RobSten'nın Ciak Dergisi Röportajından Ufak Bir Bölüm ve Yeni/Eski Resim  Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

RobSten'nın Ciak Dergisi Röportajından Ufak Bir Bölüm ve Yeni/Eski Resim  Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RobSten'nın Ciak Dergisi Röportajından Ufak Bir Bölüm ve Yeni/Eski Resim

RobSten'nın Ciak Dergisi Röportajından Ufak Bir Bölüm ve Yeni/Eski Resim  Empty RobSten'nın Ciak Dergisi Röportajından Ufak Bir Bölüm ve Yeni/Eski Resim

Mesaj tarafından Bella_Ceren Cuma Ekim 26, 2012 1:53 pm

Resim 2008'de Kristen ve Robert Alacakaranlık'ı tanıtmak için Roma'ya gittiklerinde çekilmiş.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen Stewart ve Robert Pattinson Alacakaranlık Serisi'ne veda ediyor: "Daha fazla stres yok: Artık Bella bana ait değil, ben de ona," diyor Stewart. Fakat sonra ekliyor: "Gerçekte aslında hiçbir karakterimi geride bırakmıyorum, hepsi benim içimde yaşamaya devam ediyor. Bella'yla ilişkim diğerlerine oranla daha uzun ve karışıktı çünkü aksine onunla birlikte tam beş yıl geçirdim." 'Şafak Vakti - Bölüm 2'deki rolüyle ilgili ise aktris şöyle diyor: "İlk filmden beri beklediğim oldu. Diğerlerinin zorluklarla savaşmasını oturup izlemeyeceğim artık. Bella şimdi güçlü ve cesur biri. Seyirciler belki kendilerini onunla özdeşleştiremeyecekler ama benim için Bella'nın bu hali çok daha eğlenceliydi."

Ve Robert Pattinson yeni bir film yapılacak olsa seride tekrar rol alır mı? "Yalnızca Stephenie Meyer yazarsa. Ama artık bu saatten sonra ne farklı olabilir ki diye merak ediyorum. Belki Edward bir kötü adama dönüşürse? İşte bu yeni bir şey olurdu..." Pattinson geçtiğimiz beş yılda kazandıkları ve kaybettikleri hakkında şöyle diyor: "Bir devrim: Bu tarz bir kariyere sahip olabileceğimi hiç düşünmedim, Amerika'da yaşayabileceğimi de. Kötü yanı ise keşke tüm bunlar 10 yıl önce başıma gelseydi, telefonlarla resim çekilemeyen ve Twitter'ın olmadığı zamanlarda. Şu durumda kimseye karşı mücadele edemiyor hatta sesini bile çıkaramıyorsun, çünkü tüm bunlar işine etki edebiliyor."

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics