Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet

+3
haha971
antinotizia (Esila)
Thehost
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet Empty Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet

Mesaj tarafından Thehost Perş. Haz. 30, 2011 5:39 pm

Konunun başlığından belli millet.
Önerilerinizi belirtip tartışabilirsiniz. =)))

Bu arada kim açtıysa Allah razı olsun süper olmuş bu forum. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Kore Sever Adminler'den sonra bir de bu. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762

En son Thehost tarafından Perş. Tem. 07, 2011 9:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet Empty Geri: Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Perş. Haz. 30, 2011 5:41 pm

Ben de Büşra'ya açılır açılmaz aynısı söyledim. Tahminen Hazal abla açtı sen açmadıysan bilemem yine de ama. :)) Tanıtımlar yapılıyor ama işin dedikodu kısmı için bu başlık da güzel olur. Sağ olasın Kübik. :)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet Empty Geri: Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet

Mesaj tarafından haha971 Perş. Haz. 30, 2011 6:41 pm

Ben açtım. :) Baktım forumun genelinde hakim Kore rüzgarı sadece adminler nasibini almasın dedim. :)

haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Perş. Haz. 30, 2011 7:01 pm

O zaman Allah senden razı olsun diyelim Hazal abla. :)) Eline sağlık.

Bu arada City Hunter'ın 12. bölümü gelmiş. Duyurulur. :) Ama maalesef alt yazı bile yok!
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Perş. Haz. 30, 2011 7:06 pm

Dizi önerisi denince aklıma hep Saraydaki Mücevher geliyor Kahretsin. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
Çok sevdiğim ve yaklaşık 2-3 yıl önce bilgisayarım bile yokken Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 TRT nin yayınladığı bir dizi. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
Şiddetle tavsiye ediyorum. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
Dedemle oturur izlerdik. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
Ahhh gençlik aaah. geçti bizden.. pöf Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Perş. Haz. 30, 2011 7:19 pm

Allah seni ne yapmasın, dedenle oturup izliyordun? Hem de gençken? :)) Sanki çok yaşlısın da. Ah ah ben söylesem neyse de. :)) Sen olmaz!! Bu arada Saraydaki Mücevher akıcı,izlenilesi bir dizi mi? Hep açasım geliyor da çok bölümü var diye geri çekiliyorum. :)) Bana uzun soluklu diziler yaramıyor. Bir yerden sonra konuyu saptırıyorlar. Burada olaylar sürekli değişiyorsa hep aynı şeyler olmuyorsa belki bakarım. Onun için soruyorum.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Perş. Haz. 30, 2011 7:51 pm

Bu dizide konu sapması gibi bir şey olanaksız.. Çünkü yaşanmış olaylar..
Jang Geum Seo Güney Kore nin ilk kadın Doktoru..
Akıcı bir dizi.. Benim izlediğim ilk Kore dizisi olduğundan mıdır bilmem çok seviyorum..
O zamanlar ailemden ayrı dedemlerde kalıyordum ben.
Dedem de hep TRT izler.. Samanyolu izler Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 O sırada denk geldim.. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 İlk başta ne bu ya falan diyip geçiştirmiştim. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Ailemin yanına geldiğim zamanlar annemin de izlediğini görünce beni de sardı. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
İzle seveceksin..
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Thehost Perş. Haz. 30, 2011 8:54 pm

Hey Mör! Tatlım dizinin 12. değil 11. bölümü gelmiş, İngilizce altyazı olarak. Ben ilk on-on beş dakikayı İngilizce izledim sanırım ama bilmediğim kelimeler çıktığında durdurup sözlüğe bakmak zor oluyordu, çeviriyi bekleyeceğim. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Bir ara kendim çevirip koymayı düşündüm ama herhalde benim çevirimi taşlarlar. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından Thehost Perş. Haz. 30, 2011 8:55 pm

Bu arada Kore Sever Adminler kısmındaki yorumları buraya alsak nasıl olur? Sadece önemli olanları. Nasılsa oraya bir daha girmeyeceğiz. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 647120
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından haha971 Perş. Haz. 30, 2011 9:25 pm

Ben girerim oraya.. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Orada kaba konuşabiliyorum. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762

Ayrıca 12. bölümde geldi Kübra'm. 11 i ingilizce alt yazılı olarak izledim. 12 nin de ing. alt yazısı çıkarsa da olur. Çok heyecanlıydı.
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından Thehost Perş. Haz. 30, 2011 10:04 pm

Büşra'nın imzasındaki diziyi bekliyorum ben yaaa.
You're Beautiful'daki cucukla kız oynuyor onda da. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 367241
O diziyi sevmiştim ama başroldeki çocuktan nefret etmiştim. O ne tiptir öyle? İnsan biraz kas yapar değil mi? Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 367241 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 367241 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 641938
Ama kızı çok sevmiştim, bir tek saçları kısa diye hoşuma gitmemişti. Yeni dizide hem cucuk hoş (Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 367241) hem kızın saçlar daha uzun. Tam benlik. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762

11'i ben izlemeye çalıştım. Çoğunu anladım ama bir gün daha bekleyip tam kalitede izlemek niyetindeyim. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Yok yok, benim bu İngilizceyi geliştirmem şart. Gramer eksikliğim yok, kelimeden kaybediyorum hep. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 39918 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 39918
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından Thehost Perş. Haz. 30, 2011 10:08 pm

UYARI!

Dizilerinizin çevirilerininin ne zaman geleceğini ve ne kadar çevrildiklerini bu siteden öğrenebilirsiniz. Size direk City Hunter'ı atıyorum. Yüzde 50'si çevrilmiş. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 509668 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 509668 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 509668

http://www.sarangni.info/mov/9001930/city-hunter.html
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından JustyKolik Perş. Haz. 30, 2011 10:12 pm

Min Ho'nun mimiklerine ölüyorum yaaa. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 367241
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Thehost Perş. Haz. 30, 2011 10:23 pm

Onun mimiklerini yerim ben. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 367241
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Tem. 01, 2011 1:15 pm

Adam hayran hareminin üzerine bir hayran haremi daha ekledi şu City Hunter dizisinden sonra. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından JustyKolik Cuma Tem. 01, 2011 6:56 pm

Kübra ama ya o beniiiiim Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 367241
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) C.tesi Tem. 02, 2011 12:32 pm

HeartStrings'in ilk bölümü altyazılı olarak geldi!

City Hunter 12. bölüm altyazılı da geldi!
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından haha971 C.tesi Tem. 02, 2011 1:06 pm

1 litre gözyaşını izledim. İzlemez olaydım. Ağlamaktan önümü görememeye başladım. Yaşanmış bir olayın uyarlaması olması daha feci yapıyor insanı.
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) C.tesi Tem. 02, 2011 1:16 pm

Ben de izledim onu. İngilizce altyazılı izledim ama aynen insanı öldürüyor. :/ Aşk meşk meseleleri yüzünden ziyade hayatın ne kadar kıymetli sağlığın ne kadar önemli olduğunu öğretiyor insana. :/ Bir litre gözyaşı döktürüyor mu bilinmez ama severek izlemiştim. :( Son bölümlerde falan çok kötü olmuştum o ayrı İngilizce altyazılı izlememe rağmen. Zaten kısacık hemen bitiyor. :/
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Thehost C.tesi Tem. 02, 2011 4:56 pm

City Hunter'ı ne kadar bekletebilirsem o kadar iyi çünkü bu bölümü izledikten sonra bir hafta boyunca göremeyeceğim dizimi. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 832695

Heartstrings'e bilerek geç başlayacağım çünkü bölüm beklemek tam bir işkence. Tabii bu arada beni dizilerden uzak tutacak "geçiş" dizileri lazım bana. Onlar kadar güzel olmasa da idare edecek kadar iyi diziler. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 647120
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından notizia C.tesi Tem. 02, 2011 7:56 pm

Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 HeartString'i o kadar bekledim yayınlansın diye 1. bölümü çıktı diye sevinirken ikinci bölümü de izledim. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 3. bölümün fragmanı da yayınlandı. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Onu da izledim. Şimdi bölümü bekliyorum. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Onu beklerken CYHMH'ün izleyemediğim 23. bölümünü izleyeceğim...

Nereye gidiyorsun Küb?
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından sahra C.tesi Tem. 02, 2011 9:16 pm

Bu aralar dizileri bir adam gibi izleyemedim. Hep yarım yarım gidiyorum ne hikmetse. Şu an da You're Beautiful'u izliyorum. Bu kadar gülmek hiç hesabımda yoktu diziye başlamadan önce. Henüz 6. bölümdeyim bakalım. :)
sahra
sahra
Admin
Admin

Mesaj tarafından haha971 C.tesi Tem. 02, 2011 9:19 pm

Çok hoş bir dizi.. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Bende Hong Gil Dong a başlıyacağım.
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından notizia Paz Tem. 03, 2011 12:09 am

O dizinin 1 bölümünü izledim sarmadı beni. :/
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından Thehost Paz Tem. 03, 2011 1:11 pm

Bir yere gitmiyorum Büş'üm!
Ama bir hafta gelmeyecek yeni bölüm. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 832695 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 832695 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 832695
Yine de dayanamayıp izledim!
Manyaktı bölüm yaa.

Bana dizi lazım beni meşgul tutacak. Kore dizilerini yeni bölümleri gelene kadar bırakıp Amerika'ya çeviriyorum rotamı. Chuck, Dexter, Merlin vs. izleyeceğim bütün hafta. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762 Tabii HIMYM de unutmamak gerek. Dizi Önerileri | Diziler Hakkında Genel Sohbet 757762
Thehost
Thehost
Admin
Admin

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics