Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze)

+31
notizia
ßiG ßaD AnGeL...!
lincolngamze
Bella_Ceren
' UnbaLanced ~(:
melisesmerim(Dilek)
snow_white
Elly
RobSten
sevimli
~SeDeF~
♥kristalkelebek♥
R.P.K.S
thedream
Persephone
nosi
qizolum.
the.cullens
YgmurStew
ember
sahra
haha971
sebra
sunshine
Büsra
nessie!!
MeLody
MILENNIUM~~
antinotizia (Esila)
tutuldum
JustyKolik
35 posters

:: Eğlence :: Kutlama

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) Empty Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze)

Mesaj tarafından JustyKolik Perş. Şub. 10, 2011 11:32 pm

Bugün bir melek geldi Dünya'ya.
Ne kadar uzak olsada benden o diğerleri gibi hep kalbimde.
Ve bugün onun ve bizim için çok önemli birgün.
İyiki doğdun Gamze'm.İyiki varsın. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819

Şimdi bana kızanlar olacak."Yok efendim ben açacaktım,ben o kadar hazırlık yaptım,süpriz yapacaktım beeen..."
Belki Gamze'de kızacak.
-Ben ... açmasını istiyordum sen nerden çıktın ?
Olsun.Ben hepsine karşı açıyorum başlığı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar,başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın.Dilerim yüzün hep güler,neşeni hiç yitirmezsin.Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle.Doğum günün kutlu olsun canııım♥️

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ayrıca çoook geçmiş olsun bebeğim.En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.Yeni yaşın sana mutluluk ve sağlık getirsin.♥️
~İyi ki varsın.Doğum günün kutlu olsun. ♥️ Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241

Not:Çok şanslısın.Taylor ile aynı gün doğmuşsun.İşte kader. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) Empty Geri: Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze)

Mesaj tarafından tutuldum Perş. Şub. 10, 2011 11:33 pm

Tam tanışmadık ama benim için hiç fark etmedi ,sen yada öteki hepiniz kardeşim gibi oldunuz bu yolda ...
İyi ki doğdun Gamze ve iyi ki aramızdasın ...
Nice mutlu yıllara hep beraber ...

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241
Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 647120
Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) Empty Geri: Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze)

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Perş. Şub. 10, 2011 11:43 pm

Doğum günün kutlu olsun. =) Umarım gelecek sana senin kadar tatlı şeyler getirir. İyi ki doğdun. Daha nice yıllara.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından MILENNIUM~~ Perş. Şub. 10, 2011 11:56 pm

Doğum günün kutlu olsun.Nice mutlu huzurlu ...yıllara :)
MILENNIUM~~
MILENNIUM~~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından MeLody Perş. Şub. 10, 2011 11:56 pm

Doğum günün kutlu olsun (= Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllara (=
MeLody
MeLody
Vejeteryan

Mesaj tarafından nessie!! Cuma Şub. 11, 2011 12:00 am

♥️Gamzem Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241,siteye ilk üye olduğum andan beri hep tanışmak istediğim kişilerdendin.Hem Taylor'ı,hem de Dexter'ı seven tek kişiydin.Nasıl tanımak istemiştim seni :) Ama ben pek girişken bir insan değilimdir ya da cesaretli.Benden sonra üye olanların çoğu seninle çoktan tanışıp kaynaşmışken ben sadece adını biliyordum.Her siteye girişimde bugün diyordum,bugün ona mesaj atabilirsin.Dexter'dan konu açabilirsin diyordum,ama bir türlü yapamıyordum.Dedim ya çok çekimserim diye.Ama sonra,yaptığın yorumlardan,üyelerle olan ilişkilerinden senin ne kadar iyi biri olduğunu anladım.Ne kadar sıcakkanlı olduğunu gördüm.
Benim doğum günü başlığıma yazmana öyle sevinmiştim ki,hala saklarım oraya yazdıklarını.Benim için bambaşka değerli olan tüm üyelerin yazdıklarını saklarım:)
Neyse,öyle işte.Çekimserim dedim,yazamıyorum fazla bir şey.Ama geçenlerde ettiğimiz o küçük sohbet bile yetti bana,senin nasıl güzel bir insan olduğunu anlamam için.Dex'daşımsın benim. :)
Ve evet,bugün doğum günün.Hem senin hem Taylor'ın.Benim için oldukça özel bir gün.Sendeki yerini düşünemiyorum bile.:)
Canım benim,yeni yaşın bütün güzelliklerle gelsin sana.Bu yeni yaşında milyonlarca 'iyi ki' olsun,keşkelerin geçmişte kalsın.Doğum günün kutlu olsun kuzum,sevdiklerinle,ve özellikle bizlerle nice seneleri kutlarız umarım.İyi doğmuşsun ve iyi ki buraya üye olmuşsun canım benim:) Çok seviyorum seni,umarım daha da yakınlaşır,kaynaşırız seninle.Bool bool Dexter muhabbeti yapmamız dileğiyle :)
♥️

♥️♥️♥️♥️
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından Büsra Cuma Şub. 11, 2011 12:20 am

Gamze'm canım benim doğum günün kutlu olsun. :) Adaşım başlıkta demiş ya meleklerin kıskandığı insan gerçekten öylesin. O kadar iyi bir kalbin var ki gerçekten. Çok fazla konuşmadık belki kısa ÖM sohbetleri dışında. Ama o kısacık sohbetler bile ne kadar iyi bir insan olduğunu anlamamı sağladı çok seviyorum seni cidden. Ben öyle kutlama mesajları yazmasını veya böyle şeyleri hiç beceremem kusura bakma o yüzden. :) Canım benim iyi ki tanımışım seni iyi ki varsın. Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk bol bol başarı getirsin inşallah. Yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın ve bir kez daha çok geçmiş olsun. :) Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından sunshine Cuma Şub. 11, 2011 1:25 am

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun Gamze Abla'cım (: Bu arada bugün hem Taylor'ın doğum günü hemde Edison'un Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762 Onlarla aynı günde doğmak güzel olsa gerek Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762
sunshine
sunshine
Vejeteryan

Mesaj tarafından sebra Cuma Şub. 11, 2011 2:39 am

Gamze'm iyiki doğdun canım hayatın bütüm pırıltısının seninle olması dileğiyle yeni yaşını bütün güzellikelriyle yaşaman dileğiyle nice senelereee bitanelerin can'ı .)
sebra
sebra
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından haha971 Cuma Şub. 11, 2011 3:36 am

Canımın içiii, Gamze'mmmm, doğum günün kutlu olsun. Çok önemli bir yaşa adımını attın. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762 Umarım her şey istediğin gibi olur. Verdiğin her karardan, yaşadığın her olaydan mutluluk duyarsın umarım. Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762 Ne de olsa insan bir kez on sekiz oluyor. Mutlu yıllar.. :)
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından sahra Cuma Şub. 11, 2011 9:12 am

Gamze'm... Doğum günün kutlu olsun canım. İsteklerinin gerçekleştiği, sevdiklerinin çevrelediği, güzel anıların toplandığı güzel bir yaş olsun 18.

=)
sahra
sahra
Admin
Admin

Mesaj tarafından ember Cuma Şub. 11, 2011 10:28 am

Canımmmm doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara..Bu yıl herşey istediğin gibi olur umarım :)
ember
ember
Admin
Admin

Mesaj tarafından YgmurStew Cuma Şub. 11, 2011 10:36 am

İyi ki doğmuşsun Gamze abla. Yeni yaşında her şeyin istediğin gibi olmasını diliyorum. :)
YgmurStew
YgmurStew
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından the.cullens Cuma Şub. 11, 2011 10:56 am

Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve mutlu nice senelere...
the.cullens
the.cullens
Vejeteryan

Mesaj tarafından qizolum. Cuma Şub. 11, 2011 11:32 am

"Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam sürmeni dilerim" cümlesi kalıplaşmış oldu artık, ama şunu bil ki ben gerçekten senin aynı demin belirttiğim gibi bir hayat sürmeni can-ı gönülden isterim. Umarım hem somut, hem de soyut olarak bir çok başarıya adını yazarsın. Aynı zamanda üniversite sınavında inşallah istediğin bir yere yerleşmeni de dilerim. :) Sevdiklerin hep etrafında olsun. Daha nice doğum günü kutlama sözleri duyarsın inşallah. =) İyi ki doğmuşsun ve siteye kaydolmuşsun Gamze'm.

Seviliyorsun... Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından nosi Cuma Şub. 11, 2011 12:39 pm

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819

Gamze'cim doğum günün kultu olsun. Nice sağlıklı yaşlara canım. İyiki doğdun iyiki seni tanıdım. 17 yaşında bir türlü buluşmak nasip olmadı. İnşallah 18 yaşında bulaşabiliriz Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762

Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819 Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819
nosi
nosi
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Persephone Cuma Şub. 11, 2011 12:43 pm

Şu anda nereden başlasam bilemiyorum.Sana iyi dileklerimi mi söyleyeyim ilk önce...yoksa bende ki değerini ,önemini mi anlatsam sana..?Ben en iyisi sessiz sedasız doğum gününü kutlayayım...Hani bazen olur ya kelimelerle ifade edilemeyen şeyler olur ama sen bunu içinde en derinlerinde hissedersin.Belki sende bunu derinliklerinde ben anlatmadan hissedersin Abla'cım...İyi ki doğdun! İyi ki buradasın ve iyi ki benim ablamsınn Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762 Keşkelerin bulunduğu bir havuzda iyikilerle yüzmen dileğiyle :) 18...Artık çocuk değilsin.Zaten hiç bir zaman olmadın ama şu anda devletin gözünde de değilsin :) Bu yaşı iyi değerlendir Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762 18 olmak şu anda bana rüya gibi geliyor Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762

Seviliyorsun Gamze Abla'mm Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241 Doğum Günün Kutlu ve Mutlu Olsun ! Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 509668
Persephone
Persephone
Vejeteryan

Mesaj tarafından thedream Cuma Şub. 11, 2011 1:23 pm

Doğum günün kutlu olsun =))
thedream
thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından R.P.K.S Cuma Şub. 11, 2011 1:32 pm

Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yılara (:
R.P.K.S
R.P.K.S
Vejeteryan

Mesaj tarafından ♥kristalkelebek♥ Cuma Şub. 11, 2011 2:00 pm

İyi ki doğdun Ablacım..Nice Senelere..Umarım yeni yaşında sağlıklı ve mutlu olursun.. =) Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 367241
♥kristalkelebek♥
♥kristalkelebek♥
Vejeteryan

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1327471113

Mesaj tarafından ~SeDeF~ Cuma Şub. 11, 2011 3:16 pm

Doğum günün kutlu olsun canım.
her doğum gününü bu forumda kutlaman dileğiyle Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819
~SeDeF~
~SeDeF~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından sevimli Cuma Şub. 11, 2011 3:31 pm

İYİ Kİ DOĞDUN!!!!
UMARIM 35 YAŞINI DA BURADA HEP BERABER KUTLARIZ!!! Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 398552
SEVİLİYORSUN...

BENİ SEVDİĞİNİ BİLİYORSUN...
sevimli
sevimli

Mesaj tarafından RobSten Cuma Şub. 11, 2011 6:53 pm

Doğum günün kutlu olsun Gamze :)
RobSten
RobSten
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Elly Cuma Şub. 11, 2011 7:06 pm

Öylesine bakınmak için üye olduğum bomboş sitede bana ilk özel mesajımı atarak benimle tanışan, konuşan ve samimiyetine inanamadığım o kız, şimdi benim kardeşimlerimden birisi... Kim derdi o zamanlar gülümseyerek okuduğum bir "merhaba"nın bizi böylesine yakınlaştıracağını...

O küçük kız bugün bir yaş daha büyüdü... Yaşına göre ne kadar olgun davrandığını biliyorum... Ama şimdi bir de bir yaş daha büyüdün...

Her gün telefonumda mesajlarını beklediğim ve görünce mutlu olduğum kız kardeşimsin sen...

Umarım hayat hep sana mutluluklar getirir... Asla gülen yüzünü soldurmaz ve bu iyimserliğini kaybetmene asla sebep olmaz. Ailenle, sevdiklerinle ve tabii ki 'O'nunla (Artık hangi zaman aralığında karşına çıkarsa... Taylor benzeri) sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirirsin.

Yeni yaşın kutlu olsun... Bir önceki yaşından daha mutlu olsun...

Doğum günün kutlu olsun... Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından snow_white Cuma Şub. 11, 2011 7:28 pm

Canım... Gamze'm... Sen bendeki değerini biliyor musun? Sen, benim Vampir Kardeşim, Kurt Kızım, hepsinden önemlisi biricik arkadaşımsın... "Gamze" deyince aklımda beliren bütün güzellikler senin güzelliğinden yansıyanlar biriciğim...

Sen, benim için öyle bir yerdesin ki, -makus talihimiz nedeniyle- görüşemesek de, birbirimizden haber alamadığımız dönemler de olsa, aklımdan hiç çıkmayanlardansın... Aramızda böyle şeylerin lafı olmayanlardansın...

Ve ayrıca... Taylor deyince, "hani Gamze'm?" dediğim Kurt kızımsın Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 757762

Şimdi gelelim günün anlam ve önemine... Canım, doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın...

Umarım öyle bir yıl geçirirsin ki hayat o güzel gülümsemeni yüzüne kondurur hep... Seni çok seviyorum tatlım. Nice mutlu senelere Meleklerin kıskandığı insan.İyi ki doğdun.(lincolngamze) 391819
snow_white
snow_white
Admin
Admin

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama