Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne!

2 posters

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne! Empty Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne!

Mesaj tarafından nessie!! Salı Nis. 05, 2011 3:36 pm

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları Bölüm 1'den birkaç yeni silinen sahne yayınlandı. Videoda, Harry ve Dudley'i Privet Drive'de birbirlerine elveda ederken, üçlü çadırda Hortkulukları tartışırken, Harry Runcorn olarak Arthur Weasley'i izlenildiği hakkında uyarırken, ve Ron ile Hermione'nin taş atma sahnesinin genişletilmiş versiyonunu görebilirsiniz. Genişletilmiş kısımda Ron'u radyoyu dinlediğine, ve Harry'i yalnız başına çadırın yanında oyalandığına tanık olabilirsiniz.

Taş atma sahnesinin silinmesi koca bir saçmalık! Ve tabii ki de Dudley ve Harry'nin veda sahneside silinmemeliydi! Kitapta çok duygulanmıştım,Dudley'nin yıllardır Harry'e gösterdiği en iyi davranış şekliydi! See you,Big D. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne! 757762

Alıntıdır.
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne! Empty Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne!

Mesaj tarafından Thehost Salı Nis. 12, 2011 4:14 pm

Evetttt!
Dud sahnesi silinmemeliydi!
Onu geçtim Petunia sahnesi asla ve asla ve asla silinmemeliydi!
"Sen Godric's Hollow'da bir anne kaybettin ama unutma ki ben de bir kardeş kaybettim."
"Onların neler yapabileceklerini bilmediğimi mi sanıyorsun?"
"Bu evde 20 yılımı geçirdim ve şimdi tek bir gecede ayrılmam bekleniyor."
Of çok anlamlıydı ya!
Teşekkürler hayatım. Bir de altyazı olsaydı. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne! 757762 Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'den Dört Yeni Silinen Sahne! 757762
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics