Kellan Part-2 Hakkında Konuşuyor: Part-2'den Çok Fazla Etkilendim Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Kellan Part-2 Hakkında Konuşuyor: Part-2'den Çok Fazla Etkilendim Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellan Part-2 Hakkında Konuşuyor: Part-2'den Çok Fazla Etkilendim

:: Genel :: Haberler

Kellan Part-2 Hakkında Konuşuyor: Part-2'den Çok Fazla Etkilendim Empty Kellan Part-2 Hakkında Konuşuyor: Part-2'den Çok Fazla Etkilendim

Mesaj tarafından nessie!! Perş. Kas. 01, 2012 3:43 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

‘Twilight’ın Yıldızı Kellan Lutz ‘Breaking Dawn – Part 2′ Gösyeriminde Ağladığını Söyledi: “Filmden çok fazla etkilendim.”

Breaking Dawn – Part 2’nin yayınlanmasına çok az bir zaman kalmışken, destanın bitişine üzülenler yalnızca Twihard’lar değiller.

GQ’nun düzenlediği davetin kırmızı halısında, “Özel gösterimini henüz gördüm.” Diyor Kellan Lutz Celebuzz’a. “Filmden çok fazla etkilendim.”

Ama filmin sonunda Twilight’ın seksi oyuncusu gözyaşı dökmüş müydü? “Aslına bakarsanız, döktüm. Karnınızı etkiliyor. Bazı farklı sahnelerde, dürüstçe söylüyorum birkaç kelebek hissettim… Gerçekten içine çekileceksiniz.”

Peki rol arkadaşı Kristen Stewart ile yaptığı bilek güreşi? Lutz, Kristen’in minyon mizacına inanmamanız gerektiğini söylüyor.

“Kristen güçlü bir kız – zihinsel, fiziksel, duygusal olarak. Muhtemelen o bugüne kadar birlikte çalıştığım en iyi aktrislerden birisi. Tam bir çetin ceviz! O sahneyi canlandırmak gerçekten çok eğlenceliydi. Hayranlarla birlikte prömiyerde görmek için sabırsızlanıyorum.”

Bu arada, Kellan’a Emmett Cullen’e veda etmek için hazırlanıp hazırlanmadığını sorduğumuzda, Lutz devam etmeye hazır olmadığını kabul ediyor. “Asla, asla.” Diyerek omzunu silkiyor. “Sonunda, fevkalade fakat hüzünlü. Bu mutlu – hüzünlü an – yıllığına bakıp da tüm o anıları hatırlamak gibi. Bu özel.”
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler