Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze)

+31
notizia
ßiG ßaD AnGeL...!
lincolngamze
Bella_Ceren
' UnbaLanced ~(:
melisesmerim(Dilek)
snow_white
Elly
RobSten
sevimli
~SeDeF~
♥kristalkelebek♥
R.P.K.S
thedream
Persephone
nosi
qizolum.
the.cullens
YgmurStew
ember
sahra
haha971
sebra
sunshine
Büsra
nessie!!
MeLody
MILENNIUM~~
antinotizia (Esila)
tutuldum
JustyKolik
35 posters

:: Eğlence :: Kutlama

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 Empty Geri: Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze)

Mesaj tarafından melisesmerim(Dilek) Cuma Şub. 11, 2011 8:49 pm

her nekadar tanışmasakta , sitemizin güzel insanının doğum gününü kutlamak istedim Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762
doğum günün kutlu olsun Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762
nice mutlu senelere Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762
melisesmerim(Dilek)
melisesmerim(Dilek)
Yenidoğan
Yenidoğan

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 Empty Geri: Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze)

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Cuma Şub. 11, 2011 10:49 pm

Tatlım tanışmasakta bu güzel yorumlardan ne kadar güzel ve ne kadar iyi bir insan olduğun çok açıkça. Yeni yılın sana bütün istediklerini versin ve dileklerin gerçekleşsin. İyi ki doğdun =) Nice yıllara Gamze. Tanışmak dileğiyle :)
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından Bella_Ceren Cuma Şub. 11, 2011 11:52 pm

Sana olan sevgimi asla kelimelere dökemem meleğim. Çok seviyorum ben seni. İyi ki tanımışım seni ve iyi ki her zaman yanımdasın, yanımızdasın. İyi ki en değerlilerimdensin. İyi ki doğdun canımın içi. Yaşamın boyunca her daim gül, biliyorum ki o melek yüzüne gülmek çok yakışıyor. Hüzün, mutsuzluk, acı, keder senden her daim uzak olsun. Yanına bile yaklaşamasınlar. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Tüm güzellikler her daim seninle olsun. Benim için ilklerden ve en özellerdensin. Her zamanda öyle olacaksın. Canımdan bir parçasın sen. Varlığınla her zaman içimi ısıtan, mutluluğumu ortaya çıkaransın. Seni çok çok seviyorum. Yeni yaşın kutlu olsun Gamze'm. Öpüyorum o her şeyden tatlı yanaklarını. Hep beraber, nice yaşlara hayatım. ♥
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından lincolngamze Cuma Şub. 11, 2011 11:57 pm

Herkes der ya, nereden nasıl başlasam diye.Şu an tam da bu durumdayım.

Öncelikle bi özürle başlamam gerek çünkü ancak bu saatte müsait olabildim.Hepinizi, iyi dilekleri için binlerce kez teşekkür ederim.Umarım hepiniz bana dilediklerinizin milyon katını yaşarsınız hayatınızda.

Büşra'm, başlık için ve başlıkta yazan güzel söz için ne kadar teşekkür etsem az sana.Canımsın.Kızmak mı, kesinlikle olamaz öyle bi şey. :) Tayylor ile aynı gün... Kaderin cilvesi bebeğim. :)

Merve, sağ ol canımın içi. :)

Merve çok teşekkür ederim, inşallah. :)

Lale, teşekkür ederim :)

Tuğçe, Çok teşekkürler. :)

Melike'm! Canımın içiiii, çok teşekkür ederim dileklerin ve sözlerin için.Arada ufak ufakta olsa konuşabiliyoruz bebeğim, o da yetiyo bize ama şimdilik. Umarım daha çok sohbetlerimiz olur.Malum, bayağı ortak zevklerimiz var.İnsan içine atınca hoş olmuyo,paylaşmak gerek. :)

Büşra'm...Yav hem burada,hem de attığın özel mesajla beni benden aldın.Binlerce kez teşekkür ederim içtenliğin ve samimiyetin, güvenin için. Geçmiş olsun dileklerin için de çok çok sağ ol. :) Umarım nice sohbetlerde bulunuruz Büşra'mmm.

Berna, teşekkür ederiiim. Canım benim. :)

Sebra'm, çok sağ ol fıstığım. Hep beraber inşallah. :)

Hazal'ım, senin o Gamzemmm deyişine kurban. :) Umarım bitanem, umarım...Hatayı en aza indirgemek gerek artık.Geri alınmıyo zaman. :)

Sahra'm, dilekler karşılıklı. Teşekkür ederim. :)

Berna ablam, çok çok teşekkür ederim. Umarım hepimiz için geçerli olur. :)

Yağmur, teşekkür ederim fıstığım. :)

Pelin, çok teşekkür ederim, umarım.

Aslı'm, içinin temizliğine inandığım insanlardan birisin. Umarım dileklerin hepimiz adına gerçek olur.Çok çok teşekkür ederim canım benim.Ben de seni çok seviyorum. :)

Nahide ablam, teşekkür ederim.Umarım bu sene, tam da bu sene görüşebiliriz. :)

Özlem'im, teşekkür ederim! Ben de pek kelimelerle ifade edemiyorum şu anları. :) Umarım hepimiz adına aynı dilekler gerçekleşir canımın içi, öpüyorum seni.

Tuğba, teşekkür ederim. :)

Emine, çok teşekkür ederim. :)

Hayriye , teşekkür ederim fıstığım. Çok sağ ol. :)

Sedef, umarım canım. Çok teşekkür ederim. :)

sevimli (sanırım İrem), teşekkür ederim.Sen de başlık açmışsın. Onun için de bir teşekkür. :)

Bircan, çok teşekkür ederim. :)

Elly'im! Ablaların bitanesi.Ben seni nasıl anlatayım burda.Cansın sen, daha ötesi de yok.Nasıl böyle bağlandım, nasıl böyle canımdan öte oldun bilemiyorum.Ama iyi ki tanımışım seni. İyikilerimin, en gerçeğisin.Ömrümün sonuna kadar da hep yanımda ol.

Mesajlar senin tarafından da bekleniyor ablammm. :) O'nu umarım sende bulursun, umarım.

Belki bir gün bi yerde, tesadüf ya; olmaz mı...olabilir :)

Yeşim'im, neskayfem, çok teşekkür ederim.Senin değerin de apayrı canımın içi bende. Böyle arada ayrılılar olur ama önemli olan,hani derler ya, kalplerin bir olması. :)

Dilek, çok ama çok teşekkür ederim. :)

Aleyna, çok teşekkür ederim.Umarım tanışırız. :)

Ceren'im!Asıl melek sensin.Dileklerin için çok teşekkür ederim canımın içi. Sen çok farklısın. :)

Kelimelerin anlamını yitirdiği yerdeyim...Yukarıda bayağı bi şeyler yazdım evet ama, onlar az kalır şu an da. :) Belki bazılarınızla yolumuz bi süre sonra ayrılacak,kiminizle de ömür boyu birlikte olcaz.En iyisinin olması dileğiyle...Hepiniz için. :) Hepinize milyonlarca kez teşekkürler.

En son lincolngamze tarafından Paz Şub. 13, 2011 8:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Şub. 12, 2011 12:03 am

Her insan şanslı değildir. Mükemmel meleklere sahip olamaz bazıları. Şuan şanslı olduğumu öyle çok hissediyorum ki. Çünkü bilgisayarın diğer ucunda bir melek var. Çok şanslıyım, şanslıyız. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından lincolngamze C.tesi Şub. 12, 2011 12:05 am

Cadıııı! Yerim ben seni. :) İnsan gözyaşlarını tutamıyo yav...
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Şub. 12, 2011 12:09 am

Bende seni yerim bitanesi. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 367241 Kıyamam sana, ağlama ne olur. Hep gülsün o tatlı yüzün. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 391819
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından JustyKolik C.tesi Şub. 12, 2011 10:31 am

Ceren haklı.Forumumuzda bir iyilik meleği dolaşıyor ve O oldukça bu forum her zaman mükemmel kalacak Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 367241
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ßiG ßaD AnGeL...! Paz Şub. 13, 2011 2:05 pm

Ayy Gamze ablacıım kendimden nefret ediyorum Taylor'la aynı gün doğum günün olduğunu nasıl unutmuşum tarihlerle aramın iyi olmadığını bi kez daha kanıtladım özür dilerim..Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 391819

İyi ki doğdun Gamze ablacım iyi ki doğdun,iyi ki varsın,iyi ki bu forumdasın..Böşramında dediği gibi forumdaki meleklerden bi' tanesisin..
Bu arada sağlığınla ilgili bi problem varmış sanırım çok geçmiş olsun...
Tekrar iyi ki doğdun,nice senelere...Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 367241
ßiG ßaD AnGeL...!
ßiG ßaD AnGeL...!
Vejeteryan

Mesaj tarafından notizia Paz Şub. 13, 2011 5:53 pm

Melekleri bilmem ama ben kıskandım açıkçası... Tay'la aynı gün doğmak büyük şans. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762

Geç olduğunun farkında olmakla birlikte affına sığınıyorum Gamze'm...
Doğum günün kutlu olsun canım... Kıymetlilerimdensin. Umarım yeni yaşın mutlulukları da beraberinde getirir, reşit kız. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından lincolngamze Paz Şub. 13, 2011 7:46 pm

Nilay'ım, olsun bitanem,düşünmen yeter. Ve, teşekkür ederim bebeğim. Geçmiş olsun dileklerin için de. Daha iyiyim. :)

Büşra'm, iyi dileklerin için çok çok teşekkür ederim. Bitanesin.
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

Mesaj tarafından Rebellious Salı Şub. 15, 2011 7:16 pm

Gamze'mm biliyorum geç bir kutlama oldu ama beni mazur göreceğine inanıyorum.
İyiki doğdun, doğum günün kutlu olsun canım=) Nice umutlu ve mutlu yıllar diliyorum sana:)
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Salı Şub. 15, 2011 9:12 pm

Ahh özür dilerim biraz geç bir kutlama olacak ama :(
Doğum günün kutlu olsun ablacım Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 757762
Sevdiklerin seveceklerin hep yanında olur inşallah Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) - Sayfa 2 647120
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından arlemcans Çarş. Şub. 16, 2011 8:16 am

Canım şovalyem... Sırtımı gözümü kırpmadan yaslayabileceğim arkadaşım. Çok ama çok mutluyum seninle bir arada geçirebildiğimiz günler için. Bana "reyiz" diyerek güldürüşünü hiç ama hiç unutmuyorum.

Doğum günü senin olabilir, ama bize hediye sensin be kuzu!

Not: HAYDE!
arlemcans
arlemcans
Admin
Admin

Mesaj tarafından Tamella54 Cuma Şub. 18, 2011 4:53 pm

Ayy çok geç kalddıım :(
Doğum günün kutlu olsun Gamze abla (:
Çok seviliyorsun , iyi ki doğdun iyiki varsın (:
Tamella54
Tamella54
Yeni Üye
Yeni Üye

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama