Jackson Rathbone Bella'nın Hamileliği ve Düğün Sahnesi Hakkında Konuşuyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Jackson Rathbone Bella'nın Hamileliği ve Düğün Sahnesi Hakkında Konuşuyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jackson Rathbone Bella'nın Hamileliği ve Düğün Sahnesi Hakkında Konuşuyor

Jackson Rathbone Bella'nın Hamileliği ve Düğün Sahnesi Hakkında Konuşuyor Empty Jackson Rathbone Bella'nın Hamileliği ve Düğün Sahnesi Hakkında Konuşuyor

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Eyl. 28, 2011 7:06 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Alacakaranlık oyuncularından biri daha Bella'nın hamileliğinden etkilenenler kervanına katıldı. Neden, çünkü herşey çok gerçekçiydi...
Jackson Rathbone'un Teen Vogue ile yaptığı söyleşiden alıntılar.

''Bir gün sete geldiğimde Kristen'a makyaj yapılıyordu ve o... O çok yorgun görünüyordu. Çok kötü oldum ve 'Ona ne oldu? O iyi mi? ' diye sormaya başladım. Kristen da 'Sakin ol dostum, onlar sadece makyaj ' demişti. Harika çünkü gerçekten endişelenmeye başlamıştım. Tüm samimiyetimle Kristen Vegas'da üç haftasonu geçirmiş olmalı diye düşündüm.''

Düğün sahnesi içinse ''Kendimize bunun bir oyun olduğunu hatırlatmamız gerekiyordu. Bu ilişkiyi en başından beri izliyoruz ve günün sonunda yüzümüzdeki makyajı ve başımızdaki perukları çıkarsak da düğün sahnesine geldiğimiz zaman hepimiz başka türlü hissettik. Kristen önümüzden yürüdü ve çıt çıkmıyordu. Kalbiniz yerinden çıkacak gibiydi, hepimizin gözleri doldu.''

Kaynak:Kristen Stewart Türkiye
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics