Comic Con 2011 'Şafak Vakti' Paneli Soru-Cevap Bölümü Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Comic Con 2011 'Şafak Vakti' Paneli Soru-Cevap Bölümü Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Comic Con 2011 'Şafak Vakti' Paneli Soru-Cevap Bölümü

2 posters

:: Genel :: Haberler

Comic Con 2011 'Şafak Vakti' Paneli Soru-Cevap Bölümü Empty Comic Con 2011 'Şafak Vakti' Paneli Soru-Cevap Bölümü

Mesaj tarafından qizolum. C.tesi Tem. 30, 2011 8:33 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-Bill yeni projen olan bu filme nasıl dahil olduğundan bahseder misin?

BC:
Summit’in güzel insanları… bana kitabı gönderdiler, çok beğendim. Böyle şeyler yönetmen için büyük ayrıcalık çünkü kitapta inanılmaz şeyler oluyor. Tıpkı korku filmlerindeki gibi.

-Kendini bu dünyanın içine mi kaptırdın?

BC:
Kesinlikle. Kitabın sahip olduğu materyale mühürlendim.

-Peki öyleyse diğerlerini de sahneye davet etmeye ne dersiniz? Size tanıdık gelebilecek birkaç isim. Karşınızda Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner.

-Düğün sahnesini çekmek nasıldı?

K:
Bu sahnenin gerçekleşmesini tam dört yıldır bekliyordum ve çok uzun süre beklemem gerekti çünkü bu sahne en son çekilecek olan sahneydi. Sete gittiğim zaman tıpkı kendimden bekleyeceğim kadar dehşete düşmüştüm ve endişeliydim.

Sete vardığım zaman herşey öylesine güzeldi ki. Tüm gün boyunca gelinliğin içine hapsolmuş durumda bir odada saklı kaldım çünkü elbiseyi korumam gerekiyordu. Gizli güvenlik sistemi gibiydi.

Ama o an geldiğinde düşündüğümden çok daha rahatlamış bir haldeydim.

*Bir sonraki soru Rob için Brazilya’daki çekimler hakkında. İlk gittikleri zaman her şeyin çok güzel olduğundan ama daha sonraki günlerde fırtına çıktığından bahsediyor. ‘İngiltere’de balayı yapmak gibiydi.’*

*Jacob’ın yer aldığı klip gösteriliyor ve Lautner’ın yorumları*

*İkinci klip Bella ve Edward’ın balayı sahnesinden*

*Bir sonraki fan sorusu Rob için. Cedric’i canlandırmak mı Edward’ı canlandırmak mı daha keyifliydi. Cevap Edward.*

*Taylor’a aksiyon yıldızı olmak isteyip istemediği soruluyor. İstediğini ama yapmak istediği tek şeyin sadece bu olmadığını söylüyor.*

Renesmee’nin doğum sahnesini ilk okuduğunuzdaki tepkiniz neydi?

K:
Harika olduğunu düşündüm. Bu sahneyi çekerken olabildiğince uç noktaları kullanmayı denediğimizi düşünüyorum çünkü bu normal, bildiğimiz bir doğum sahnesi değil. Sahneyi çekmek iki gün sürdü ve iki gün doğum sancısı çekmek o kadar da kolay değil. (Bill Condon gülüyor). Bildiğiniz gibi kitapta Bella kelimenin tam anlamıyla kan kusuyor. Aklımda Bella’nın sevdiği bir şey uğruna herhangi bir insandan daha fazla savaşabileceği vardı çünkü gerçekten ondan (Rob’ı işaret ediyor) küçük bir parça onun içinde. (Kalabalık son cümleyi başka türlü anlayıp gülüyor.) Filmin ikinci bölümünde zehir damarlarımda dolaşıyor ve bu yaşanılan büyük sevinçten sonraki bir sonraki an. Doğumun bitişinin ardından rahat bir nefes almak.

Kaynak:kstewartfans-tr.blogspot
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

Comic Con 2011 'Şafak Vakti' Paneli Soru-Cevap Bölümü Empty Geri: Comic Con 2011 'Şafak Vakti' Paneli Soru-Cevap Bölümü

Mesaj tarafından rens-peri Salı Ağus. 02, 2011 9:46 pm

Teşekkürler. (:
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

- Similar topics

:: Genel :: Haberler