Bill Condon BD Part-2'nin Süresi ve Bella&Charlie Sahnesiyle İlgili Konuştu Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Bill Condon BD Part-2'nin Süresi ve Bella&Charlie Sahnesiyle İlgili Konuştu Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bill Condon BD Part-2'nin Süresi ve Bella&Charlie Sahnesiyle İlgili Konuştu

:: Genel :: Haberler

Bill Condon BD Part-2'nin Süresi ve Bella&Charlie Sahnesiyle İlgili Konuştu Empty Bill Condon BD Part-2'nin Süresi ve Bella&Charlie Sahnesiyle İlgili Konuştu

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Ağus. 29, 2012 9:48 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MTV: Filmin süresinden haber var mı? Henüz resmi bir şey var mı?

Condon: Evet. Süresi 1 saat 56 dakika olacak. İlkinden bir dakika daha kısa ve bununla birlikte tüm filmler içindeki en kısası.

MTV: En büyük ve en yoğun günden bahsettik. Peki, en sessiz ve duygusal an hangisiydi?

Condon: Diyebilirim ki… Bunlardan çokça var. Sadece bir sahneden bahsetmek istemiyorum çünkü bu sürpriz fakat şunu bilmelisiniz ki, Charlie’nin ilk kez vampir Bella ile karşılaştığı ve Renesmee ile tanıştığı sahne. Eğer Taylor’ı sihirsel bir yaratık olarak kabul ediyorsanız, bu film sadece bir tane tam anlamıyla insan olan bir varlık içeriyor. Yani Charlie, tüm bu şeylere girmemizin yolu. Eğer Charlie buna inanabilirse ve anlayabilirse, geri kalan izleyicilerin de buna inanabileceğini düşünüyorum. Tabii ki Billy Burke, herhangi bir anı bile canlandırabilen, inanılmaz bir oyuncu. Yani bu sahnede, onu ve Kristen’i birlikte izlemek… Bundaki her şeyin tam anlamıyla bir tatmin olduğunu hatırlıyorum.

Çeviri: Twilightfan FD ( [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Genel :: Haberler