Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :)

+11
RpAtTz_hbt
' UnbaLanced ~(:
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
thedream
antinotizia (Esila)
Mikli4
Elly
tutuldum
Büsra
Dejavu.Bella
lincolngamze
15 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) Empty Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :)

Mesaj tarafından lincolngamze Paz Ocak 02, 2011 6:55 pm

Sırdaşım, mesaj arkadaşım. Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 367241
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) Empty Geri: Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :)

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Paz Ocak 02, 2011 6:57 pm

Küçük kardeşim..Küfürbazım..Umurdışım...Kopukum..Sırdaşım... Herşeyim :)
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) Empty Geri: Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :)

Mesaj tarafından Büsra Perş. Ocak 13, 2011 5:33 pm

Bilmiyorum ama bugün çok moralimi bozdu benim. :/ Farkında olduğunu sanmıyorum gerçi. :/
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından tutuldum Perş. Ocak 13, 2011 5:43 pm

Tutuşum o benim Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Elly Perş. Ocak 13, 2011 7:49 pm

Gece, gündüz her an mesajlaşıyoruz. Bildiğin kankam yahu! Millet sorunca kankaya mesaj atıyorum diyorum =) Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 78329
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından lincolngamze Perş. Ocak 13, 2011 10:33 pm

O benim canım.Lafın gelişi ya da gidişi değil bu; bildiğin CANım Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 741126 1 Mesaj Alındı yazısını, 'inşallah odur.' diye açıyorum :) Canım yav Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 367241
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

Mesaj tarafından Mikli4 Cuma Ocak 14, 2011 11:25 am

Çatlak ,gerçekten çatlak.Seviyorum ama Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
Mikli4
Mikli4
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Büsra Cuma Ocak 14, 2011 7:51 pm

Çok değişik bir insan. Tamam herkesin her anı aynı olmaz ama ben bu kadar değişken birisini daha önce hiç görmemiştim. 1 gün söyledikleri ve tavırları bir sonraki günü tutmuyor sanki. Çözmeye çalışıyorum bakalım başarabilecek miyim? Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Ocak 14, 2011 8:14 pm

Kısa ve net çene. =) Ama seviyorum onu.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından thedream Perş. Ocak 27, 2011 10:35 pm

Onu çok çok çok seviyorum... sayesinde telefon elimden düşmez oldu Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762 şu anda bile mesajlaşıyoruz Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 706607
thedream
thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından Edward-Jasmine-Nessa-Zac Perş. Ocak 27, 2011 11:13 pm

Hayatım o benim (:
Onu burada, aylarca anlatsam yetmez.. "Güven" duygusunu, onunla yaşadım. Herkesten daha yakın bana.
Bana çok destek oluyor. Her konuda. Bir şey olduğunda, ilk ona koşuyorum. Ve hiç şikayet etmiyor.
Yaş farkı önemli değil. Gerçek kardeşim o benim. Her ne kadar onunla yüz yüze konuşmasakta, kalbimde çok ayrı bir yeri var.
Gittiğim her yerde "Keşke yanımda olsaydı" diyorum. Mutlu anlarımda yanımda olmasını istiyorum.
Yüz yüze, mutluluğumu onunla paylaşmak istiyorum. Onunla konuşmayınca, içime bir şey oturuyor.
Ağlamak istiyorum. Sırf onun için 7/24 internet başında bekliyorum. Zaman bulup, 5-10 dakika konuşmak için.
Üzüldüğümde, saniyesinde güldürüyor beni. Bıraksalar, saatlerce konuşup, güleriz beraber. O çok farklı.
Onunla saçmalamak, kavga etmek bile çok eğlenceli. Hiç küs kalamıyoruz birbirimize. O benim hiç sahip olamadığım ablam.
Onun için, 1 saniye düşünmeden canımı verebilirim. Onu gerçekten görmesemde, kameralardan özlemimizi gideriyoruz.
Bazen onun bir melek olduğunu bile düşünüyorum. Çünkü davranışları, konuşması. Her şeyiyle o kadar farklı ki..
Komik, eğlenceli, cana yakın, sevecen. Ve daha bir sürü özelliği var. Onu kelimelerle anlatmaya çalışmak, hakaret!
O olmasaydı, şu an ne halde olacağımı ben bile bilmiyorum. Okuldayken bile onunla konuşmak istiyorum.
Hemen eve gidip, onunla sohbet etmek istiyorum. Ve zaman bana inat, geçmiyor. Birisile gülerken ilk o aklıma geliyor.
Siteye girdiğimde İleti varsa, "İnşallah odur. Umarım o mesaj atmıştır." Diyorum. Ve heyecanla iletiyi açıyorum.
Facebook'a onun için giriyorum. Bana mesaj attığı zaman, gülümsememe engel olamıyorum. Sevinçle konuşuyorum.
Ne zaman onu açık görsem, içimde süper bir duygu oluşuyor. Kan bağım olduğunu hissediyorum. Çok özel o.
Onun canının acımasını hiç istemiyorum. Çünkü onun canı acıyınca, üzülünce, benimde canım acıyor. Ağlamak istiyorum.
O mutlu olunca bende mutlu oluyorum. O ne zaman kahkaha atsa, bende onunla beraber gülüyorum. Onun sayesinde.
Kaderimiz aynı zaten bizim. Aynı acıları çekiyoruz. Aynı şeylere seviniyoruz. Ruh ikizi gibiyiz. Birbirimizi anlıyoruz.
Bazen ona anlatacağım şeyleri, söylememe gerek kalmadan hissediyor. Bende onu. Çünkü biz birbirimizi anlıyoruz.
Belki hayatım boyunca yüz yüze görüşemeyeceğiz. Ama onu tanıdığıma çok mutluyum. Her zamanda mutlu olacağım.
Belkide ona tanışma mesajını göndererek, hayatımın en doğru kararını verdim. Asla pişman değilim. Olmayacağım da.
Ailemle paylaşamadıklarımı onunla paylaşıyorum. Çünkü beni en iyi anlayan o. Bana çok yardımcı oluyor...
En büyük destekçim o benim. Çok eğleniyorum onunla. Onunla konuşmak, diğer herkesle konuşmak gibi değil.
Rahatça kendim olabiliyorum. Kendimi kasmama, ne söyleyeceğime dikkat etmeme hiç gerek yok. Olduğum gibiyim.
Çünkü o beni öyle seviyor. Tıpkı benim onu, kendisi olduğu için, sevdiğim gibi. Her zaman mutluyum onla.
Üzülmeme izin vermiyor. Her dakika gülüyoruz. Gece geç saatlerde telefonda mesajlaşıyoruz. Rahatlıyorum.
Onunla konuşurken, içimi bir huzur kaplıyor. Tüm kötü düşüncelerim yok oluyor. Karamsarlığım yok oluyor birden.
En özel anlarımı hiç düşünmeden, tereddüt etmeden ona anlatıyorum. Tıpkı onun da bana anlattığı gibi.
İŞTE BU..! BİZİM ARAMIZDAKİ SADECE ARKADAŞLIK-DOSTLUK DEĞİL..! KARDEŞİZ BİZ ONUNLA...
ONU HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞTİRMEM. TÜM HAYATIM O BENİM. ŞU ANDA BU SİTEDEYSEM, EN BÜYÜK DESTEKÇİM O..!
ONA HER ZAMAN BORÇLU KALACAĞIM.. ASLA BORCUNU ÖDEYEMEM... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIM..
CAN DOSTUM; SENİ SEVİYORUM...
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Perş. Ocak 27, 2011 11:21 pm

O kardeş candan öte. Hatta kardeşimle ondan çok kavga ediyorum. Bazen bir küçük çocuk gibi suç işliyor. Ama özür dilemesini de biliyor. Ama bazen ise sanki benim büyüğümmüş annem gibi benim her acıma ortak oluyor yanımda bana destek çıkıyor. Hatta en üzgün zamanlarımda bile onun saçmalayarakta olsa gülüyorum. Ve beni kendine o kadar bağladı ki artık ne ona küs kalabiliyorum ne onu kaybetmekten korkuyorum. Abla- kardeş bağı var aramızda. Görüşemesekte - ki inanıyorum bir fgün görüşeceğiz- onunla gülüyorum. Onunla konuşmadan günüm geçmiyor. Her ileti geldiğinde bir umut odur diye açıyorum ve beni yanıltmıyorda. Bu sitede olmamın beni bu siteye bağlayanlardan biri de o zaten. Ki bence bunu o da az çok biliyordur. Ben öyle kolay kolay kimseye güvenen biri değilimdir ama hayatımda en çok güvendiğim insanlardan hatta nadir insanlardan. Anneme babama arkadaşıma ve kankama bile anlatamadıklarımı biliyor Benim içimi dışımı her şeyimi biliyor. Ve inanıyorum ki ben de onun biliyorum. Onunla tanışmaktan çok mutluyum. Uzaktan da olsa kardeşim o benim. Ve bir işi olduğunda ilk kime gideceğini de biliyor. Ve onu canı gönülden seviyorum ((:
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Cuma Ocak 28, 2011 2:15 pm

herşeyim Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
bebeğim Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
o olamasaydı çok sıkılırdım Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından tutuldum Cuma Ocak 28, 2011 2:33 pm

Tutuşş o ve şu forumda arkadaşlığımda sınır tanımadığım biri Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Cuma Ocak 28, 2011 8:27 pm

dobra şey Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
Gıcık Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
ama seviyorum be yaa Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Elly Cuma Ocak 28, 2011 8:28 pm

Beni unutmuş yahu... İlk konuştuğu kişi bendim. Gelmiş bana tanışalım ben nokta nokta diyor Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762 Hıh'lardan bir demet Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 682184
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Cuma Ocak 28, 2011 8:30 pm

Benim ilk tanıştığımı hiç hatırlamadığım üye beni unutmayan üye Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
bidaha unutmıycam Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 774826
Amaa ben ilk kişiyi gamze ablam sanıyordum Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
az sonra kanımca beni dövecek Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 241262
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından thedream C.tesi Ocak 29, 2011 11:58 pm

arkadaş vasıtasıyla tanışıp yakasını bırakmadığım üye Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 774826
seni hiç bırakmayacağım Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
sayende insanlara olan güvenim arttı
çok seviliyorsun Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) Lol
thedream
thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Ptsi Ocak 31, 2011 10:41 am

Onu çok özlemiştim tekrar görmek beni sevindirdi Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
canım üyem Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
seviyorum onuuu Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Büsra Çarş. Şub. 02, 2011 1:32 am

Çok iyi birisi olduğuna eminim. Asıl amacının bu olmadığına da eminim ama birazcık üzüyor beni. Ne olduğunu anlamadım tam olarak ama artık eskisi gibi değil bana karşı. Bir süredir acaba bir şey mi yaptım neden böyle diye düşünüyorum ama cesaret edip soramıyorum da neyse... :)
**

O benim canım ablam. Gördüğüm zaman yüzümde kocaman bir gülümseme oluşuyor. Çok seviyorum onu gerçek ablam olsa ancak bu kadar sevebilirdim herhalde. Beni gerçekten anladığını hissediyorum. :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Çarş. Şub. 02, 2011 11:29 am

sabahları onu görünce mutluluktan uçtuğum kişi seni seviyom Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 367241
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Şub. 02, 2011 12:01 pm

Ya onunla konuşmak o kadar hoşuma gidiyor ki ,hele de msn de isek alıyoruz kuzime de aramıza Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762 Ohh değmeyin keyfime yav Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 509668
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından the.cullens Çarş. Şub. 02, 2011 12:04 pm

Bi o kaldı onuda kaybedersem yan pencereden atıcam kendimi artık Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762 seviliyosun bebik <3<3<3
the.cullens
the.cullens
Vejeteryan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Cuma Şub. 04, 2011 11:15 am

Hikayeyi hala yazmamış uyuşuk kız Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 774826
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından the.cullens Cuma Şub. 04, 2011 12:08 pm

Özledim seni yaa off Forum İçi İsim Vermeden Yorum Yap :) 757762
the.cullens
the.cullens
Vejeteryan

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics