Kellan, Rob'un Olası Moda Markasını Anlatıyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Kellan, Rob'un Olası Moda Markasını Anlatıyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellan, Rob'un Olası Moda Markasını Anlatıyor

2 posters

Kellan, Rob'un Olası Moda Markasını Anlatıyor Empty Kellan, Rob'un Olası Moda Markasını Anlatıyor

Mesaj tarafından Bella_Ceren Paz Eyl. 04, 2011 11:50 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Kellan LA Times'a Rob ve Jackson'dan gitar çalmayı öğrendiğini söylüyor.

"Birkaç kitabım ve biraz İPad uygulamalarım var, ama bu tüm filmler boyunca, çok iyi birer müzisyen olan, Rob ve Jackson ile çalıştım." diyor. "Yetenekli insanlardan öğrenme şansı kazandım."

Pattinson oldukça uzun bir süre için gitar tıngırdatıp mırıldandı, ilk 'Twilight' filmi için birkaç şarkı katkıda bile bulundu. Rathbone da 100 Monkeys grubunda.

Yine de 'Twilight Müzikali' için nefesinizi tutmayın.

"Hiçbir şey için şarkı söyleyemem" dedi Lutz, "ama yeni hobilerle uğraşmak hoşuma gidiyor."

Ve yeni moda markasıyla ilgili konuşurken Rob hakkında dalga geçiyor.

Dün akşamki WWE SummerSlam partisinde modacıya dönen aktörle konuştuk ve sonunda konuşma onun yeni markasına döndü, The Abbot + Main. Yani onu ve oyuncu arkadaşı Robby'i çılgın tasarımcı ahbaplar olarak görmeyi umabilir miyiz?

"Rob ve ben birlikte bir giysi markası yapmak hakkında konuşuyorduk!" Kellan bu beklenmedik bilgiyle sürpriz yapıyor.

Ne dedin Lutzy? R.Pattz'i zamanını sonbahar çizgisi üzerinde değişiklikler yaparken hayal etmek bizim için zor.

"O benimkini yaptığımı bilmiyordu," diye açıkladı Kellan yeniden konuşmadan önce (Robert'ın sahte aksanıyla tamamlayarak, tabii ki) "O 'Bende bir tane yapmalıyım' dedi ve ben ise şöyleydim 'Oh'. Ve benim bir tane yaptığımı öğrendi, aynen şöyleydi 'Gerçekten mi?' Gerçekten çok komikti. O da bir tane yapmak istiyor."

Ama eski model Kellan kendi koleksiyonu için Venedik Plajı şıklığı düşünürken Rob'unki nasıl olacak?

Kellan dalga geçiyor, "Nasıl bir isim seçeceğiz? 'Rob'un Paçavraları' ya da öyle bir şey diyoruz, çünkü o hep böyle, bilmiyorum.. yenilikçi."

Kaynak ; Kristen Stewart TR
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Kellan, Rob'un Olası Moda Markasını Anlatıyor Empty Geri: Kellan, Rob'un Olası Moda Markasını Anlatıyor

Mesaj tarafından qizolum. Ptsi Eyl. 05, 2011 4:00 pm

Vardı Cerenim. :)
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

- Similar topics