(Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

(Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:)

5 posters

:: Eğlence :: Kutlama

(Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) Empty (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:)

Mesaj tarafından rens-peri Çarş. Mart 30, 2011 5:30 am

Canım benim günlerdir bu başlığı açmak için çabalıyorum ve sonunda zafer benimdir diye bağırasım geldi:) Canım benim nice nice senelere güzel seneler olsun yeni yaşın sana mutluluklar getirsin:) Uzun zamandır birbirimize ulaşamamıza rağmen bu günde ulaşacağız umarım:)Manevi annem sen hep beni güldürdün hayatta senin o güzel yüzünü hiç ama hiç soldurmasın iyilik melekleri hep sağ omzunda dursun:)
Doğum günün kutlu olsun!:)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

(Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) Empty Geri: (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:)

Mesaj tarafından Edward-Jasmine-Nessa-Zac Çarş. Mart 30, 2011 5:47 pm

Kııız cadııı xD
Doğum günün kutlu olsun (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241
Nice nice senelere =D (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 391819 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 391819 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 391819 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 391819 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 391819 (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 391819
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Cullen
Cullen

(Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) Empty Geri: (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:)

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Mart 30, 2011 11:11 pm

Pepeleeeemin doğum gününü ilk ben kutladım bi kereeeeem <3 (bi sene boyuınca dilimden düşmez artık (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241)
Tekrardan doğum günün kutlu olsun pelepeeeem (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 367241
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Nis. 01, 2011 4:09 pm

Oy Dilan'ım. Çikolata Kaplı Kestane Şekeri'm benim. =) Doğum günün kutlu olsun. Daha nice seneler görür, huzurlu bir hayat geçirirsin inşallah. :)) Tonton bir nine olunca bu günleri gülümseyerek hatırlarsın. İyi ki doğdun iyi ki varsın bal peteğim.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Nis. 02, 2011 5:45 pm

Özel olarak kutladım ben bu tatlı cadının doğum gününü. İyi ki doğdun canımın içi, her şeyim. Çok seviyorum ben seni, hemde çok. Kocamandan da öte kuzum benim. İyi ki doğmuş benim meleğim. Nice beraber yaşlara canımın içi, dibi. İyi ki benim camışım olmuşsun. (Dilosum_i)Doğum Günün Kutlu Olsun Biriciğim!:) 757762
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama