Oprah'dan Kısa Kısa (çeviri mevcut) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Oprah'dan Kısa Kısa (çeviri mevcut) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oprah'dan Kısa Kısa (çeviri mevcut)

:: Multimedya :: Videolar

Oprah'dan Kısa Kısa (çeviri mevcut) Empty Oprah'dan Kısa Kısa (çeviri mevcut)

Mesaj tarafından lincolngamze Salı Ara. 21, 2010 5:15 pm

[Part 1] Video, [/b]

<!-- m -->[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... r_embedded<!-- m -->

Oprah : Şunu merak ediyorum.Sana Amerikan aksanıyla konuşmayı nasıl öğretiyorlar? Bu ne demek? Bunun için dilinle farklı konuşmanı mı istiyorlar? Aksanından nasıl sıyrılıyorsun?

Rob : Kristen aksan konusunda korkunc oldugumu düşnünüyor.

Kris : Hayır,düşünmüyorum.Bazı kelimeleri farklı söylüyor.Biz öyle konuşmuyoruz.

Rob : Bilmiyorum.Amerikan filmlerini izleyerek büyüdüm.Belkide eskiden rapçi olmak istememdi.14 yaşımdayken.

Oprah : Hayır istemiş olamazsın!

[Part 2]Video,

<!-- m -->[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... r_embedded<!-- m -->

Oprah : Taylor,böyle bir çılgınlığın ortasında olmak nasıl bir duygu ? Benim dönemimde Beatles'dı ve bende Paul Mc Cartney için çığlık atanlardandım.Ama burada insanlar SİZİN için çığlıklar atıyorlar.

Taylor :Bu gerçekten başka hiç birşeye benzemiyor.Ama müthiş birşey.Geçtiğimiz iki yıl ömrümün en güzel günlerini yaşadım.Demek istediğim bundan daha fazla mutlu olamam.

Oprah : Peki neler hisettiriyor ? Hayal edemiyorum , fırtınanın ortasında olmak gibi mi ?

Taylor : Evet,farklı.Neredeyse iki farklı dünyada gibisniz.O dünyaya giriyorsunuz.Sonra o dünya kayboluyor ve kendi dünyanıza geri dönüyorsunuz.

Oprah : Peki senin içinde öyle mi ?

Rob : [ Güler ]

Oprah : YANİ başka dünyaya gidiyor ve geliyorsun ?

Rob : Evet güzel bir benzetme.Tuhaf durum.Ben en başından biir biz şeylerin merkezine konulduk.Tüm bunlar kimse henüz film hakkında birşeyler bilmezken başladı.Ve şimdi bir fırtınanın ortasında gibiyiz.Ben hala etrafımda olanları tam olarak kabul edemedim.Yani bir odaya girdiğinde çığlıklarla atıldığında takdir edilcek bir durum ama bu aslında tam olarak senin için değil.Beyninin bir yerinde bunu biliyorsun.

Oprah : Yani bunları karakterin Edward Cullen ve Alacakaranlık efsanesi ile ilgili olduğunumu düşünüyorsun?

Rob : Evet bu hayranlarla ilgili pek çok Alacakaranlıkla ilgili şeyleri seviyorlar.

Part [3] Video,

Oprah : Eğer senin için ideal kadını seçiyor olsaydın bu kim olurdu ?

Taylor : Özellikle birini bir bayanı mı seçeceğim ?

Oprah : Hayır aradağın ideal kadında hangi özellikler olurdu ?

Rob : Evet izleyecilerin arasından seçeceksin.

Oprah : Bir ilişki için aradığın özellikler ?

Taylor: En başta bağlılık.

Rob : Biftek ve köfte sevmeli.

Taylor : [ Güler ]

Kris : Lezetli yemekler yapmalı.
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

- Similar topics

:: Multimedya :: Videolar