İyi ki Doğdun Stewy! İyi ki Doğdun Kristen! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

İyi ki Doğdun Stewy! İyi ki Doğdun Kristen! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyi ki Doğdun Stewy! İyi ki Doğdun Kristen!

2 posters

:: Eğlence :: Kutlama

İyi ki Doğdun Stewy! İyi ki Doğdun Kristen! Empty İyi ki Doğdun Stewy! İyi ki Doğdun Kristen!

Mesaj tarafından nessie!! C.tesi Nis. 09, 2011 1:27 pm

İyi ki doğdun yufka yürekli melek! İyi ki doğdun deniz gözlü güzellik! Seni öyle sade bir ünlü olduğun için değil,ya da Alacakaranlık serisinde oynadığın için hiç değil...Seni sen olduğun için seviyor bu bünye :) İlk Panik Odası filminde tanıdım seni,küçük ama büyük işler yapan bir oyuncuydun.Güzellik sende,başarı,iyi yüreklilik ve daha nicesi sendeydi.Sen kendi gibi davranan kendi gibi olan nadir,nesli tükenen o müthiş insanlardansın.Apayrısın.Eşsizsin.Görüp görülecek en sempatik,en güzel ve en tatlı insansın şu ünlüler camiasında! Keşke diyorum her resmini gördüğümde şu eşsiz mükemmel kişilik benim ülkemde filizlenseydi...Yakınımızda olsaydı,aynı havayı solusaydık...Ama uzaktan sevdik seni nadide çiçek :)
Bugün özel bir gün,bugün KStew'in doğum günü.Onu kendi gibi davrandığı için,inanılmaz bir sempatikliğe sahip olduğu için,onu Kristen Stewart olduğu için sevdik...
Çok seviyorum kızım seni,sevdiğim,örnek aldığım,kahraman olarak gördüğüm nadir kadın ünlülerdensin beybim :) Bambaşkasın.Senin gibi sıcacık bir insana soğuk deme hatasına düşen bazı insanlar var,yazık.Kıskananlar,çekemeyenler doludur,biliyoruz ama aldırmıyoruz.Çünkü bizler doğru davranan düzgün insanları seviyoruz.

KRİSTEN STEWART gibi...

İyi ki doğdun iyi kalpli melek ♥ Doğum günün kutlu olsun! İyi ki bizim Bella'mız olmuşsun,iyi ki!iyi ki!
Çok seviyorum kızım seni.Masumiyetini,sempatikliğini,bazen argoluğunu,muhteşem oyunculuğunu,o müthiş gözlerindeki eksik olmayan gülümsemeni,içinde iyilik ve saflıktan başka hiçbir şey olmayan kalbini seviyorum!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

İyi ki Doğdun Stewy! İyi ki Doğdun Kristen! Empty Geri: İyi ki Doğdun Stewy! İyi ki Doğdun Kristen!

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Nis. 09, 2011 9:37 pm

Çok çok özel bir gün. :) İyi ki doğdun Stew. Çok ayrısın sen benim için, çok çok hemde. Her daim beğendiğim ve çokça sevdiğim biri oldun benim için, hepte öyle olacaksın. Her cümlene harfi harfine katılıyorum Melike'm. Çok çok farklı o. İşte ben o farklılığını seviyorum zaten. İyi ki doğmuş ve iyi ki kalbimizde büyük bir yere sahip olmuş. Onu çok seviyoruz. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama