Kristen'ın Yeni Röportajından Ufak Bir Tanıtım+Robert Kristen Hakkında Konuşuyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Kristen'ın Yeni Röportajından Ufak Bir Tanıtım+Robert Kristen Hakkında Konuşuyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen'ın Yeni Röportajından Ufak Bir Tanıtım+Robert Kristen Hakkında Konuşuyor

:: Genel :: Haberler

Kristen'ın Yeni Röportajından Ufak Bir Tanıtım+Robert Kristen Hakkında Konuşuyor Empty Kristen'ın Yeni Röportajından Ufak Bir Tanıtım+Robert Kristen Hakkında Konuşuyor

Mesaj tarafından nessie!! Perş. Eyl. 27, 2012 2:19 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yeni bir röportajdan ufak bir tanıtım. Röportaj bir film dergisinde yer alacak.

Kristen Robert hakkında konuşuyor:

Seri başladığından bu yana Robert hangi konularda değişime uğradı?

Kristen: Rob inanılmaz hırslı biri. İçindeki dürtüyü görüyorum ve bu daha yeni başlayan bir şey, özellikle de seri sona eriyorken. Ama bence bu bir değişim değil, içten gelen ve gelişen bir şey.

Robert Kristen hakkında konuşuyor:

Alacakaranlık filminin çekimlerinin ilk günündeki sana ne gibi bir tavsiye verirdin?

Robert: İlk sahnede koşup Kristen'ı yerden kaldırmam gerekiyordu ve daha ilk tekrarda neredeyse kalça kasımı yırtıyordum çünkü yanlış bir şekilde eğilmiştim. Bu yüzden kendime şunu derdim: 'Yere çok fazla eğilme'.

Kristen seni 'inanılmaz derecede hırslı' diye tanımlıyor. Bu doğru mu?

Robert: Yani aslında öyle olmak istiyorum... Kristen ve benim aramdaki fark, o bütün gün çalıştıktan sonra 'Yapabileceğimin kesinlikle en iyisini yaptım. Bundan memnunum.' diyebilen biri. Oysaki benim hiç öyle dediğim bir günüm olmadı. Her zaman eve kızgın bir şekilde döner ve ertesi gün bunu düzelteceğim derim. Yani bu durumda kim daha büyük bir egoya sahip bilmiyorum. Çıkardığı işin iyi olduğunu düşündüğü için onun egosu mu büyük yoksa çok harika olduğumu düşündüğümden yaptığımın hiçbir zaman yeterli olmayacağını inandığım için benimki mi?
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler