Kristen Ve Robert Volvo Reklamlarında Mı? Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Kristen Ve Robert Volvo Reklamlarında Mı? Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Ve Robert Volvo Reklamlarında Mı?

:: Genel :: Haberler

Kristen Ve Robert Volvo Reklamlarında Mı? Empty Kristen Ve Robert Volvo Reklamlarında Mı?

Mesaj tarafından Elly Paz Ara. 26, 2010 9:55 pm

Bugün birkaç kişi iki tane resim "tweet"ledi. Yayınlanan resimlerle ilgili bazı insanlar, eski olduğunu, Eclipse'ten Edward/Bella/Jacob park etme sahnesi olduğunu söylediler. Fakat iki farklı insan, iki farklı açıdan çekilmiş bir resmi paylaştılar ve bugün, oyuncuları orada Volvo reklamı çekerken gördüklerini söylediler. Kaynaklar Los Angeles'talar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bunlar da Tweetler;

RT @wantsomeRpattz omg edward and bella are filming a volvo commercial!!

--> Aman Tanrım! Edward ve Bella Volvo reklamı çekiyorlar.

RT @wantsomeRpattz they're here at my school!! Sorry trying to get a better picture!!

-->Şuanda benim okulumdalar. Üzgünüm, daha iyi resimler çekmeye çalışacağım.

RT @yrffej24 There filming twilight at my schoool..!!!! Everybodys going fucken crazy. Not kidding.. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

--> Twilight filmini okulumda çekiyorlar..!!! Herkes manyak gibi delirdi. Şaka yapmıyorum..

RT @wantsomeRpattz Asked a crew member and found out that filming is going on till 10pm!!

--> Kalabalıktan birisine sordum ve 10'a kadar çekimler devam edecekmiş.

Böyle... Açıkçası bilemedim ben de... Eski resimler diyenler de var, okulumdaydı diyenler de... Bekleyip göreceğiz...

Çeviri: Elly
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler