Paris Tanıtımından Kısa Kısa Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Paris Tanıtımından Kısa Kısa Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris Tanıtımından Kısa Kısa

2 posters

Paris Tanıtımından Kısa Kısa Empty Paris Tanıtımından Kısa Kısa

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Ekim 24, 2011 5:06 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dün Paris'de yapılan BD Part-1 tanıtım toplantısında bir fan Rob'a favori şarkı/şarkıcısını sormuş ve fanlar hep birlikte "Van Morrison" diye bağırınca Rob gülümsemiş ve ''Aslında ben arkadaşım, Marcus Foster diyecektim'' demiş.

+

‎"Bu filmde (Breaking Dawn) şöyle düşündüm 'Tamam, bu son film, kas yapmam lazım'. Ve denedim, ama bu gercekten ÇOK zor. Yaklaşık 6 ay boyunca Çok sıkı calıştım. Seks sahnesini çektikten sonra düşündügüm ilk şey 'şimdi yemek yeme zamanı' oldu!" Paris Tanıtımından Kısa Kısa 757762

+

Bir fan Robert'a Bear'a vermesi için bir oyuncak hediye etmiş, ayrıca fan önünde Bear'ın resmi arkasında ise ''Paris hediyesi Bear, Kristen ve The English Boyfriend için'' yazan bir poster vermiş. Fan Rob'un bunlar için defalarca teşekkür ettiğini özellikle arkadaki English Boyfriend yazısını gördüğünde çok güldüğünü onla fotoğraf çektirdiğini, imza aldığını ve ayrılmadan önce kendisine tekrar teşekkür ettiğini söylemiş. Videolarınında olduğunu ama daha sonra yükleyeceğini ayrıca inanılmaz mutlu olduğunu söylemiş.

+

- Rob, ''Twilight hayatımı değiştirdi.'' demiş.
- Rob durmadan su içmiş ve Fransızca konuşmaya hatta kendi söylediklerini tercüme etmeye çalışmış.(çok şekeeer =) )
- Bir fan soru sormadan önce ''Kristen sana sahip olduğu için gerçekten çok şanslı'' demiş ve Rob gülümsemiş. Paris Tanıtımından Kısa Kısa 367241
- Rob ve Ash arka kapıdan çkarken fanlara imza dağıtmışlar fan; ''İkiside çok cömert, arka kapıdan çıkarken bile bize imza verdiler. Onlar inanılmaz görünüyorlar!'' demiş.
- Fanlar Rob'dan şarkı söylemesini istemişler ama o utandığını söylerek reddetmiş.
- Ayrıca filmden gösterilen 10 dakikalık görüntülerde önceki yayınlanan görüntülere ek olarak Edward ve Bella öpüşmesi, ikisnin yataktan bir sahnesi ve bir kaç kamera arkasından komik sahne gösterilmiş.

kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Paris Tanıtımından Kısa Kısa Empty Geri: Paris Tanıtımından Kısa Kısa

Mesaj tarafından Rebellious Salı Ekim 25, 2011 3:57 pm

Her yerde doğal olabilmek çok güzel bir şey. Bizim Twilight ekibi de bunu başarıyorlar.
Teşekkürler.
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics