İyi Ki Doğdun Ceren'im Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

İyi Ki Doğdun Ceren'im Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyi Ki Doğdun Ceren'im

4 posters

:: Eğlence :: Kutlama

İyi Ki Doğdun Ceren'im Empty İyi Ki Doğdun Ceren'im

Mesaj tarafından rens-peri C.tesi Ekim 01, 2011 11:43 pm

Doğum Günün Kutlu Olsun...
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Nasıl başlanır bilmiyorum,nasıl denirde hiç bilmiyorum.Beni tanıyorsun,böyle şeyleri hiçbir zaman beceremedim.Sanırım bu tür şeyler bana göre değil. :) Biliyorum çok erken bir kutlama oldu ama dayanamadım bir an önce açmak ve içimdekileri dökmek istedim.Senin içinde saklanan o kanatsız iyilik meleğini fark edeli o kadar çok oldu ki artık o iyilik meleği ışıklar saçıyor etrafına.İçinde büyüyen iyilik hiç ama hiç kaybolmasın.Çünkü insan hayatta yaptıklarıyla beslenir ve gelişir senin karakterin senin fiziksel olarak gelişmenle değil içinde ki iyilik ile gelişmiş ve daha devam ediyor.Biliyorum belki de bu kutlamam çok saçma gelecek ama sana seni anlatmak çok zor.Hayatta karşına hep güzel şeyler çıksın.Kötülük senden metrelerce uzak olsun.Biliyorum,eskisi kadar sık görüşemiyoruz.Biliyorum,eskisi kadar konuşmuyoruz.Ama ben senin için bazen bir abla oluyorum bazense bir kardeş.Sen ise benim için çoğu zaman nasihat veren bir meleksin.Hep hayallerinin peşinden koş,tökezle,düş kalk ama asla ağlama.Çünkü göz yaşlarını harcayacağın daha güzel mutluluklar olacak.Aşk acısı çekeceksin çoğu zaman ama geçecek.Yeri gelecek insanı insan olduğu için seveceksin.Ve sen hep mutlu olacaksın.Hayatta yaşadığın bir çok şeyi sadece gülerek geçiştireceksin çünkü bileceksin hayat her zaman mutluluğun kapılarını anahtar olmadan açmayacak.Sana kestirip atıp iyi ki doğdun diyebilirdim ama yazmak istediğim daha milyonlarca şey var milyonlarca.Hayatta her şeyi gönlünden yap asla insanların ne düşündüğünü önemseme.Hayatında hep güzel şeyler olsun kötülük senden uzak dursun.Gelecek eğitim hayatında ilkokul değimiyle hep yıldızlı pek iyiler olsun,umarım o yıldızlar bir gökyüzünü oluşturur.Sana anlattığım sırları,sana döktüğüm dertlerimi unutamam.Sana anlattığım bir çok hayalim gerçek oluyor sanırım bu senin iyiliğin bu senin içinden gelen saf iyilik.İyi ki doğdun birtanem iyi ki seni tanıdım.Bundan seneler önce tanışma bölümüne yazdığın ilk yazıyı okudum aylar önce ve çok duygulandım şimdi senin hayatını biliyorum hayat ne garip değil mi?Zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyorsun.Yıllar sonra 40. yaş doğum gününde bunu okursan gözlerin dolarsa bilki uzaklarda ben varım.Sen beni unutma çünkü ben 40'ıma da gelsem unutmayacağım,bunamazsam tabi...
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

İyi Ki Doğdun Ceren'im Empty Geri: İyi Ki Doğdun Ceren'im

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Ekim 01, 2011 11:52 pm

Sena'm, canım dostum, kardeşim. ♥ Nereden, nasıl başlayacağımı inan bilemiyorum. Bu güzel sözlere ne söylesem kelimeler kifayetsiz kalır. Zaten duygusal biriyim, bu satırları okuyup da duygulanmamam elde değil zaten. Ne diyeceğimi bilsem, başlayacağım ama inan bilmiyorum. Bu yazdıkların öyle anlam dolu, içten şeyler ki. Çok mutlu ettin beni, çok. İyi ki varsın canım benim. Çok teşekkür ederim. Çok çok sağol. Eğer bu mükemmel sözlere layık bir dost, kardeş, abla olabilmişsem ne mutlu bana. ♥ İyi dileklerin için sonsuz teşekkürler. Bu yazdığın tüm güzel şeylerin aynısını bende sana iletmiş bulunmaktayım canım benim. Sende her daim hep mutlu, çok mutlu olursun inşallah. :) Dilerim her yeni yaşımda beraber oluruz. Hep birlikte nice yaşlarımızı kutlarız. Yazan ellerine, o güzel yüreğine binlerce, sonsuzca teşekkürler. ♥ Meleksin sen.
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından sunshine Paz Ekim 02, 2011 6:02 pm

Çok tanımıyoruz belki birbirimizi ama bu sitede en sevdiklerimdensin. Gerek yazdıkların gerek sıcak kanlılığınla insanlara kendini sevdirmeyi başarabiliyorsun. Umarım hayatın boyunca hep sevdiklerinle birlikte ve mutlu olursun. Hani şu masallarda ki gibi İyi Ki Doğdun Ceren'im 757762 İyi ki doğdun canım (:
sunshine
sunshine
Vejeteryan

Mesaj tarafından Büsra Paz Ekim 02, 2011 6:50 pm

Canım kardeşim hayat sana her zaman güzellikler getirsin. Her günümüz bir diğerini tutmaz her zaman çok mutlu olamayız belki ama kötü şeyler yaşasan bile tünelin sonunda her zaman bir ışık vardır. O ışığa ulaşmayı bilen insanlardan ol sen de. Bu yıl daha da büyüdün bir yaş az değildir çok şey değiştirir. Yeni yaşın sana mutluluk getirsin. Keşke dediğin şeylerden çok iyi ki yapmışım diyeceğin şeyler yaşa. Hayallerinin hepsi gerçek olsun. Güzel yüzünden gülümseme hiç eksik olmasın. Hatalar yapsan bile bu hatalarından bir şeyler öğrenmeye bak. Yaşadığın anın kıymetini bil. Umarım her şey dilediğince olur. İyi ki tanımışım diyeceğim kişilerden birisin. Sıcakkanlılığın ve tertemiz kalbinle her zaman yüzümü gülümseten canım kardeşlerimden birisin. :) Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi hiç unutma. Arada kopukluklar olsa da asla aklımdan çıkmayanlardansın. Söylenecek o kadar çok şey var ki hangisini yazsam hangisini atlasam karar veremiyorum bir türlü. :) Neyse daha fazla uzatmadan iyi ki doğdun canım benim, iyi ki varsın... :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Ekim 04, 2011 3:28 pm

sunshine, iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım benim. :) İyi Ki Doğdun Ceren'im 391819 Bende seni çok seviyorum ve inan hep aklımdasın hayatım. Dilerim bir gün sohbet etmek fırsatımız olur. :)

Büşra ablam, iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki kardeşimsin. Yeri bende ayrı olan ablalarımdan, canlarımdansın. Seni çok seviyorum ve kocaman kocaman öpüyorum. Hep yanımda kal. ♥️

Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama