I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü

3 posters

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Empty I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Ara. 17, 2010 8:40 pm

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Sorryiloveyouwz0dc4

Orjinal isim:Mianhada, Saranghanda
Bilinen ismi:MiSa / I'm Sorry, I Love You / Sorry I Love You / Sorry But I Love You (YesAsia)
Tarz:Romantizm, Drama
Bölüm sayısı: 16
Yayın yılı:2004
Yayınlandığı Kanal: KBS

Oynayanlar

So Ji Sup as Cha Moo-hyuk
Im Su Jung as Song Eun-chae
Jung Kyung Ho as Choi Yune
Suh Ji Young as Kang Min-joo
Choi Yeo Jin as Moon Ji-young
Lee Hye Young as Oh Deul-hee (Yune'un annesi)
Jun Hye Jin as Yoon Seo-kyung
Lee Young Ha as Song Dae-chun (Eun-chae'nin babası)
Kim Hye Ok as Jang Hye-sook (Eun-chae'nin annesi)
Shin Goo as Min Hyun-suk
Ok Ji Young as Song Sook-chae (Eun-chae'nin ablası)
Jung Hwa Young as Song Min-chae (Eun-chae'nin kız kardeşi)
Park Gun Tae as Kim Kal-chi (Seo-kyung'unoğlu )

Konusu

Cha Moo Hyuk bebekken evlat edinilmiş ve Avustralya'da yaşamış bir Kore gencidir.Onu evlat edinen ailesi tarafından kötü davranıldığı için evi terk etmiş ve sokaklarda yaşamaya başlamıştır.Sokakta yaşamanın her türlü kuralını öğrenmiş, geçimini yabancıları dolandırarak kazanmaktadır.Bu süre içinde çok sevdiği ve ona Korece konuşmayı öğreten bir kız arkadaşı da vardır.Ancak daha sonra bu kızın kendisini aldattığını ve zengin bir adamla evleneceğini öğrenir ve bir anda bütün yaşama arzusu yok olur.Bu umutsuzluk içindeyken yine başka sokak çetelerince kandırılmış ve dolandırılmış Eun Chae ile yolları kesişir.

Eun Chae, Kore’de oldukça tanınmış ve popüler olan Choi Yun’un koordinatörü ve çocukluk arkadaşıdır.Bir çekim için Avustralya’ya gelmiş ve ekibi bırakarak Kore’ye erken dönmek için otelden ayrılmıştır.Ama daha sonra kandırılarak bavulu ve çantası çalınmış, bilmediği bir ülkede, bilmediği bir dille ne yapacağını bilmez hale gelmiştir.Sokakları amaçsızca dolaşırken Cha Moo Hyuk ile karşılaşır ve onun Korece bildiğini görünce kurtulduğunu düşünür.Daha sonra Cha Moo Hyuk’un peşine takılarak günü ve geceyi onunla geçirir.Gece sokakta yatmak istemediğinden ayrılmak ister ama dışarıdaki diğer çeteleri, tehlikeyi görünce vazgeçip Cha’nın yanında kalır.

Daha sonra çantasını bulan Eun Chae ülkesine geri döner.Cha Moo Hyuk ise kendisini terk edip evlenecek olan eski sevgilisinin düğününe gider ve daha sonra onu Kore’ye, gerçek ailesinin peşine düşürecek olaylar başlar.Dizi ilerledikçe dram ve romantizm de kendini göstermeye başlar.

Diziden Birkaç Kare:

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Bscap0127g

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Bscap0502

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Bscap0379

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Bscap0373

Not: Alıntıdır.

-----

İzlediğim en Türk filmine benzeyen yabancı diziydi. =) O kadar fazla acı katmışlar ki vallahi insanın isyan edesi geliyor, bir dizide bu kadar mı az güzel şey olur? :/ Hep acı, hep acı. O kadar dramatikleştirmişler ki bu yönden diziyi eleştirsem de aslında bir yandan da çoğu dizide olduğu gibi mutlu sonla bitmediği için sevmiştim bu diziyi. Bir parça gerçekçilik katmışlar olaya. Kendini kaptırınca oturup izle ağlatacak bir dizi.Ben pek odaklanarak izlemedim ve ağlamam fazla ama olayların gidişatı ve oyunculuklar iyi sayılırdı. =) Duyguyu biraz da olsa hissedilir ve olayları biraz da olsa gerçekçi kılmışlar. =) İzlerken çoğu zaman şurası şöyle diye söylenip durduğum ama izlemekten de büyük zevk aldığım bir diziydi. =) Bayağı hayranı var ve oturup izlerken ağladığını söyleyen ama forumda izleyen ve seven var mı bilmiyorum.Başlığı açtım öyle. =) Benden başka izleyen var mı acaba merak ediyorum. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Empty Geri: I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü

Mesaj tarafından haha971 Salı Şub. 22, 2011 2:12 pm

İzlemeyi çok istiyorum hatta birinci bölümünü indiriyorum I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 Büşra'nın imzasındaki kore dizilerini izlemeye başladım I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 Çok sarıyor ilginçtir ama.. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 Ve dediğin gibi sonu mutlu biten hikayelerin varlığından çok sıkıldım. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 Bu bağlamda gerçekten iyiydi. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762
haha971
haha971
Admin
Admin

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Empty Geri: I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü

Mesaj tarafından soğuk_prenses Salı Şub. 22, 2011 2:23 pm

Adını duymuştum ama izlemek için hiç fırsatım olmadı.İlk fırsatta bakacaktım bu diziye zaten :)
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Şub. 23, 2011 5:08 pm

Şunu söyleyeyim tek gerçek anlamda beğendiğim Kore dizisi izlediklerim içinde. Büşra'ya da söyledim ama o romantik komedileri seviyor. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 39918 Romantik komediler birbirinin aynı gibi bu yüzden dram daha farklı bir tat veriyor. =) So Ji Sub iyi oyunculuk çıkarmış. ( Kendisi Moo Hyuk karakterini oynayan imzamdaki esneyen şahıs olur. Adamım! ) Ha ilk iki bölümde olaylar netleşemeyebilir ve anlamsız gelebilir ama sonrası güzel. 8. bölümdü sanırım oradan itibaren daha acıklı bir hal alıyor zaten her şey. :)

antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından haha971 Çarş. Şub. 23, 2011 5:37 pm

dizi zaten 16 bölüm I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 733476
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Şub. 23, 2011 5:42 pm

Aynen öyle. :) Ama dramın doruk noktası tam ortada. :)) İlk başlar da pek iyi denemez ya neyse. :)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından soğuk_prenses Çarş. Şub. 23, 2011 6:15 pm

Kore dizileri genellikle zaten az bölümde oluşuyor.Bizim diziler gibi 100 bölümü aşmıyor :) Tadı damağında kalıyor dizinin :)
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Şub. 23, 2011 7:39 pm

Tarih ve siyaset konulu bir dizileri vardı daha uzun soluklu olan şöyle 50-60 bölüm gibi sanırım.Saraydaki Mücevher olabilir, bir dönem TRT'de yayınlanıyordu ama ben izlemedim. =) Bizim izlediğimiz diziler kısa , 16-24 bölüm arasında değişiyorlar.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından haha971 Çarş. Şub. 23, 2011 7:59 pm

ama her biri 1 saat...
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından soğuk_prenses Çarş. Şub. 23, 2011 8:39 pm

antinotizia (Esila) demiş ki:Tarih ve siyaset konulu bir dizileri vardı daha uzun soluklu olan şöyle 50-60 bölüm gibi sanırım.Saraydaki Mücevher olabilir, bir dönem TRT'de yayınlanıyordu ama ben izlemedim. =) Bizim izlediğimiz diziler kısa , 16-24 bölüm arasında değişiyorlar.
Evet saraydaki mücevheri annem izliyordu bir ara :)
Ama benim dediğim şey şu bizim diziler 100-150 bölüm oluyor uzadıkça uzuyor.Ama Kore`de pek fazla olmuyor :)
Böyle daha iyi bence :)
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından haha971 Perş. Şub. 24, 2011 6:34 pm

Spoiler:
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Perş. Şub. 24, 2011 8:20 pm

Spoiler:

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Kamg6o

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 2kt9y

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü M7e64x

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 2wf07ph

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 2sakl6o

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 2u6nrl3

En son antinotizia (Esila) tarafından C.tesi Şub. 26, 2011 1:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından haha971 Cuma Şub. 25, 2011 4:29 pm

Spoiler:
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Şub. 25, 2011 5:06 pm

Spoiler:

Aptal Çiftimiz Yemek Yaparken

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 34e87rd

Tipe bak yahu kaçık!

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 5vq9gm

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü Vnp0l4

Zavallım yine hamallık yapıyor...

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 2irrrrs

I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 25s776u

En son antinotizia (Esila) tarafından C.tesi Şub. 26, 2011 1:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından haha971 Cuma Şub. 25, 2011 7:00 pm

Resimler gözükmüyor ya... :( imageshack sorunlu
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Şub. 25, 2011 8:09 pm

Allah Allah bende gözüküyor ama tinypic'e yüklerim düzeltirim.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından haha971 Cuma Şub. 25, 2011 8:42 pm

Spoiler:
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından haha971 C.tesi Şub. 26, 2011 1:50 am

Süperdi ya.. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 Sonları çok iyiydi. Nasıl bir dramdır insanın ölümünü beklemesi... Hemde yaşamak isterken. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 832695 I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 220819
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) C.tesi Şub. 26, 2011 12:34 pm

Spoiler:

Bölümler hakkında yorum içerdiği için izlemeyenlerin bakmaması daha iyi. =) Hevesi kaçar izleyecek olanların.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından haha971 C.tesi Şub. 26, 2011 1:01 pm

Dediğin gibi I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 13. bölümden sonra ağlanacak hale geldim. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 Sanırım haklısın ilk dramlar ilk çocuklar gibi oluyor. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 757762 Ciddiyim, güzeldi. I'm Sorry, I Love You ( Üzgünüm, Seni Seviyorum ) Hayran Kulübü 706607
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) C.tesi Şub. 26, 2011 1:42 pm

Spoiler:

Resimler yenilendi. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

- Similar topics