Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan)

+9
Thehost
zeynep zeyno =)
thedream
antinotizia (Esila)
Elly
notizia
rens-peri
tutuldum
haziran
13 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 Empty Geri: Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan)

Mesaj tarafından haziran Salı Ocak 18, 2011 3:16 pm

Büsra demiş ki:Hoşgeldin Güllühan Abla. Ben Büşra 17 yaşındayım. Aslında hemşeri sayılabiliriz çünkü babam Rize'li. Trabzonda da amcamlar oturuyor. :) Doğrusunu söylemem gerekirse Rize'ye gitmeyi pek sevmiyorum. Oralar çok güzel ama babaannemlerde kalmayı hiç sevmiyorum ve bir de kuzenlerimin beni çok sıkmasından dolayı gitmek istemiyorum oraya. Ben kendimi hiç bir zaman oralı görmedim çünkü doğduğum yer Eskişehir ve 17 yıldır da burada yaşıyorum.

Neyse uzattım eski siteden seni pek tanımıyorum ama olsun şimdi tanıştık işte. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 757762 Ve hikayeler bende de bağımlılık yaptı. Tuba Abla, Özlem Abla, Sahra Abla, Yeşim Abla bağladılar beni resmen buraya. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 757762

Robert'ı hiç sevmem ama Edward favorimdir. Aynen bende Taylor'u seçerdim ama Jacob'ı değil. Böyle bir karışık işte. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 757762 Ve ben de Galatasaraylıyım fanatik. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 757762

Neyse çok konuştum tanıştığıma memnun oldum ablacığım. :)
Akrabalarda kalma kısmına katılıyorum canım sonuna kadar haklısın berbat bişey.Tanıştığımıza memnun oldum canım:)
Merhaba Ablacım Beni Zaten Tanıyosun Ben Taner :)

Sanırım Hikaye Sever Birisin :) Neşeli Bİr İnsan Olduğun Gerçektende Doğru :) Sen Benim Saçlarımı Merak Ettin Bende Senin Sesini Şimdi Karşılıklı OLdu :) Ama Bence Güzel Bir Sesin Vardır Çünkü Böyle Diyenlerin Sesleri Genelde Güzel Oluyor Ama Kötüde Olabilir

Tanıştığıma Tekrar Çook Memnun Oldum İyi Forumlar..
İnan mütevazi değilimdir, bence hiç merak etme sağlığın açısından yani:) İyi forumlar...
bak bir de affetmesemiydim diyor
uyuyan güzel seni
ama şimcik sende tehdit ettin napim:P Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 29165
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) - Sayfa 2 Empty Geri: Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Ocak 18, 2011 4:11 pm

Merhaba Güllühan Abla, ben Ceren. 14 yaşındayım. Hoşgeldin, iyi forumlar. =)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics