Yeni Ay'ın 7 Sırrı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Ay'ın 7 Sırrı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Ay'ın 7 Sırrı

3 posters

Yeni Ay'ın 7 Sırrı Empty Yeni Ay'ın 7 Sırrı

Mesaj tarafından ember Perş. Ara. 30, 2010 10:43 am

Twilight henüz sinema salonlarından çıkmışken,biz ikinci filme -New Moon(Yeni Ay)- susamış durumdayız.OK! Mart ayında çekimlerine başlanacak olan filmin kamera arkasına geçiyor.Bu filmde sevdiğimiz karakterler yerinde kalırken yönetmen koltuğundan Catherine HArdwicke yerine Chris Weitz oturuyor.

1) Yeni Ay'da Narnia Yok

Hakkında çıkan dedikodulara rağmen The Chronicles of Narnia : Prince Caspian filmindeki Prens Kaspiyan rolündeki İngiliz aktör Ben Barnes filmdeki Aro rolünü oynayacak.Aro karakteri vampir dünyasının liderlerinden biridir.Los Angeles kaynaklı ajansı Nick Reed ise yaptığı açıklamada,"Ben'in spekülasyonları beğenmesine rağmen herhangi bir çağrı almadık.Doğruluğu yoktur." dedi.

2)Bella'nın Erkek Arkadaşı Sette

Bella Swan rolündeki Kristen Stewart,Robert Pattinson ile aralarında çıkan aşk dedikodularını yıkmak için 4 yıllık sevgilisi Michael Angarano'yu sürekli yakınında tutuyor.Set çalışanları "Yakında erkek arkadaşı onu sette ziyarete gelecek." dedi.

3)En İyisi Henüz Yazılmadı

Film çekimlerine birkaç hafta kala(Çoğu rol için henüz karar verilmedi) oyuncular henüz repliklerini görmediler.Eric Yorkie rolündeki Justin Chon yaptığı açıklamada "Elime senaryoyu almak istiyorum.Üzerinde çalışmam gerekiyor." dedi

4)90210 dizisinin yıldızları imzaladı

AnnaLynne McCord dişlerini Heidi rolü için tekrar yaptıracak.Yaptığı açıklamada "Vampirlere karşı çok takıntılıyım." dedi.90210 dizisinin aktörü Brandon Michael Vayda ise filmde kurtadam Jared rolünü üstlenecek.

5)Paramore Geri Döndü

Rock grubu Paramore bilindiği üzere filmin 1 numaralı soundtrack parçasının "Decode" sahibiydi.Kaynakların OK!'ye verdiği bilgiye göre grup şu sıralar New Moon'un soundtrackleri için çalışıyormuş.Bu arada mütevazi ölümsüz RPattz(Robert Pattinson) filme verdiği 2 şarkı için "Para kazanmak için yaptım gibi görünmesini istemiyorum." dedi.

6)Taylor : Zayıftan kurda

Taylor Lautner,Quiletue ailesinin bir üyesi ve kurtadam Jacob Black olarak 25 pound(11.3 kg) kası nasıl yaptı? Chicago'daki antrenörü Mark Beier yaptığı açıklamada "Karbonhidrat ve proteine dayalı yüksek bir diet." dedi.

7)Dakota Gotik oluyor

Yazar sadece bakışlarıyla kan içenlere acı çektiren şeytani vampit Jane için "Yaratığa benzeyen melek yüzlü" tabirini kullandı.Dakota Fanning role bir adım daha yakın.The Push yıldızı OK!'e yaptığı açıklamada "Harika bir deneyim olacak." dedi.

Kaynak : OK!
ember
ember
Admin
Admin

Yeni Ay'ın 7 Sırrı Empty Geri: Yeni Ay'ın 7 Sırrı

Mesaj tarafından EmmettCullen Perş. Şub. 17, 2011 4:49 pm

Guzel sırlar tesekkurler :) Alıntı mı yazsaydın ama :)
EmmettCullen
EmmettCullen

Yeni Ay'ın 7 Sırrı Empty Geri: Yeni Ay'ın 7 Sırrı

Mesaj tarafından soğuk_prenses Perş. Haz. 23, 2011 2:23 pm

O sırlar açığa kavuştu artık ama okuyunca eski günlere gittim :)
Teşekkürler =)
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

- Similar topics