Msn'deki Durumların Anlamları Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Msn'deki Durumların Anlamları Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn'deki Durumların Anlamları

:: Eğlence :: Geyik

Msn'deki Durumların Anlamları Empty Msn'deki Durumların Anlamları

Mesaj tarafından notizia Perş. Ara. 16, 2010 6:59 pm

Bazıları benim için geçerli... :)) :)) :ıslkk:

Yazılan Durum: Çevrimiçi...
Anlamı: Aylak aylak oturuyorum laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım... Hatta dur ben sana bulaşayım...

...

Yazılan Durum: Meşgul...
Anlamı: Her gün 1 saat bilgisayarda kalmama izin veriyorlar... Kapattım... Babam ikide bir gelip kontrol ediyor...
Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum... Önemli biri gelirse ben ona yazarım...

...

Yazılan Durum: Hemen dönecek...
Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim biri var... O yazarsa diye burda değil süsü veriyorum...

...

Yazılan Durum: Dışarda...
Anlamı: “Ders çalışıyorum” diyeceğim yalan olacak... Aslında çalışmam da lazım... Sen yaz da cevap verip vermeyeceğime bakarız...

...

Yazılan Durum: Telefonda...
Anlamı: Yukarıdaki durumların hepsini kullandım bunu hiç kullanmadım... Sırf ilginçlik olsun diye yazdım yani...

...

Yazılan Durum: Öğle yemeğinde...
Anlamı: Aslında uykuya geçiyorum ama önemli birinden haber bekliyorum... Kapalı görüp yazmaktan vazgeçmesin diye...

...

Yazılan Durum: Çevrim dışı...
Anlamı: Her gün 1 saat bilgisayarda kalmama izin veriyorlar... Kapattım... Babam ikide bir gelip kontrol ediyor...
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik