Lily Cole Kristen Ve Charlize İle Çalışmaktan Bahsediyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Lily Cole Kristen Ve Charlize İle Çalışmaktan Bahsediyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lily Cole Kristen Ve Charlize İle Çalışmaktan Bahsediyor

2 posters

Lily Cole Kristen Ve Charlize İle Çalışmaktan Bahsediyor Empty Lily Cole Kristen Ve Charlize İle Çalışmaktan Bahsediyor

Mesaj tarafından Bella_Ceren Ptsi Haz. 18, 2012 12:41 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Elle UK: Kristen Stewart ve Charlize Theron ile çalışmak neye benziyordu ?

Lily : Harika, bu harika bir oyuncu seti. Kristen'ın Snow White olarak gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Özellikle ona uygun olan bir kıyı var çünkü filmin tonu oldukça karanlık. Ve Charlize, onunla daha önceden tanışmıştım. O gerçekten havalı, harika bir kadın ve favori aktörlerimden birtanesi. O gerçekten parlak bir aktör. Bu yüzden ona karşı yakından iş almak gerçekten iyi bir deneyimdi.

British Vogue :

Lily : '' Gücü sevdim, Kadın karakterler ve senaryo çok iyi '' dedi. Herkesin çok iyi bildiği birşey üzerinde çok karanlık bir yer alıyor. Yönetmen Rupert Sander ile çalışmaya çok istekliydim. O çok zeki ve yetenekli. Ve Charlize büyük bir çekimdi. Onun işinin büyük bir fanıyım. Ve Kristen'de birlikte çalışmak için harikaydı. Aslında filme başlamadan önce Twilight'ı izlememiştim. Hiçbir zaman '' Bu insanlardan nasıl birşeyler öğrenebilirim ? '' açısıyla yaklaşmadım ama belki de ince birşekilde yapıyorsunuz.

Kaynak: twilight-turkiye.com
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Lily Cole Kristen Ve Charlize İle Çalışmaktan Bahsediyor Empty Geri: Lily Cole Kristen Ve Charlize İle Çalışmaktan Bahsediyor

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Haz. 18, 2012 7:58 pm

Haber sadece Kristen ile ilgili olduğu için Kristen Stewart başlğında olmalı kuzu.
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics