Robert ve Kristen Yeni Röportajlarında Birlikte Çalışmaktan Bahsediyorlar Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Robert ve Kristen Yeni Röportajlarında Birlikte Çalışmaktan Bahsediyorlar Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert ve Kristen Yeni Röportajlarında Birlikte Çalışmaktan Bahsediyorlar

:: Genel :: Haberler

Robert ve Kristen Yeni Röportajlarında Birlikte Çalışmaktan Bahsediyorlar Empty Robert ve Kristen Yeni Röportajlarında Birlikte Çalışmaktan Bahsediyorlar

Mesaj tarafından nessie!! C.tesi Kas. 03, 2012 11:52 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen'la yeniden bir filmde oynar mıydın?

Rob: "Evet, kesinlikle evet."

Peki ne tür bir filmde?

Rob: "Alacakaranlık Serisi'nin bir başka bir filminde. (gülüyor) Muhtemelen bir süre yeni bir vampir filmi olmazdı. Yani olsaydı, saçma olurdu."

Robert'la yeniden bir filmde oynar mıydın?

Kristen: "Evet... bunun ender rastlanan bir durum olduğunu da düşünmüyorum. Bu konuda çok şanslıydım çünkü kendilerinden harika tecrübeler edindiğim ve yeniden çalışmak istediğim pek çok aktörle birlikte çalıştım."

Robert'la tekrar çalışmak üzerine:

Kristen: "Harika olurdu. Bu çok iyi olurdu çünkü beş film boyunca çok özel karakterleri canlandırdık. Sanırım birlikte oynamak için çok iyi ve değişik bir şeyler bulmamız gerekiyor. Ama evet, kesinlike tekrar birlikte oynamayı çok isteriz."

Video: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler