Stephanie'nin Sitesinde Yaptığı Breaking Dawn Açıklaması Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Stephanie'nin Sitesinde Yaptığı Breaking Dawn Açıklaması Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stephanie'nin Sitesinde Yaptığı Breaking Dawn Açıklaması

Stephanie'nin Sitesinde Yaptığı Breaking Dawn Açıklaması Empty Stephanie'nin Sitesinde Yaptığı Breaking Dawn Açıklaması

Mesaj tarafından snow_white Salı Ocak 04, 2011 2:38 am

Stephanie Breaking Dawn filminden bahsederek sitesini güncelledi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Stephanie Meyer Breaking Dawn filminine yönelik açıklamayla resmi websitesini güncelledi:

Breaking Dawn filminin konusu ile ilgili ufak bir not: Kitabın bir veya iki film olup olmamasına dair bir bitmiş bir şey yok ortada. Kişisel görüşümü soracak olursanız, bütün hikayeyi bir filme sıkıştırmak çok zor olurdu. (bunu daha önce pek çok röportajda söyledim). Fakat bunu yapmanın güzel bir yolu olursa, ben varım. İki ya da bir, hangi yol hikayeye en iyi uyarsa, benim için sakıncası yok ve Summit’te konuştuğum herkes aynı şekilde hissediyor gibi görünüyor. Hepimiz bu yönde ilerlemekten ötürü heyecanlıyız ve yavaş ve emin bir şekilde oraya ulaşıyoruz. İnsanların haberler için can attığını biliyorum. Bu yüzden ortalığı ayağa kaldıracak pek çok dedikodu çıktı. Ama bunların bir temeli yok.

Steph

Email yollayan herkese teşekkürler!!!

çeviri: snow_white
snow_white
snow_white
Admin
Admin

- Similar topics