Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği Hakkında (30 Ağustos 2010) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği Hakkında (30 Ağustos 2010) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği Hakkında (30 Ağustos 2010)

Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği Hakkında (30 Ağustos 2010) Empty Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği Hakkında (30 Ağustos 2010)

Mesaj tarafından sebra Salı Ocak 04, 2011 1:18 am

Neden Bella'nın yari insan yarı vampir bebği doğurmasından yanadır? Herkez Jacob Black ve
eşi Edward dahil olmak üzere herkez onu bebekten vaz geçirmeye çalışırken Rosali bebeği
doğurması için Bella'ya destek oluyor.

Nikki Reed MTV Haber’e karakteri Rosalie’nin “anne olmak onun en büyük arzusu ve ihtiyacı” dedi
ve Bella ile olan bebek kavgasından bahsetti.

Twilight hayranlarının çok iyi bildiği üzere Stephenie Meyer’in çok satan serisinin son kitabından
uyarlanacak olan Breaking Dawn’da çok sayıda tartışmalı ve rahatsız edici sahne bulunuyor. Son iki
filme doğru yol alırken hayranların kafasındaki en büyük iki soru doğum sahnesi ve mühürlenme sahnesi.

Doğum sahnesinin kilit isimlerinden birisi Rosalie Cullen. Bella’nın Edward’ın bebeğini doğurmasına öylesine
kafayı takmış durumda ki; çocuğun doğmasına engel olacak hiçbir şeye Bella’nın hayatını tehlikeye atmak
pahasına izin vermiyor.

MTV Haber kameralarına yakında çıkacak olan bağımsız filmi “Last Days of Summer” hakkında konuşan
Nikki Reed’e Rosalie karakterinin bu konu hakkındaki düşüncelerine katılıp katılmadığı ve bu sahneleri çekmenin
zorluklarıyla nasıl başa çıkacağını sorduk.

“Benim bu konuya bakış açım şöyle. Ben çok fazla dik kafalı ve çok konuşkan olmamaya çalışıyorum. Çünkü Hollywood’da
bu tarz tavırlar senin ancak yanlış yollara sapmana sebep oluyor. Bu fikirlerimi Rosalie’nin bu durumuna da uygulamaya ve
bu sahnelerin metamorfik ya da sembolik olarak hiçbir şeyi temsil etmemesini sağlamaya çalışacağım.”

Nikki ; Rosalie’nin bebeklere karşı bu kadar güçlü duygularının olmasının sebebinin insan yaşamına dayandığını ve kendisinin anne
olma şansının bulunmaması olduğunu belirtiyor .
“Bende Rosalie her zaman bir anne olmak istedi. Bunun önceki yaşamıyla falan alakası yok. Bu onun isteği. Anne olmaya
ihtiyacı var ve bu onun sahip olabileceği tek ihtimal. Bu yüzden Bella’nın ölmesini ve kendi arzusunu yerine getirmek istiyor.
Bu konuya benim yaklaşımım böyle. Bunlar tamamen kişisel arzularının sonucu. ”

Not : Breaking Dawn’ın senaristi Melissa Rosenberg meşhur doğum sahnesi ile ilgili planları hakkında şunları söyledi. “Bu deneyimin tüm
dehşetini göstermek istiyorum. Hem korkusunu hem de acısını sonuna kadar yaşatmak istiyorum. Herkesin bu acıyı hissetmesini
istiyorum” diyor.

Kaynak : Mtvnews

Çeviri : sebra
sebra
sebra
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics