Twilight Film&Kitap arasındaki farklar Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Film&Kitap arasındaki farklar Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Film&Kitap arasındaki farklar

+2
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
ember
6 posters

Twilight Film&Kitap arasındaki farklar Empty Twilight Film&Kitap arasındaki farklar

Mesaj tarafından ember Perş. Ara. 30, 2010 10:49 am

1.Kitapta okul bahçesindeki kazada Edward aracı eliyle itmiyor önce Bella'yı kenara çekiyor araç tekrar üzerlerine doğru gelince kaldırıyor biraz.Ve hemen kalkıp gitmiyor ambulans falan gelene kadar Bella'yla orada kalıyor.

2.Filmde sera gibi bir yere gidiyorlar.Kitapta öyle bi yer yok.

3.Kitapta Bella montunu Jessica'nın aracında unutuyor.Filmde öyle değil..

4.Kitapta Angela Ben'i seviyor,film de Eric'le...Hatta filmde Ben diye bir karakter hatırlamıyorum ben..

5.Kitapta Tyler Bella'yı baloya gitmeyi teklif ediyor.

6.Kitapta Lauren diye bir kız var Bella'ya gıcık olan filmde o da yok.

7.Kitapta Jacob ile karşılaşmaları kumsalda oluyor film de ise Bella gelince evin önünde..

8.Kitapta kar yağdığında babası lastiklere zincir takıyor.Film de yeni lastik alıyor.

Bunlar dışında kitapta olup filmde olmayan neler var arkadaşlar.Yorumlarınızı bekliyorum..

HADİ ÇALIŞALIM BİRAZ
ember
ember
Admin
Admin

Twilight Film&Kitap arasındaki farklar Empty Geri: Twilight Film&Kitap arasındaki farklar

Mesaj tarafından Edward-Jasmine-Nessa-Zac Çarş. Ocak 05, 2011 7:05 pm

Ya inanılmaz çok fark var : (
Kitap daha çok hoşuma gitmişti :/
Hem kitap daha romantikti =)
Teşekkür ederim :}
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Cullen
Cullen

Twilight Film&Kitap arasındaki farklar Empty Geri: Twilight Film&Kitap arasındaki farklar

Mesaj tarafından Kbra~eDward♥ Çarş. Ocak 05, 2011 9:27 pm

Vay canına.

Fazla fark varmış harbiden :/

Başka ne olabilir ?

Hım . Aklıma gelirse düzenlerim mesajımı Twilight Film&Kitap arasındaki farklar 757762
Kbra~eDward♥
Kbra~eDward♥
Yenidoğan
Yenidoğan

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1156510172

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Ocak 05, 2011 9:37 pm

Bir sürü fark var daha :

-Edward'ın ailesi tanıtacağı zaman Bells ve Ed uyumlu giyiniyorlar ve Bells haki bir etek giyiyor ,sonra bu ikilinin merdiven öpüşme olayları ,Bells bayılıyor falan , film de yok !

-Baloya giderken Bells'in saçı Ed tarafından çiçeklerle süsüleniyor ve Bells yanlış anlıyor sonra ağlıyor fakat Ed onu ikna ediyor , filmde yok !

-Gazoz kapağı yani ilk kez aynı masada oturdukları bölüm filmde yok !

-Orman sahnesi çok kısa ve kitaptaki gibi değil ...

Buldukça düzenlerim (:
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ember Perş. Ocak 06, 2011 11:48 am

Süper kızlar devam :)
ember
ember
Admin
Admin

Mesaj tarafından tutuldum Perş. Ocak 06, 2011 6:13 pm

Ah şimdi hatırladım (:

- Bizimkiler sınıfta kavga ediyorlar , Bells dramatik bir biçimde çıkmak isterken kapıya takılıp kitaplarını düşürüyor ,sonra Ed alıyor ,birbirlerine soğuk bir şekilde bakıp ayrılıyorlar... Filmde yok !

-Beden eğitimi dersi çıkışı Ed Bells'i dinlediğinden Bells kızıyor ve sonra Ed anlamlı bir şekilde özür diliyor... Filmde yok !

-Ormana gidiyorlar ,çok yürüyolar ve Bells isyan ediyor , ama ufuk gözüküyor ve çayırlığa varınca Bells ile Ed'in büyüleyeci anlar başlıyor , filmde yok !

-Bells mutfakta yemek hazırlarken Ed onu izliyor ve onu her gece izlediğini itiraf ediyor ve Bells şoklarda .... Filmde yok !

-Sonra bu anın arkasından Bells odasına çıkınca Ed'i camdan çağırıyor ve aslında yatağında yattığını fark edince korkuyor .... Filmde yok !

-Baloda Jake ile bir dans olayı ver filmde yok !

-Baloda sıkılan ikili bahçeye çıkıyorlar ve filmdeki gibi dans yerine banklara oturuyorlar ...

Şimdi aklıma gelenler bu kadar (:

tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından pyn_12 Perş. Ocak 06, 2011 10:50 pm

Harikasın Merve devam... Twilight Film&Kitap arasındaki farklar 757762

=>Kitapta kantinde Edward & Bella ile otururken biyolojş dersi kan grubu muhabbeti oluyor ancak bu kitapta yok.

=> Kitapta Bella kan görünce baygınlık geçiriyor ve Mike onu revire götürüyor sonra Edward gidip Bella'yı kucağına falan alıyordu filmde yok...

=> Edward'ın Bella'da kaldığı ilk gece sabahında olanlar (ayrıntılı yazmadım anladınız diye tahmin ediyorum) filmde yok!

=> Kantinde av tercihleri ile geçen muhabet filmde yok!

=> Charlie balo öncesi filmde Bella'ya biber gazı muhabbeti yapıyor kitapta o yok!

=> Kitapta Bella'yı tanımak için Edward sorguya çekiyordu, en sevdiği renk, taş vs. bu muhabbet filmde yok!

=> Kitapta Edward'ın Bella ile ilk kaldığı gece yaptıkları muhabbet filmde yok!

=> Filmdeki kep şakası kitapta yok!

=> Kitapta Edward&Bella ilk öpücüğü çayırlık sonrası dönüşünde oluyor filmde ise Bella'nın odasında...

=> Kitapta Bella, Edward sırtında hızla koşmasında gözlerini kapatıyordu - korku gibi bir duygu yaşıyordu- filmde gözlerini açıyor hoşuna gidiyor...

Şimdilik aklıma bunlar geldi Twilight Film&Kitap arasındaki farklar 757762
pyn_12
pyn_12
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından tutuldum Cuma Ocak 07, 2011 5:30 pm

Ooo İnci Abla solladın beni yaaa Twilight Film&Kitap arasındaki farklar 682184
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından pyn_12 Cuma Ocak 07, 2011 9:52 pm

Yok kız sollamadım sadece kitapta olup da filmde olmayan o kadar güzel sahne vardı ki... Çoğunluğunu da değiştirmişlerdi... Twilight Film&Kitap arasındaki farklar 757762

=> Kitapta Rosalie ile Jasper'ın soyadı yanılmıyorsam Hale filmde ise Cullen olarak tanıtılıyor... Twilight Film&Kitap arasındaki farklar 757762

=> Ayrıca Bella James ile buluşmaya giderken Jasper&Alice ikilisini havaalanında ekiyordu ama burada otelde ekiyor...

=> Bezbol sahnesinin sonunda göçebelerle karşılaştıklarında Bella'nın kokusunu heryer alıyorum diyen yanılmıyorsam Alice'di ama filmde Rosalie söylüyor üstelik sitem ve nefretle...

=> Yine bezbol sahnesinde göçebelerden kaçarken arabada Bella&Edward'ın yanında Emmett ve Alice'de vardı ama filmde yalnızlar...
pyn_12
pyn_12
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından unique~ C.tesi Ocak 08, 2011 1:43 pm

Bolada Jack ile dans edip konuşuyorlar ama film de yok .
Kitapta kan grubuyla ile ilgili bir olay var ama film de yok.
Hım daha fazla gelmiyor aklıma ama gelince yazıcam Twilight Film&Kitap arasındaki farklar 757762
unique~
unique~
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics