Robert Ve Kristen Mtv'nin ' En İyi Öpüşme ' Ödülü Hakkında Konuşuyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Robert Ve Kristen Mtv'nin ' En İyi Öpüşme ' Ödülü Hakkında Konuşuyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Ve Kristen Mtv'nin ' En İyi Öpüşme ' Ödülü Hakkında Konuşuyor

:: Genel :: Haberler

Robert Ve Kristen Mtv'nin ' En İyi Öpüşme ' Ödülü Hakkında Konuşuyor Empty Robert Ve Kristen Mtv'nin ' En İyi Öpüşme ' Ödülü Hakkında Konuşuyor

Mesaj tarafından Bella_Ceren Paz Haz. 03, 2012 10:30 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Yeni bir En İyi Öpüşme ve En İyi Film ödülü kazanırsan sahne için bir konuşma hazırladın mı?" sorusuna Robert Pattinson, "Bilmiyorum. Bu sene başka hiçbir dalda aday gösterilmedik. Ve ben biraz bozuldum," diye şaka yollu cevap veriyor.

"Cosmopolis için Toronto'da olacağımdan geceye katılamayacağım ama ödülü kazanırsak sanırım Kristen kendini öpebilir," diyor.

Kendisine bunun nasıl mümkün olacağı sorulduğunda ise son olarak "İnsanlar bunu görmek için mutlaka oy vermeli!" diyerek gülüyor.

Peki Robert Pattinson'ın partneri ödülü kazanmak hakkında ne düşünüyor?

"Bu tarz ödül törenlerinde çok fazla beklenti içine girmemek lazım," diyor Kristen Stewart ve ekliyor, "Ödüller konusunda dengeler çok değişken bu yüzden sadece orada olmak bile büyük bir onur."

Aktris için En İyi Öpüşme dalında aday gösterilmek hala büyük bir şaşkınlık yaratıyor özellikle de daha önce bu ödülü kazanananların akıllardan silinmeyen öpüşmelerini düşündüğünde.

"Ben küçükken bile En İyi Öpüşme ödülü her zaman büyük bir şeydi. Bu yüzden bu ödülü kazanmak bana hep imkansız gelmişti. 'Örümcek Adam'daki öpüşmeye baktığımda 'Bunun gibi bir şeyi asla başaramayacaksınız' diye düşünmüştüm. Daha sonra 'The Notebook'taki öpüşmeyi gördüğümde ise 'Hiç uğraşıp da onları geçmeye çalışmayacağım' demiştim."

-------------------------------------------------------------------------
Kristen Stewart'a rakipleri Jennifer (Lawrence) ve Josh'a (Hutcherson) söyleyeceği bir şey var mı diye soruyoruz: "Bilemiyorum. Son birkaç yıldır tören 'The Twilight Show'a dönüşmüştü ve bu biraz tuhaftı ama bu yıl daha eğlenceli olacak. Herkes 'Ah sonunda farklı bir şey. Lütfen Tanrım farklı bir şey.' diyecek."

"Onların sahneye çıkmasını ve dürüst olmak gerekirse ne yapacaklarını görmeyi çok isterdim. Oturduğumuz yerden 'Öpüşecek misiniz? Onlara bir şov yapacak mısınız?' diyebileceğiz."

"Eğer ödülü biz kazanmazsak insanların nasıl tepki vereceğini ve onların bu olayın altından nasıl kalacaklarını memnuniyetle izliyor olacağım."

Kaynak ve videolar için tık => kstewartfans-tr.blogspot.com
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Genel :: Haberler