5 Üye 5 Yorum Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

5 Üye 5 Yorum Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 Üye 5 Yorum

4 posters

5 Üye 5 Yorum Empty 5 Üye 5 Yorum

Mesaj tarafından notizia Ptsi Ara. 20, 2010 9:54 pm

5 üyeyi söylüyorsunuz ve onlar hakkında yorum yapmayı unutmuyorsunuz.

Başlıyorum.

sesiz_rüya Uğruna ölünesi varlık. 'puhahaha'larına bittiğim. Forumda kazandığım ilk ablalarımdansın. (Seda, Nahide ve Banu üçlüsü)

thehost İlk tanıdığım kişilerden biri olmakla beraber senin de bildiğin gibi birbirimize hep zıttık. :)) Ne demişler ''Büyük aşklar nefretle başlar.'' Aynen öyle bebeğim. :)) :)) :)) KüBüşra aşkı büyük benim için. 5 Üye 5 Yorum 757762

arlemcans Ben sendeki ışığı gördüm sayın savcım... Senin de deli dolu olduğunu biliyordum! Ayy yaşasın yanılmamışım! 5 Üye 5 Yorum 509668

haha971 Sana her zaman bitmişimdir... İlk zamanlarda gıcık olmuştum sana ama sonradan yanıldığımı anladım... Gıcık olunacak değil uğruna ölünecek birisin... Hazal ablaya söyle.... 5 Üye 5 Yorum 757762 [Anladın sen onu.]

sahra Durgun su tabirinin somut hali... Bi Kellan ve Peter'ın bakışları arasında heyecanlandığını biliyorum... Diğer durumlarda hep sakin. Hep sakin. Olgunluk abidesi... İçinde kıpır kıpır ama sakin gözüken... Seni tarif etmek zor yav... 5 Üye 5 Yorum 39918 5 Üye 5 Yorum 290137 Bir kere de tümüyle çatlak görmek istiyorum seni ne yalan söyleyeyim... Ama böyle tümüyle kopan bir şekilde. 5 Üye 5 Yorum 757762 [/i]
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

5 Üye 5 Yorum Empty Geri: 5 Üye 5 Yorum

Mesaj tarafından haha971 Ptsi Ara. 20, 2010 11:17 pm

Oo çok pis gıcık ederim insanları kendime... Ama birini de seversem deli severim. :) Bu sanaydı notizia ;)
Hayatıma birçok şey girdi Twilight'la beraber. Edward'ın aşkını da rüyalarıma taşıyan, penceremi açık bırakmamı sağlayan elly, canımsın.
Şöyle dönüp baktığımda tanıdığım en değerli en iyi en güzel kişilik, arlemcans. Olmasaydın olmazdı. :)
Saatlerce kitap konuşmak, karakterleri tartışmak, yazı yazmak senle ayrı bi güzel be Sahra... Ilımlı olmanı seviyorum. :) Seninle yaptığımız muhabbetleri seviyorum.
hayatıma biraz da çılgın lazımken yumurtadan çıkan thehost. Yerin bende ayrı canımın içi.. :) 5 Üye 5 Yorum 757762
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından sahra Salı Ara. 21, 2010 4:07 pm

O liste kısa olmuş be Büşra'm. Kellan, Peter az gelir ya, neyse. Sanırım en sık Tuba ile konuşurken cozutuyorum, ama onun dışında da birkaç vakam var ve bunlar sonucunda üzerime kalan imajdan sıyrılamadım gitti. Denk gelmediğin için sevinsem mi bilemedim. 5 Üye 5 Yorum 757762

arlemcans...
Özel bir insan. İnsanın çok şey öğrenip, hiç sıkılmadan dinleyebileceği biri. Ondan çok şey öğrenmişliğim var. Yeri bir başkadır. :)

haha971...
Hemşirem... 5 Üye 5 Yorum 757762 Nasıl özetlesem seni bilmem ki.
Onunla sohbet etmenin de tadı bir başka güzel. Onunla az dedikodu yapmıyoruz, kitaplar, kitap karakterleri, yazılar ve tabii ki Ian üzerine. :)

notizia...
Deli / Çatlak etiketi her ne kadar üzerine yapışmış olsa da onda pek göstermediği ya da göstermemeye çalıştığı olgun yan var ki, şimdi bunu inkar etse yine de vazgeçmem bu görüşten. Deliliğinin arkasındaki duygusal yanı seviyorum. Çatlaklığını seviyorum. :)

sessiz_rüya ve nosi ikilisi
Hangisine kuma gittim hala belli değil ya neyse. 5 Üye 5 Yorum 757762 İkisi de çatlağım benim, ikisi de sımsıcak bir gönle sahip. Tanıştığımız ilk günlerden beni de kumaları olarak aralarına aldıkları için çok şanslı olmalıyım. Gerçi üçlü sohbetlerde aşklarına şahit kalmak bazen moral bozucu oluyor ya, neyse. İkisinin de yeri ayrı bende. :)

Aman yav, ne çabuk beş oldu. 5 Üye 5 Yorum 39918
sahra
sahra
Admin
Admin

Mesaj tarafından Kbra~eDward♥ Çarş. Ocak 05, 2011 10:04 pm

:)Ece(:

O yorumları sayesinde yandığım ve çok sevdiğim bir kişi ;)
Elly

Ona karşı tuhaf bir bağ var içimde ;)
thehost
Onun paylaşımları çok hoş ve sempatik bir kız ;)

Kristalkelebek

O benim uzak hemşerim ;) Çok tatlı bir kız ;)

Sheilarp

Onun sıkı bir SARPAPAK aşığı olduğunu biliyorum ;) Uyuşuyoruz aslında ;)
Kbra~eDward♥
Kbra~eDward♥
Yenidoğan
Yenidoğan

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1156510172