♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥

3 posters

♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  Empty ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥

Mesaj tarafından Büsra C.tesi Şub. 26, 2011 12:01 am

Canım benim bendeki yerin çok ayrı. Yaz tatilindeki halimiz hala gözlerimin önünde. :) Son zamanlarda çok fazla konuşamasakta-hep telefonlar yüzünden- yine de her zaman aklımdasın. Herkesten çok daha farklısın benim için. Biz her şeyi birlikte atlattık iyi günde değil kötü günde yan yana omuz omuzaydık. Sadece arkadaşım dostum değil kardeşimsin benim. Bugün bir yaş daha bitti iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha yaşlandın. Şimdi benim dileğim bu yeni yaşında olumsuzluklarla karşılaşsan bile bunları en az hasarla atlatman ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmaması. Her şey seninle güzel bitanem benim iyi ki yanımdasın iyi ki tanıyorum seni. Bunun için şanslı olduğumu düşünüyorum bazen. :) Ailenle ve sevdiklerinle birlikte harika bir ömür geçirmeni bütün kalbimle istiyorum. ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  391819 Bunu zaten biliyorsun ama bir kez daha söyleyeyim çok seviyorum seni meleğim beniim. ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  391819 İyi ki doğdun iyi ki varsın hayatım. ♥️
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  Empty Geri: ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥

Mesaj tarafından JustyKolik C.tesi Şub. 26, 2011 12:14 am

İyiki doğdun canım ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  367241
Bende başlık açmıştım.Tüüh. ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  757762
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  Empty Geri: ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥

Mesaj tarafından haha971 C.tesi Şub. 26, 2011 12:28 am

Yazını taşı canım diğer başlığa bunu silelim. ♥Doğum Günün Kutlu Olsun Sheilarp!♥  706607
haha971
haha971
Admin
Admin

- Similar topics