Yeni Volturi Resimlerinde Edward ve Alice Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Volturi Resimlerinde Edward ve Alice Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Volturi Resimlerinde Edward ve Alice

Yeni Volturi Resimlerinde Edward ve Alice Empty Yeni Volturi Resimlerinde Edward ve Alice

Mesaj tarafından Elly Cuma Ara. 17, 2010 7:30 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

20 Kasım’da izleyicilerle buluşacak olan Alacakaranlık serisi ikinci filminde Chris Weitz (korkunç bir Dakota Fanning’in de aralarında olduğu) ölümsüz soyluları karşımıza getirecek!

Volturi’lerin nasıl olacağını hayal etmiştiniz?
Ben onları çok korkunç ve aynı zamanda çok zarif olduklarını düşünüyorum, öyle ki onlar tam olmasını hayal ettiğim gibiler. Drakula’nın şatosu gibi klişelerden kurtulmalarını istiyordum. Vampirlerin mekanlarını gördüğünüzde oranın aslında oldukça klasik bir şekilde güzel olduğunu farkedeceksiniz.

Bu kırmızı gözler korkunç!
Oyuncuların kullandıkları lenslerin hepsi, kendi gözbebeklerine uygun gelecek şekilde el ile kırmızıya boyandı. Neredeyse peygamber devesi gözleri ile aynı. Kesinlikle çok korkunç görünüyorlar!

Dakota Fanning İşkenceci Jane Kadar Kötü Görünüyor
Sanırım o en azından bir kere kötü bir karakteri canlandırmak istedi. Her zaman çok iyi kız rollerini canlandıran oyunca gerçek hayatta da çok iyi biri. Ama bu filmde çok garip ve korkunç göründüğü su götürmez bir gerçek!

People dergisinden alınmıştır.
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics