Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan)

+9
Thehost
zeynep zeyno =)
thedream
antinotizia (Esila)
Elly
notizia
rens-peri
tutuldum
haziran
13 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) Empty Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan)

Mesaj tarafından haziran Çarş. Ocak 12, 2011 8:38 pm

Selam arkadaşlar ben Güllühan Salman.21 yaşındayım.Ve memleketim Trabzon.
Sınıf öğrtemenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Diğer forumdan beni tanıyanlar vardır.
Orda da bir ara nickim gllhn idi.Şimdi haziran nickini kullanıyorum.
Burdaki çoğu hikayeyi daha önceden de takip etmişliğim var.
Hastalıklı olarak takip ettiğim bazı hikayeler var. Sevgili Tuba'nın, Mervecimin ve Sahranın hikayeleri gibi..
Bir Edward fanıyım özellikle belirteyim Robert değil.Gerçek hayatta birini seçsem Jakop'u seçerdim.
Galatasaraylıyım aynı zamanda ultraaslanüniliyim.
Neşeli bir insanımdır.Müzik dinlemeye bayılırım ama bu karga sesle söylemeye kalkınca herkes kaçıyor o ayrı:)
Twilight'a nerden bulaştım bilmiyorum.Genelde böyle kitaplar okumam ama siz beni hikayelerinize öyle bir çektiniz ki kopamıyorum.
Tanıyanlar tanımayanlara sevgiler...tanışmak isteyenle seve seve tanışırım...
İyi Forumlar...
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) Empty Geri: Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan)

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Ocak 12, 2011 8:40 pm

Hoş geldin ablacımmmm !! Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 509668
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) Empty Geri: Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan)

Mesaj tarafından haziran Çarş. Ocak 12, 2011 8:43 pm

Hoşbulduk bitanem sana küsüm ama neyse hesaplaşırız Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 75963
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından rens-peri Çarş. Ocak 12, 2011 8:54 pm

Hoşgeldin Güllühan Ablacım Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 706607 Bende öbür sitedenim ama tanışmıyoruz Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 706607

Ben Sena 14 yaşındayım ama herkes Peri der bana genellikle Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762

Aramıza hoşgeldin ablacım Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 449591
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından haziran Çarş. Ocak 12, 2011 8:59 pm

Aslında hepimiz hoşgeldik gibi bir şey oldu.Topluca hoşgeldik Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Tanıştığımıza memnun oldum Peri Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 39918
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından rens-peri Çarş. Ocak 12, 2011 9:01 pm

Abla diyeyim öyle değil mi? Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 706607
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından notizia Çarş. Ocak 12, 2011 9:01 pm

Hoşgeldin Güllühan abla. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762 Büşra ben, bilmem hatırlar mısın? :)
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından haziran Çarş. Ocak 12, 2011 9:07 pm

Hatırlamam mı canım ayıp ediyorsun büş ;)
Canım öyle takıntılarım yok ama her şey saygı çerçevesinde olursa sevinirim.
Bazıları abla demeyip suyunu çıkartıyor.
Sizler yazar olarak benden daha kıdemlisiniz.
Ben nacizane bir okuyucu.
İçinden geldiği gibi ;)
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Elly Çarş. Ocak 12, 2011 9:23 pm

Hehhh!! Eski nicki görünce hatırladım. Canım. Hoşgeldiiinnn... İyi ki geldiiinnnn....
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından tutuldum Perş. Ocak 13, 2011 1:32 pm

Ya Güllühan Abla yaaaaa Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 832695
Kırılıyorum ama lütfennnnn ...
Yani ben sana haber verecektim ama siteden ayrılınca sms yoktu ve sende hiç onlie değildin :(

Özür dilerimmm!!
Yani bu sık yaptığım birşey değildir lütfen affına sığınıyorum Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Perş. Ocak 13, 2011 9:31 pm

Hoş geldin Güllühan abla. Merve ben de. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından haziran Perş. Ocak 13, 2011 10:27 pm

tamam böcüğüm affedildin:)
esila hoşbulduk canım.tanıştığıma memnun oldum
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından tutuldum C.tesi Ocak 15, 2011 6:06 pm

Affedildim demek beni süründürmek neymiş göstereceğim Güllühan Ablaaa Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 831981 Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 831981
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından thedream C.tesi Ocak 15, 2011 6:25 pm

hoş geldin Güllühan abla =)
thedream
thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından haziran C.tesi Ocak 15, 2011 6:45 pm

Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 641938 yaaa merve yapma ama çok bekledim bölüm Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 832695
affetmese miydim Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 831981
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından haziran C.tesi Ocak 15, 2011 6:48 pm

hoşbulduk canım tuğba sanırım :)
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından zeynep zeyno =) C.tesi Ocak 15, 2011 7:17 pm

meraba güllühan abla =)
zeynep ben
13 yaşındayım..
7.sınıfa gidiyorum
ist.oturuyorum
tanıştığıma memnun oldum Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
zeynep zeyno =)
zeynep zeyno =)
Vejeteryan

Mesaj tarafından haziran Paz Ocak 16, 2011 9:25 pm

zeynep zeyno =) demiş ki:meraba güllühan abla =)
zeynep ben
13 yaşındayım..
7.sınıfa gidiyorum
ist.oturuyorum
tanıştığıma memnun oldum Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
tanıştığımıza memnun oldum zeynepcim.çok güzel bir şehirde oturuyorsun gerçekten.kıymetini bil:)
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Thehost Paz Ocak 16, 2011 9:34 pm

Selam ben Kübra..
Galatasaraylıyım, Adana'da oturuyorum.
En sevdiğim renk: Mavidir. En sevdiğim şarkı: Sürekli değişiyor ama şu sıralar Yüksek Sadakat = Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer.
Harry Potter fanıyım. Ginny&Harry yani benim tabirimle; Ginn[Harr]Y'ciyim. Zaten az önce belirttiğim şarkıyı sevmemin nedeni salak bir şekilde bana o ikilinin aşkını hatırlatması. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Aynı zamanda Göçebe fanıyım zaten nickimden de anlaşılacağı gibi. The Host. =) Ama Harry Potter'ın bugünlerde baskın geldiğini itiraf etmek zorundayım.
İşte biraz çılgınımdır, bazen saçmalarım, özellikle uykum geldiğinde. Kendimi daha fazla nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Bu kadar.
Aramıza hoşgeldiniz. =)
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Mesaj tarafından haziran Paz Ocak 16, 2011 9:39 pm

thehost demiş ki:
Selam ben Kübra..
Galatasaraylıyım, Adana'da oturuyorum.
En sevdiğim renk: Mavidir. En sevdiğim şarkı: Sürekli değişiyor ama şu sıralar Yüksek Sadakat = Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer.
Harry Potter fanıyım. Ginny&Harry yani benim tabirimle; Ginn[Harr]Y'ciyim. Zaten az önce belirttiğim şarkıyı sevmemin nedeni salak bir şekilde bana o ikilinin aşkını hatırlatması. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Aynı zamanda Göçebe fanıyım zaten nickimden de anlaşılacağı gibi. The Host. =) Ama Harry Potter'ın bugünlerde baskın geldiğini itiraf etmek zorundayım.
İşte biraz çılgınımdır, bazen saçmalarım, özellikle uykum geldiğinde. Kendimi daha fazla nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Bu kadar.
Aramıza hoşgeldiniz. =)
Teker teker gidiyorum.
maviyi bende çok severim.Ama beyaz ve siyah favorimdir.Önceki forumdada 1 seneyi geçen bir üyeliğim vardı.
Ama üniversite pek aktif olamama izin vermiyordu.Gerçi hala vermiyor da ben kaçıyorum:)Ordan tanıyor gibiyim senide.
Harry Potterı severim ve hala 30unu merdiven dayamış abimle sinemasına gidiyoruz:D
Ablamı kitaplarımı kaçırırken yakalıyorum arada düşün o kadar.
ve final olarak hoşbulduk teşekkür ederim:)
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Thehost Paz Ocak 16, 2011 9:51 pm

=) Ne güzel. Keşke benim de öyle bir abim olsa. =) Tekrardan hoşgeldin. =) Ben de seni tanıyorum eski forumdan.
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Mesaj tarafından ßiG ßaD AnGeL...! Paz Ocak 16, 2011 10:24 pm

Merhaba Güllühan abla ben Nilay tanımıyorsundur sen beni.Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
14 yaşındayım Kocaeli'de oturuyorum..:)
Sınıf öğretmenliği demek 1.sınıftayken benimde en büyük hayalimdi fakat büyüdükten sonra öğrencilerin ne halt olduklarını anlayınca daha doğrusu hemen vazgeçtim.Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Team Jasper/Team Twilight Boys.Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Beşiktaşlıyım ölümüne Çarşı diyelim.Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Durgun gözüken ama içinde canavarın çatlağın teki olan bir insaanım.Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Müzik dinlemeye bayılırım en büyük ihtiyaçlarımdandır.:)
Sesim o kadar kötü değil söylemeyi severim.:)
Bu kadar sanırım.Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
Hoşgeldin tanştığımı çok memnun oldum Güllühan ablacım.Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
ßiG ßaD AnGeL...!
ßiG ßaD AnGeL...!
Vejeteryan

Mesaj tarafından Büsra Paz Ocak 16, 2011 10:39 pm

Hoşgeldin Güllühan Abla. Ben Büşra 17 yaşındayım. Aslında hemşeri sayılabiliriz çünkü babam Rize'li. Trabzonda da amcamlar oturuyor. :) Doğrusunu söylemem gerekirse Rize'ye gitmeyi pek sevmiyorum. Oralar çok güzel ama babaannemlerde kalmayı hiç sevmiyorum ve bir de kuzenlerimin beni çok sıkmasından dolayı gitmek istemiyorum oraya. Ben kendimi hiç bir zaman oralı görmedim çünkü doğduğum yer Eskişehir ve 17 yıldır da burada yaşıyorum.

Neyse uzattım eski siteden seni pek tanımıyorum ama olsun şimdi tanıştık işte. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762 Ve hikayeler bende de bağımlılık yaptı. Tuba Abla, Özlem Abla, Sahra Abla, Yeşim Abla bağladılar beni resmen buraya. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762

Robert'ı hiç sevmem ama Edward favorimdir. Aynen bende Taylor'u seçerdim ama Jacob'ı değil. Böyle bir karışık işte. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762 Ve ben de Galatasaraylıyım fanatik. Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762

Neyse çok konuştum tanıştığıma memnun oldum ablacığım. :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından tutuldum Ptsi Ocak 17, 2011 4:11 pm

haziran demiş ki: Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 641938 yaaa merve yapma ama çok bekledim bölüm Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 832695
affetmese miydim Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 831981
bak bir de affetmesemiydim diyor Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 41999
uyuyan güzel seni Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ...!İsTiKLaL!... Ptsi Ocak 17, 2011 4:46 pm

haziran demiş ki:Selam arkadaşlar ben Güllühan Salman.21 yaşındayım.Ve memleketim Trabzon.
Sınıf öğrtemenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Diğer forumdan beni tanıyanlar vardır.
Orda da bir ara nickim gllhn idi.Şimdi haziran nickini kullanıyorum.
Burdaki çoğu hikayeyi daha önceden de takip etmişliğim var.
Hastalıklı olarak takip ettiğim bazı hikayeler var. Sevgili Tuba'nın, Mervecimin ve Sahranın hikayeleri gibi..
Bir Edward fanıyım özellikle belirteyim Robert değil.Gerçek hayatta birini seçsem Jakop'u seçerdim.
Galatasaraylıyım aynı zamanda ultraaslanüniliyim.
Neşeli bir insanımdır.Müzik dinlemeye bayılırım ama bu karga sesle söylemeye kalkınca herkes kaçıyor o ayrı:)
Twilight'a nerden bulaştım bilmiyorum.Genelde böyle kitaplar okumam ama siz beni hikayelerinize öyle bir çektiniz ki kopamıyorum.
Tanıyanlar tanımayanlara sevgiler...tanışmak isteyenle seve seve tanışırım...
İyi Forumlar...

Merhaba Ablacım Beni Zaten Tanıyosun Ben Taner :)

Sanırım Hikaye Sever Birisin :) Neşeli Bİr İnsan Olduğun Gerçektende Doğru :) Sen Benim Saçlarımı Merak Ettin Bende Senin Sesini Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762 Şimdi Karşılıklı OLdu :) Ama Bence Güzel Bir Sesin Vardır Çünkü Böyle Diyenlerin Sesleri Genelde Güzel Oluyor Ama Kötüde Olabilir Bensiz forum olmaz.Bende geldim.(Güllühan) 757762

Tanıştığıma Tekrar Çook Memnun Oldum İyi Forumlar..
...!İsTiKLaL!...
...!İsTiKLaL!...
Yenidoğan
Yenidoğan

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics