez seni Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 774826
Nice mutlu mannak senlere ama hep beraber Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Rebellious Çarş. Mart 09, 2011 5:50 pm

Canım bir kezde buradan kutlayayım.
Doğum günün kutlu, bütün hayallerin gerçek olsun. İyiki varsın=)
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Büsra Çarş. Mart 09, 2011 6:29 pm

Canım doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana sağlık başarı ve bol bol mutluluk getirir inşallah. İyi ki varsın. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 391819
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından melisesmerim(Dilek) Çarş. Mart 09, 2011 7:02 pm

doğum günün kutlu olsun canım Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 hayatında hep senin için güzel şeyler olur Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 nice mutlu yıllara... Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
melisesmerim(Dilek)
melisesmerim(Dilek)
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Mart 09, 2011 9:15 pm

thedream demiş ki:Doğum günün kutlu olsun Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762

teşekkür ederim canımm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607

sahra demiş ki:Elif'im... Benim tatlı gevezem. :)

Doğum günün kutlu olsun. Güzel günlerle, güzel anılarla donatılmış, çevrenin sevdiğin insanlarla sarmalandığı güzel bir yıl olsun yeni yaşın. :)
iyi dileklerin için teşekkürlerr :)))
tatlı gevezen seni öpeyyy Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241

MeLody demiş ki:Güzelliklerle dolu bir yıl geçirmen dileğiyle... İyi ki doğdun yavru! (=
Teşekkür ederim Tuçi'yemmm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241

~SeDeF~ demiş ki:doğum günün kutlu olsun Elifcimm iyiki doğdun iyiki bizimlesin Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762

Teşekkür ederimmm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607
tutuldum demiş ki:Dejaaa her taraftan bu mutlu günün kutluyorum Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Face ,açıksa msn ,forum ...
Canlı canlı kutlamak isterdim ama işallah bir gün o da olur.
Mutlu yıllar canım !!

msn e girmiyorum abicik Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
inşallah tatlım Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607
seviliyorsun teşekkür ederimmm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607

Bella_Ceren demiş ki:Elif'im, canım, her şeyim. Seni tanıdığım için kendimi öyle şanslı hissediyorum ki. Hayatımdaki en değerli dostlarım, kardeşlerimdensin. O güzel gözlerinin parlayışıyla yeni bir yaşa adım attın. İyi ki doğdun canım benim. Yeni yaşın kutlu olsun. Tüm güzellikler her daim seninle olsun. İyilik, başarı ve huzur sana en yakın, kötülük, mutsuzluk en uzak kavramlar olsun. O melek yüzün hep gülsün. Meleklere gülmek çok yakışır, sende o en değerli ve özel meleklerdensin tatlım. Yaşamın boyunca tüm güzellikler seninle olur inşallah. Seni çok seviyorum Elif'im. :)

ayy ben iyice kızardım lann..
yavaş gel kuzu.
çok teşekkür ederim seviyorum lan seni Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241

' UnbaLanced ~(: demiş ki:Doğum günün kutlu olsun fıstık :)) Nice seneleree :)
Teşekkür ederiimm Aleyommm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241

soğuk_prenses demiş ki:Doğum günün kutlu olsun :) Nice senelere ... =)
Teşekkür ederim canımmm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607

RpAtTz_hbt demiş ki:Dejaaa'mmm doğum günün kutlu olsun Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
Kocaman oldun yakında evlendireceez seni Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 774826
Nice mutlu mannak senlere ama hep beraber Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
hep beraber balım ama ben şimdilik evlilik planı yapmıyorum hohoho Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762

Rebellious demiş ki:Canım bir kezde buradan kutlayayım.
Doğum günün kutlu, bütün hayallerin gerçek olsun. İyiki varsın=)

Vay be bi gün görüşces yeanii hayalim Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 682184 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762

melisesmerim(Dilek) demiş ki:doğum günün kutlu olsun canım Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 hayatında hep senin için güzel şeyler olur Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 nice mutlu yıllara... Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241

Teşekkür ederim Dilek'iimmm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241

-*-
kutlayan-kutlamayan herkese teşekkürler Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607 hepiniz seviliyorsunuz Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Çarş. Mart 09, 2011 10:10 pm

Deja'mm Noel baba senin için o devasa torbadan çok çok özel bir hediye çıkardı bak :[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Altına da çok özel bir not iliştirdi...
Gelin hanım hangisini beğenirse beğensin ona her şey yakışır Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Ama her şeyin bir zamanı var o ne zaman isterse o zaman ayaklarına güller döşeyecek kadar seven duygulu bir adam çıkması dileğimle yazmıış. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Ben sadece aracıyım başım yanmasın lütfen Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 774826
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Mart 09, 2011 10:16 pm

Bende seni çok seviyorum "lan" deyişini yediğim benim. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından culkalen Çarş. Mart 09, 2011 10:21 pm

Doğum günün kutlu olsun Elif,mutlu nice senelere...
culkalen
culkalen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Mart 09, 2011 10:26 pm

RpAtTz_hbt demiş ki:Deja'mm Noel baba senin için o devasa torbadan çok çok özel bir hediye çıkardı bak :[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Altına da çok özel bir not iliştirdi...
Gelin hanım hangisini beğenirse beğensin ona her şey yakışır Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Ama her şeyin bir zamanı var o ne zaman isterse o zaman ayaklarına güller döşeyecek kadar seven duygulu bir adam çıkması dileğimle yazmıış. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Ben sadece aracıyım başım yanmasın lütfen Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 774826

Yolarım kız seni Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241 noel baba ya söyle zamanında gelsin yanlış zaman Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762 Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762

Bella_Ceren demiş ki:Bende seni çok seviyorum "lan" deyişini yediğim benim. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241

Ne kadan kibarım bak gör işteee Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762

culkalen demiş ki:Doğum günün kutlu olsun Elif,mutlu nice senelere...

Teşekkür ederimmm Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 706607
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Mart 09, 2011 10:27 pm

"lan" deyişinde büyük bir sevgi var senin Deja'm. Ben ve biz anlıyoruz bu sevgiyi. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241 Tekrardan iyi ki doğdun bebişim. Hep birlikte, nice yaşlara inşallah. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Mart 09, 2011 10:30 pm

Bella_Ceren demiş ki:"lan" deyişinde büyük bir sevgi var senin Deja'm. Ben ve biz anlıyoruz bu sevgiyi. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241 Tekrardan iyi ki doğdun bebişim. Hep birlikte, nice yaşlara inşallah. :)

Senin sevgin benim sevgim bizim sevgimiz hoho ortaya karışık Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
virgül mirgül koymuyorum olooom bugün benim doğum günüm şımardım Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
neyse kısa keselim sonra kesiliriz Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 757762
seviliyorsun bebek Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Mart 09, 2011 10:32 pm

Sende çok seviliyorsun kuzucum. Elif'im Dejavu'm! Doğum günü kutlu olsun. 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama