Breaking Dawn 3 Boyutlu Olma Olasılığı | Taylor L. Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Breaking Dawn 3 Boyutlu Olma Olasılığı | Taylor L. Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking Dawn 3 Boyutlu Olma Olasılığı | Taylor L.

Breaking Dawn 3 Boyutlu Olma Olasılığı | Taylor L. Empty Breaking Dawn 3 Boyutlu Olma Olasılığı | Taylor L.

Mesaj tarafından notizia Çarş. Ara. 22, 2010 8:38 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Taylor Lautner ''Breaking Dawn'' Filmleri Ve Üç Boyutlu (3-D) Olma Olasılığı Hakkında Konuştu

Lautner, MTVNews'a Breaking Dawn'ın iki film halinde çekilmesiyle ilgili olarak ''Bunun film için de, kitap içinde kesinlikle yapılacak en doğru şey oldğunu düşünüyorum''dedi.

Eclipse'in gece yarısı sinema salonlarını kırıp geçirmesinden sonra, perdeye yansıyacak ''The Twilight Saga''dan geriye tek bir kitap kalıyordu. Ama Summit Entertainment'a, ''Breaking Dawn''ı iki filme bölme kararlarından dolayı teşekkürler..Hayranlar serinin ''sevilen parçası''nın iki bölümünü de dört gözle bekleyebilir.

Bu karar sadece serinin hayranları tarafından değil, herkes tarafından sevinçle karşılanmış bir karardı ve tabi ki Taylor Lautner örneğinde olduğu gibi filmin pek çok yıldızı tarafından da aynı şekilde karşılandı.

''500 sayfayı tek bir senaryoya sığdırmak yeterince zor ama 800 sayfayı ve Breaking Dawn'da olan herşeyi sığdırmak, imkansız olacaktı'' diyor Lautner.

Lautner bu yazı, başrolünde olduğu aksiyon/korku türündeki filmi '' Abduction''ın çekimleriyle geçirecek ama sonbaharda, ''Breaking Dawn'' için kameralar çalışmaya başladığında seksi kurtadam Jacob Black rolüyle geri dönecek. Lautner ''Twilight'' yapımlarının tecrübeli bir ismi olmasına rağmen ''Breaking Dawn''ın içeriğinden dolayı biraz endişeli olduğunu itiraf ediyor. Edward ve Bella'nın vampir bebeklerine atıfta bulunarak; '' Bu bölüm benim dört gözle beklediğim kısım ve aynı zamanda Renesmee, yani bebek yüzünden en edişeli olduğum kısım.'' dedi.

Renesmee'nin doğumuyla birlikte Jacob kendisini açıklanmaz bir şekilde ona karşı çekilirken bulur ve Bella'nın kalbi üzerine Edward'la olan anlaşmazlığı etkileyici bir şekilde sona erer. ''Bu, filmde oldukça ilginç olacak olmalı. Ama bunu sabırsızlıkla bekliyorum! Yönetmen Bill Condon'la tanışmılığım var yani benim için sorun olmayacak.''

Condon'dan bahsetmişken, Lautner, Breaking Dawn'ın yeni açıklanan yönetmeniyle önceden tanıştığını söylüyor. ''Onunla ayak üstü bir tanışmamız oldu ama Breaking Dawn için değildi. Çok iyi birine benziyor. Belli ki inanılmaz yetenekli, onunla iki kez çalışacağım için heycanlıyım.''

''Breaking Dawn''ın çekim tarihine göre az bir vakit kalmış olmasa da, filmle ilgili cevaplanacak sorular giderek azalıyor. Ancak hala cevaplanmamış bir soru var, o da filmin üç boyutlu olup olmayacağı.

''Genellikle, sizi filmin dünyasına çekmenin en iyi yolu üç boyutlu olmasıdır.'' diye açıklıyor Lautner. ''Ben her iki şekilde de bunun olabileceğini düşünüyorum. Senaryoya sadık kaldığımız sürece ve kitapta yazılanları hayata geçirebildiğimizde, her ne şekilde olursa olsun iyi bir iş olacaktır.''

Kaynak:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... tory.jhtml

Çeviren:mesecina

Gifleriyle yetiniyordum ben de. (: Bakalım bu film nasıl olacak?
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

- Similar topics