Breaking Dawn Sırları Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Breaking Dawn Sırları Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking Dawn Sırları

Breaking Dawn Sırları Empty Breaking Dawn Sırları

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Şub. 14, 2012 6:31 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen Stewart'a Bulimya Hasta Görüntüsü Vermek İçin Şekil Verildi

Bella 30 kilo daha ince ve ölüyor gibi görünmek için Bella'ya, görsel efekt supervizörler pist mankenlerine ve Kristen Stewart'e yeme bozukluğu olan bir kişinin görüntüsünü verdi.
Kristen Stewart'a Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1'de seksi ve donuk görünmesi için ağırlığına bırakılmadan önce onunla konuştuk, ama ölmek üzere olan sahnelerinde bir deri bir kemik görünmek için biraz fazla yardım aldı. Aslında, görsel efekt supervizörleri, onun yeme bozukluğu olan bir kişi gibi görünmesini sağlamak için yüzünün şeklini değiştirdiler.

"Birinci filmde, Bella kilo kaybediyor ve bulimya hastası oluyor". John Bruno son röportajında Flickering Myth'e bunu söyledi.

"Bunu yapmak için, Kristen'e, 21, aslında, köprücük kemiğini ve çenesini, elmacık kemiğini ortaya çıkartan aletleri giydikdik. Geri kalanını da prodüksiyon sonrasında yaptık.

Kristen Stewart'ın vücudu değişiklik geçirdi, inanılmaz değişti," dedi .

"Bella Efektinin, ilk geliştirme aşamamız boyunca, genç bir kadının açlıktan ölen bir görüntüsünü Bella'ya verdik. Görüntü korkunçtu ve derhal başka bir kaynak için daha yumuşak olan bir şeyler araştırmaya başladık. Elmacık kemikleri ve çok beli olan çenesiyle pist mankenlerine ve ince modaya bakmayı bitirdik" diye açıkladı Edson Williams.

Sonuç, Bella'yı solgun bir görüntü, zayıf ve güçlükle ölen bir pist mankeni yaptı, ama Edson'un neyi kastettiğini anladık. Memnunuz ki Kristen 30 kilo kaybederek ölmek zorunda kalmadı, zaten küçücük bir bedeni var ve böylelikle sağlıksız olurdu.

BD'DAKİ KRİSTEN'İN DÖNÜŞÜMÜ - SFX'DEN BİRAZ VE DAHA FAZLA BTS AYRINTILARI

Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1'in yapımı hakkında görsel efekt süpervizörleri Bruce Woloshyn, Edson William, Phil Tippett ile Trevor Hogg röportajındaki ilginç detaylar...

Bella [Kristen Stewart] evleniyor, vampir seksi yapıyor, hamile kalıyor, 30 kilo kaybediyor, hasta oluyor, ölüme yakın oluyor, şiddetle bebeği ondan alıyorlar, ölüyor ve Bölüm 1'de bir vampir olarak hayata geri dönüyor; Bölüm 2'de her şeyiyle, ona bir vampir deneyimini yaşatıyoruz. Düşündüğüm buydu "Peki, bu farklı. Bundan hoşlanıyorum." Amerika Görsel Efektler süpervizörü John Bruno bunu hatırlıyor.

Başrol karakterinin hamileliği için daha kötü sorunlar ortaya çıkıyor. Bella çığlık atıyor çünkü bebek onun kemiklerini kırıyor ve yere çöktürüyor; onu bir sedyeye yatırıyorlar ve bebeğini dışarı çıkartıyorlar. "Kanlı" diye anlatıyor John Bruno, kitapta anlatılan sadece bir şeyi yapmadık, her yere kan sıçramamıştı."

"Reneesme, Lolla projeksiyon hilesini kullanarak elde ettiğimiz 30 bebeğin performanslarından uyarlandı." diye belirtiyor, Edson Williams."Küçük parçaları kullanarak ve yaklaşık 5 bebeği yaratarak onların son görünüşlerini bitirdik, Franken Bebeğinin kırkyaması olan bir örtüsü gibi. Bebeğin gözleri CG'ydi ve gözleri Kristen Stewart'ın gerçek gözlerinden uyarlandı.

Başrol aktrisin buna dayanması cesurcaydı, görsek efekt süpervizörü de ona yardım ediyorlardı. "Kristen büyük bir sporsever oldu, ona, bunu söylüyoruz, onun mükemmel görünmesi için bir şeyler yapmıyoruz. Tüm şeyleri, güzelliği ve harika görünüşü, onu bir aktris yapıyor; kontrolü dışında ona bir şey yapmıyoruz ve bunu yapmamız için bize izin veriyor.

Bir noktada, o ölürken Edward'ın düşünceleri vardı; onun kalbine bıçak saplamak ve vampir zehrinin tamamını ona enjektör etmek ve şırıngayı ona sokmak. Orta büyüklükte geniş bir çekim yaptık. Film çıktığında, filmi izlenme oranı için Bill beni aradı ve dedi ki "R oranını aldık. Gittim, Oh, bu, favori sahnemi kaybettim demektir". Tüm fikirler, onları öldürmek için kalplerini bıçaklarsın, vampir bilgisini araştırırsın gibi düşüncelerdi, ama bu Bella'nın kalbini bıçaklayarak onu kalbini attırıyordu. Bill şunu dedi "Hayır, hepsi kan, doğum sahnesi gayet iyi. s*ks sahnesini de kesmek zorundaydık."

Kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics