Altın Zambak'tan Alıntılar Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Altın Zambak'tan Alıntılar Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altın Zambak'tan Alıntılar

2 posters

Altın Zambak'tan Alıntılar Empty Altın Zambak'tan Alıntılar

Mesaj tarafından qizolum. Paz Mayıs 06, 2012 6:55 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Spoiler İçerir

” Adrian?”

Bir anda bütün nedenler aklımdan uçuverdi. Adrian arabamın üzerine yatmış, duruyordu. Elbisem elverdiğince hızla Latte’me doğru yürüdüm. ”Burada ne yapıyorsun?” dedim. ”İn aşağıya!” Otomatik olarak arabada çizik var mı diye kontrol ettim.

Ona hakaret ettiğimin farkında olan Adrian o esnada hala arabaya yaslanmış sigara içiyor ve gökyüzüne bakıyordu. Bulutlar hareket ediyor, ayın yarısını kapatıyordu ”Rahatla Sage. Çizik filan bırakmayacağım. Gerçekten bu bir aile arabasına göre baya rahatmış. Hiç beklemezdim-”

Başını bana döndürdü ve dondu. Onu hiç bu kadar sabit – bu kadar sessiz görmemiştim. O kadar ani bir şok geçirmiş gibiydi ki elindeki sigarası kayıp düştü.

”Ahh.” diye bağırdım ve hemen ileriye atılıp sigara arabanın üzerinde iz bırakmasını önlemeye çalıştım. ”Son defa söylüyorum aşağıya iner misin?”
Adrian yavaşça doğruldu, gözleri kocaman açılmıştı. Kaputu eliyle temizledi, herhangi bir iz yok gibiydi.

Zaten sonra kesin kontrol ederdim. ”Sage.” dedi. ” Ne giyiyorsun sen böyle?”

İç çekip, elbiseye baktım. ”Biliyorum. Kırmızı. Sakın başlama. Bütün gün bunu duymaktan bıktım.”
”Komik.” dedi. ”Sanırım ben ona bakmaktan asla bıkmazdım.”

- Sen bu dünyada yürüdüğünü gördüğüm en harika yaratıksın.
– Hangi dünya üzerinde bu lanet randevuyu sağ salim atacağım?
– Şimdiye kadar ben ve karnaval hilekar adam arasında hiç bir fark göremiyordum.
– Beni rahatsız eden diğer şey , herifin bütün bunları senin önünde söylemiş olması.
– Yani , kız kardeşimin bir fahişe gibi giyindiğini düşünüyorsun (Bu büyük olasılıkla Adrian)

Kitapta bizi bekleyenler;

Dimitri ve Adrian bol bol kavga edecekler … sözlü olarak.
Rose bu kitapta ortaya çıkmıyor.
Jill ne zaman Sydney’e baksa tam olarak Adrian’ın hissettiklerini hissedecek ve bu yüzden biraz hayalperest olabilir.
Bir sürü pişmanlıklar var.
Dimitri ve Sonya harici kitapta kimse ilişkisinden memnun değil.
Adrian , Sydney’in randevusunu onun fahişe gibi göründüğünü söyleyerek baltalayacak.

Kitapta bol bol kıskançlık göreceğiz gibi. Okumak için kimler sabırsızlanıyor??

Çeviri: Onokumalar/Buket
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

Altın Zambak'tan Alıntılar Empty Geri: Altın Zambak'tan Alıntılar

Mesaj tarafından nessie!! Paz Mayıs 06, 2012 7:17 pm

Kuzen! Şuan okudum ve ŞOK oldum! Ya ne zaman çıkıcak bu kitap! Adrian Sydney'e aşık oluyooooor!
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Altın Zambak'tan Alıntılar Empty Geri: Altın Zambak'tan Alıntılar

Mesaj tarafından qizolum. Paz Mayıs 06, 2012 7:25 pm

Evvvveeetttt!!!! Zaten beklenen de buydu, ama göz görünce daha hoş oluyor. :) Rose'a bile söylemediği sözler sarf ediyor. Rose demişken, bu kitapta olmaması üzücü. /: Gerçi şimdi de bol bol Dimka'lı sahneler göreceğiz gibi. Adrian ile atışmaları nasıl olur merak ediyorum.

Ama kitap çeviriyle birlikte eylülde anca çıkar gibime geliyor. Altın Zambak'tan Alıntılar 137711
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

- Similar topics