İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..)

+6
...!İsTiKLaL!...
nessie!!
Bella_Ceren
the.cullens
antinotizia (Esila)
RpAtTz_hbt
10 posters

:: Eğlence :: Kutlama

İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) Empty İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..)

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Çarş. Nis. 20, 2011 8:40 pm

Doğum günün kutlu olsun Patrickk İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Vay bee resmi olarak 16 yaşına basacaksın haaa İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Patrick'in doğum gününü tabii ki Spongebob kutlarr İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Biraz erken heralde ama 2 gün boyunca yoğun oplduğum için başlığı açamayacağımı düşünerek şimdiden açıyorum İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 774826
Belki yazılar renksiz ama şu vtunnel işi bozuyor kusura bakma Pat :))

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Niye böyle bir pasta seçtim bilmiyorum ama sen bunu Galatasaray'ın sembolü olarak algıla İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 774826
Bu da sana verceğim en iyi hedaayee sanırım İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 774826 Tabii ki adamın şapkası kendisi değil İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 774826
Patrick tekrar tekrar doğum günün kutlu olsuun İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 398552
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) Empty Geri: İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..)

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Nis. 20, 2011 10:09 pm

Doğum günün kutlu olsun.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) Empty Geri: İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..)

Mesaj tarafından the.cullens Perş. Nis. 21, 2011 9:15 pm

Doğum günün kutlu olsun İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
the.cullens
the.cullens
Vejeteryan

Mesaj tarafından Bella_Ceren Perş. Nis. 21, 2011 9:31 pm

Doğum günün kutlu olsun Taner. Hep birlikte, nice yaşlara. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından nessie!! Perş. Nis. 21, 2011 9:49 pm

Doğum günün kutlu olsun,nice yıllara.
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından ...!İsTiKLaL!... Perş. Nis. 21, 2011 11:31 pm

.

En son ...!İsTiKLaL!... tarafından Perş. Nis. 21, 2011 11:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
...!İsTiKLaL!...
...!İsTiKLaL!...
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından ...!İsTiKLaL!... Perş. Nis. 21, 2011 11:37 pm

...!İsTiKLaL!... demiş ki:
RpAtTz_hbt demiş ki:Doğum günün kutlu olsun Patrickk [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Vay bee resmi olarak 16 yaşına basacaksın haaa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Patrick'in doğum gününü tabii ki Spongebob kutlarr [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Biraz erken heralde ama 2 gün boyunca yoğun oplduğum için başlığı açamayacağımı düşünerek şimdiden açıyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Belki yazılar renksiz ama şu vtunnel işi bozuyor kusura bakma Pat :))

Niye böyle bir pasta seçtim bilmiyorum ama sen bunu Galatasaray'ın sembolü olarak algıla [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu da sana verceğim en iyi hedaayee sanırım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tabii ki adamın şapkası kendisi değil [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Patrick tekrar tekrar doğum günün kutlu olsuun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Teşekkürleeer Sandy Cheeks [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Evet Öyle Oldu Ve 18'e 2 Sene Kaldı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sen Sandy Ol Ya Çok Yakışır [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çok İyi Yapmışsın Ya Sevindim Valla Kuzenim Hatırlayacakmı Bakalım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yazman Yeter Rıpooo Rengi Düşünen Kim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cimbomun Aslan Birkere Ya [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Hem Ben Onu Yiyeceğime O Beni Yer Yemede Yanında Yat Güzeeeel [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ooooof Beeee Şapkaya Bak Yaa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Giymeye Kıyamazdım .. Ben o Şapkayı Baş Üstünde Taşırım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çok Çok Teşekkürler Rpatz (Sandy) :)

*
Doğum günün kutlu olsun.
----------------------------------
Çook Teşekkürler :) Antinotiza(Esila)

Doğum günün kutlu olsun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
--------------------------
Çok Çok Teşekkürleeer.. :)
Doğum günün kutlu olsun Taner. Hep birlikte, nice yaşlara. :)

-----------------------------------------------------------
Teşekkür Ederim Ceren Hep Birlikte :)
Doğum günün kutlu olsun,nice yıllara.
------------------------------------
Teşekkür Ederim :)

...!İsTiKLaL!...
...!İsTiKLaL!...
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Büsra Cuma Nis. 22, 2011 4:02 pm

Doğum günün kutlu olsun. :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından ßiG ßaD AnGeL...! Cuma Nis. 22, 2011 6:02 pm

Hııh bana laf atmayı sakıın unutma tamam mı? İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Bu sayfayı açmak için girmiştim ama çoktan açılmış bile..Tabi biraz da sitede dolaşırım diye düşünüyodum.İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Herneyse doğum günün binlerce kez kutlu olsun..
İyi ki doğdun iyi ki doğdunuz..
Caner'inde doğum günü kutlu olsun gelirsem sıkıştırıcam onu ama sen yinede öp onu o yanaklarından..
Nice senelere kuzen...İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Ne kadar baş belası olsanda ne kadar sinir olsanda iyi ki varsın..İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Şimdi burda dizdirirdim bir sürü şey ama okumassın biliyorum yazık ellerime.İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762
Nice benim gibi kuzenli senelere inşaaallllaaaah kurtulama benden inşaaaalllah.İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762

Tekrardan iyi ki doğdun,nice senelere...:)
ßiG ßaD AnGeL...!
ßiG ßaD AnGeL...!
Vejeteryan

Mesaj tarafından tutuldum C.tesi Nis. 23, 2011 11:58 am

Geç de olsan doğum günün kutlu olsun :)
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Persephone C.tesi Nis. 23, 2011 8:28 pm

Tekrardan doğum günün kutlu olsun Taner İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 Nice senelere İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 iyi ki doğdun ! İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 509668 İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 310615
Persephone
Persephone
Vejeteryan

Mesaj tarafından ...!İsTiKLaL!... Paz Mayıs 08, 2011 9:50 pm

Kusura Bakmayın İyi Ki doğdun Patriick (..!İSTİKLAL!..) 757762 Çok Geç Cevap Veriyorum Ama Tutuldum Bang Persephone Teşekkürler :)
...!İsTiKLaL!...
...!İsTiKLaL!...
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Persephone Ptsi Mayıs 09, 2011 7:52 pm

İsmimizi söyleye bilirdin :/ neyse ne demek.
Persephone
Persephone
Vejeteryan

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama